شناسه خبر : 11562

با هماهنگی سازمان تامین اجتماعی، مقرر شد از روز شنبه، ۲۴ خردادماه دفترچه بیمه درمانی اعضای صندوق اعتباری هنر تا پایان مرداد امسال تمدید شود.

به گزارش چابک آنلاین، با هماهنگی سازمان تامین اجتماعی، مقرر شد از روز شنبه، ۲۴ خردادماه دفترچه بیمه درمانی اعضای صندوق اعتباری هنر تا پایان مرداد امسال تمدید شود.

در این رابطه به اطلاع اعضای صندوق اعتباری هنر می‌رساند:

۱-  ضمن قدردانی از اعضایی که به فراخوان‌های قبلی صندوق اعتماد داشته و هیچ اقدامی (اعم از اخذ فیش و یا پرداخت حق بیمه) نکردند، حق بیمه و سرانه درمان فروردین، اردیبهشت و خرداد آنها از سوی صندوق مستقیما به حساب سازمان تامین اجتماعی واریز می‌شود.

۲- آن دسته از اعضایی که  مبادرت به دریافت فیش پرداخت از سازمان تأمین اجتماعی کرده اما وجهی بابت سهم بیمه خود (به حساب سازمان) پرداخت نکرده‌اند (این امر باعث شده تا صرفا با همان فیش پرداخت حق بیمه امکان‌پذیر باشد) باید برابر مبلغ درج‌شده در فیش دریافتی (که متناسب با ماه‌های تعیین‌شده از سوی بیمه‌شده متفاوت است) نسبت به پرداخت مستقیم به حساب آن سازمان (در مهلت قانونی) اقدام کنند. مقرر شد تا به استناد اطلاعات دریافتی از سازمان تامین اجتماعی، صندوق نسبت به استرداد حق بیمه و سرانه درمان سه‌ماهه اول سال به این دسته از اعضا اقدام کند.

۳- آن گروه از اعضایی که علی‌رغم اطلاع‌رسانی‌های مکرر، مبادرت به پرداخت سهم بیمه خود به حساب سازمان کرده‌اند، برابر مصوبه هیئت مدیره مقرر شد به استناد اطلاعات دریافتی از سازمان تأمین اجتماعی، وجه پرداختی آنها (حق بیمه و سرانه درمان سه ماهه اول سال) در ماه‌های آتی به حساب شبای اعلامی از سوی عضو (که در سامانه عضویت صندوق اعلام و ثبت شده است) و یا از طریق هنر کارت اختصاصی عضو (که به‌زودی برای آن‌ها ارسال خواهد شد) مسترد شود.

۴- از آنجایی ‌که پرداخت حق بیمه سهم عضو (توسط صندوق) مختص سه‌ماهه اول سال جاری است لذا از ابتدای تیرماه، دریافت برگ پرداخت حق بیمه و واریز آن به حساب سازمان (توسط بیمه‌شده) به روال عادی برگشته و بیمه‌شده موظف به پرداخت سهم خود در موعد قانونی اعلام‌شده است.

ارسال نظر

خدمات بیمه ای