اروج گروسی

اروج گروسی

مدیر بیمه‌‌های اتومبیل شرکت بیمه کارآفرین

اخبار مرتبط:
 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  مدیر بیمه های اتومبیل شرکت بیمه کارآفرین، اعلام کرد که موتورسیکلت های برقی درحال حاضر بیمه نمی شوند زیرا فاقد پلاک بوده و یا تعرفه ای برای آنها تعریف نشده است.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  مدیر بیمه های اتومبیل شرکت بیمه کارآفرین، با بیان اینکه در قانون شخص ثالث سال 87 تاکید شده که وسایل نقلیه ریلی هم باید بیمه نامه داشته باشند، افزود: شرکت ها نرخی برای اینکه بتوانند این بیمه نامه را صادر کنند ندارند و بیمه مرکزی باید به این موضوع رسیدگی کند.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  مدیر بیمه های اتومبیل شرکت بیمه کارآفرین، اظهار کرد: از سال 95 و همزمان با اجرایی شدن قانون بیمه اجباری شخص ثالث (مصوب 1395)، دریافت رضایت از محضری از زیان دیده حوادث شخص ثالث جانی برای دریافت خسارت کمتر، ممنوع است اما قبل از سال 95 ممنوع نبود.

 • قابل‌انکار نیست که تقلب‌هایی که در انواع رشته‌های بیمه‌گری به‌خصوص روی رشته شخص ثالث وجود دارد و اتفاقاً کم هم نیست. سعی شده تا جای ممکن، از بروز آن جلوگیری شود. ولی در بسیاری از موارد قادر به جلوگیری از آن نیستیم. مهم‌ترین عامل این رویه این است که قانون شخص ثالث به‌درستی در کشور اجرا نمی‌شود. وقتی قانونی نوشته می‌شود حتی اگر غلط هم باشد، اگر درست اجرا شود بسیاری از مشکلات رفع شده و شاید همه ذی‌نفعان راضی باشند.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  مدیر بیمه‌های اتومبیل شرکت بیمه کارآفرین، با بیان اینکه قانون خودروهای متعارف و غیرمتعارف همچنان وجود دارد و تنها سقف پرداخت عوض شده، افزود: اگر خسارت بیش ازمیزان برآورد شده توسط کارشناس باشد شرکت بیمه‌ای موظف است که تا سقف تعهدات بیمه نامه را پرداخت کند.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  مدیر بیمه‌های اتومبیل شرکت بیمه کارآفرین، بابیان اینکه بیمه نامه‌ای که قطعات اتومبیل را به صورت جداگانه پوشش دهد وجود ندارد، افزود: خرابی قطعات اتومبیل تحت پوشش بیمه نامه بدنه اتومبیل نیست و فقط حادثه و سرقت، آن هم در قالب کلی برای یک ماشین کامل پوشش داده می‌شود.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  مدیر بیمه های اتومبیل شرکت بیمه کارآفرین، اظهارکرد: در قانون بیمه شخص ثالث به این موضوع اشاره شده که پرداخت میزانی از خسارت بر عهده هرسازمانی است که درحادثه تصادف دخیل باشد.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  مدیر بیمه‌های اتومبیل شرکت بیمه کارآفرین، اظهارکرد: بیمه مرکزی باید همزمان با ابلاغ بخشنامه صدور بیمه نامه‌های شخص ثالث بدون نیاز به ارائه نسخه فیزیکی بیمه‌نامه، با سازمان‌های مربوطه نیز هماهنگی‌های لازم را انجام می‌داد که بیمه گذاران با مشکل روبرو نشوند.

 • اختصاصی چابک‌آنلاین؛

  مدیر بیمه‌های اتومبیل شرکت بیمه کارآفرین مدعی شد که افزایش قیمت خودرو برای شرکت های بیمه ای یک تهدید است زیرا با افزایش قیمت خودرو و قطعات آن، نرخ حق بیمه بدنه اتومبیل ، متناسب با این افزایش قیمت، رشد نکرده است.