شناسه خبر : 12457

مدیرعامل شرکت بیمه ایران‌معین اعلام کرد که این شرکت در مجموع حدود ۷۹ میلیارد تومان در زمینه آتش‌سوزی بازار پردیس یک جزیره کیش تعهد دارد.

به گزارش چابک آنلاین به نقل از روابط عمومی بیمه ایران معین، داریوش محمدی با حضور در جزیره کیش و بازدید از محل حادثه و غرفه‌های زیان دیده بازار پردیس یک، از پرداخت خسارت کلی واحدهای آسیب دیده خبرداد و گفت: در راستای تکریم مشتریان بیمه ایران معین، خسارت واحدهایی که کاملا ازبین رفته‌اند، ظرف ۴۸ساعت آینده پرداخت خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه بیمه ایران معین در قبال بازار در سه حوزه تعهد دارد، گفت: یکی از این حوزه‌ها مربوط به ۱۳۲فقره بیمه نامه‌ای می‌شود که صاحبان کسب و کار از ما خریداری کرده‌اند. تعهد ما در این زمینه ۳۲میلیارد تومان است.

مدیرعامل بیمه ایران معین ادامه داد: در خصوص سازه بازار حدود ۴۶میلیارد تومان و در بخش بیمه‌های مسئولیت حدود یک میلیارد تومان از بیمه ایران معین پوشش ابتیاع شده است. محمدی با اشاره به اینکه هم اکنون به خاطر مسائل حفاظتی و امنیتی امکان ورود کارشناسان بیمه برای برآورد همه خسارات وجود ندارد گفت: به محض صدور مجوز ورود، خسارت سازه بازار هم برآورد و ۵۰ درصد آن ظرف ۲۴ ساعت پرداخت و مابقی خسارت پس از طی مراحل فنی و ضوابط قانونی پرداخت می‌شود.

ارسال نظر

خدمات بیمه ای