شناسه خبر : 13806

مدیران گروه صنعتی ماموت در دیدار با مدیرعامل بیمه‌آسیا، بر همکاری خود و گسترش آن با این شرکت بزرگ بیمه ای‌ تاکید کردند.

به گزارش چابک آنلاین به نقل از روابط عمومی بیمه آسیا، در دیدار مسعود بادین نایب رییس هیات مدیره و مدیرعامل بیمه آسیا، اعضای هیات مدیره و معاونین این شرکت با مدیرعامل و مدیران ارشد گروه صنعتی ماموت، طرفین در زمینه تداوم فعالیت ها به گفت و گو پرداختند و بر توسعه همکاری ها، تاکید کردند.
 
این گزارش می افزاید، در این نشست که در ادامه جلسات دوره ای بیمه آسیا و گروه صنعتی ماموت برگزار شد، مدیرعامل بیمه آسیا، این گروه صنعتی را یکی از تخصصی ترین و شناخته شده ترین تولید کنندگان صنعتی کشور توصیف کرد و گفت: شرکت بیمه آسیا نیز به عنوان بزرگترین شرکت بیمه خصوصی کشور با برخورداری از توانمندی های منحصر به فرد مدیریتی، فنی و مالی در ارائه خدمات به مردم، سازمان ها و واحد های تولیدی، خوشبختانه توانسته است نقش مهمی در حمایت از سرمایه گذاران و تولید کنندگان صنعتی کشور ایفا کند.
 
مدیرعامل بیمه آسیا در ادامه، آمادگی این شرکت را برای افزایش همکاری با گروه صنعتی ماموت در زمینه  شناسایی ریسک ها و ارائه پوشش های بیمه ای مورد نیاز در این زمینه، اعلام کرد.
 
بر اساس این گزارش، مدیرعامل گروه صنعتی ماموت نیز در این نشست با ارائه گزارشی از روند فعالیت در این مجتمع صنعتی، از خدمات فنی و ستودنی بیمه آسیا به عنوان شرکت شاخص در صنعت بیمه، تقدیر کرد و بر تداوم و توسعه همکاری ها، تاکید نمود.
 
گفتنی است، گروه صنعتی ماموت از سال 1370 فعالیت خود را در زمینه تولید انواع تریلر و ساندویج پنل آغاز کرده است و اکنون پس از گذشت دو دهه فعالیت، به عنوان تخصصی ترین تولید کننده تریلر، کاربری های تجاری، ساندویج پنل و کانکس در خاورمیانه شناخته می شود. 

 

ارسال نظر

خدمات بیمه ای