وحید وثوق

وحید وثوق

معاون مالی و سرمایه‌گذاری شرکت بیمه ما

مدرک تحصیلی

کارشناس ارشد حسابداری

 

سوابق کاری:

 

رئیس اداره حسابداری بیمه آسیا

عضو کمیته حسابرسی

عضو انجمن حسابداران ایران

 

اخبار مرتبط:
 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  وحید وثوق"،معاون مالی وسرمایه گذاری شرکت بیمه ما در گفت و گو با چابک آنلاین: بیمه مرکزی در بررسی‌های خود به شرکت بیمه‌ای که توانگری مالی بالاتری دارد ظرفیت‌هایی بیشتری می‌دهد/آیین نامه 97 شاید بازهم نیاز به بازنگری داشته باشد چون گذشته نگر به منابع نگاه می‌کند.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  وحید وثوق"،معاون مالی وسرمایه گذاری شرکت بیمه ما در گفت و گو با چابک آنلاین: قسمتی از محاسبه آیین نامه توانگری به ریسک بازار سرمایه برمی گردد و ریسک بازار به شدت بر روی میزان توانگری شرکت‌ها تاثیر می‌گذارد.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  وحید وثوق"،معاون مالی وسرمایه گذاری شرکت بیمه ما در گفت و گو با چابک آنلاین: شرکت‌های بیمه‌ای که سود خوبی در شش ماه اول و در صورت‌های مالی 9 ماهه اعلام کردند آنهایی بودند که در بازار سرمایه خوش درخشیدند.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  معاون مالی وسرمایه گذاری شرکت بیمه ما، تصریح کرد که بازار سرمایه بازار مناسبی برای سرمایه گذاری شرکت‌های بیمه‌ای در این روزها است که می‌توان از آن سود خوبی هم کسب کرد.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  " وحید وثوق" معاون مالی و سرمایه گذاری شرکت بیمه ما در گفت و گو با چابک آنلاین: از زمانیکه تعرفه از صنعت بیمه برداشته شد شرکت‌ها در تخفیف دادن نرخ از هم سبقت گرفتند و سودآوری را فدای بخش عملیاتی کردند.

 • اختصاصی چابک‌آنلاین؛

  " وحید وثوق" معاون مالی و سرمایه گذاری شرکت بیمه ما: درحال حاضر بورس می‌تواند هم به وضعیت کشور کمک کند و هم برای شرکت‌های بیمه‌ای مناسب باشد./ نیاز بسیاری به فرهنگ سازی بازار سرمایه وجود دارد که این بازار نسبت به سایر بازارها در بلند مدت سود واقعی نصیب سرمایه گذاران می‌کند.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  " وحید وثوق" معاون مالی و سرمایه گذاری شرکت بیمه ما درگفت و گو با چابک آنلاین، گفت: در شرایط فعلی بازار سرمایه می‌تواند به وضعیت کشور کمک کرده و برای شرکت‌های بیمه‌ای مناسب باشد چرا که هنوز هم بیشترین جذابیت را برای سرمایه گذاری بلند مدت دارد.مشروح گفتگوی تفصیلی با معاون مالی وسرمایه گذاری شرکت بیمه ما بزودی منتشر می‌شود.