شناسه خبر : 15101

مدیرکل استاندارد تهران از پلمب تجهیزات بازی غیراستاندارد در شهربازی نارسیس خبر داد.

به گزارش چابک آنلاین به نقل از صداوسیما، محمودرضا طاهری بااشاره به شناسایی حدود ۲۰۰ شهربازی و زمین بازی در استان تهران، افزود: تجهیزات بازی غیراستاندارد شهربازی نارسیس در خیابان آیت‌الله مدنی شهر تهران پلمب شد.

طاهری گفت: با توجه به فرارسیدن نوروز و افزایش میزان استفاده از مراکز تفریحی، بهره‌برداران و مالکان محترم مراکز تفریحی و شهربازی‌ها، باید نسبت به استانداردسازی تجهیزات تفریحی و اخذ مجوز بهره‌برداری از این اداره کل اقدام کنند.

طاهری ضمن تاکید بر اینکه شهرداران و مدیران شهری، موظف به ممانعت از فعالیت تجهیزات تفریحی فاقد مجوز بهره‌برداری به منظور حفظ سلامت شهروندان هستند، هشدار داد: قطعاً در سال جدید از فعالیت واحد‌هایی که مجوز استاندارد ندارند، جلوگیری می‌شود و مراتب مورد پیگرد قضائی قرار خواهد گرفت.

این مقام مسؤول با اشاره به انجام بیش از ۲ هزار مورد بازرسی از تجهیزات بازی استان، توسط بازرسان استاندارد، گفت: با توجه به اهمیت ایمنی تجهیزات مراکز بازی، توصیه می‌شود شهروندان از مراجعه به مراکز تفریحی غیراستاندارد اکیداً خودداری و قبل از استفاده از تجهیزات تفریحی، مجوز استاندارد تجهیزات را از اپراتور یا مدیر مجموعه، مطالبه نمایند.

 

ارسال نظر

خدمات بیمه ای