درباره ما

 

 صنعت بیمه وبانکداری را به درستی باید دو رکن مهم و اثرگذار مثلث بازار سرمایه  محسوب کرد، بستری گسترده که پیشینه آنها به بلندای هفتاد سال هم می رسد، اما هرچه که  روند  گذشته این دو حوزه بیشتر به زیر ذره بین  نقد کشیده می شود، نتیجه ای  جز شناختی نه چندان عمیق و یا تک بعدی  به اذهان، متبادر نمی شود.

بی شک،سهم نظام بانکی درقیاس با صنعت بیمه در اقتصاد  کشور را می توان به مراتب بیشتر از صنعت بیمه به حساب آورد،  اما هر چه که هست تا اکنون دو حوزه مذکور به صورت تخصصی و کارا به جامعه رسانه ای و جریان بالنده افکار عمومی به خوبی معرفی نشده اند.
در این پیوند،چابک آنلاین،یا همان چهار راه اطلاع رسانی بانک و بیمه به عنوان رسانه ای  نوپدید و درعین حال تخصصی گام در عرصه اطلاع رسانی  نهاده  و در تلاش است در این  رویش، طرحی نو در انداخته و صنعت بانکداری و بیمه کشور را  از زاویه دید حرفه ای خود به جامعه  مخاطبان معرفی سازد.
ازاین منظر، چابک آنلاین نگاهی تحلیلی و آسیب‌ شناسانه به مسائل بانک و بیمه خواهد داشت و ضمن بازتاب واقعی اخبار بانک و بیمه ،پرهیز از افراط و تفریط را سرلوحه کار خود قرار داده، توجه به مخاطب و ایجاد اعتماد پایدار بین رسانه و مخاطب را نقشه راه خود قرارداده  و ضمن رعایت صداقت و امانت‌داری در انتشار اخبار براصل  پرهیز از ایجاد تنش‌های آسیب‌زا در افکار عمومی پافشاری کرده و بازنمایی همه جانبه و بی‌طرفانه اندیشه‌ها و افکار را در چارچوب قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران همواره مد نظر قرار داد.
در این راه پر فرازو نشیب بی شک، چابک آنلاین  صدای رسای مخاطبان خود خواهدبود.

چابک آنلاین دارای مجوز به شماره 85283 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است.  این پایگاه خبری زیر نظر مستقیم هیات عالی نظارت بر مطبوعات قرار دارد.

صاحب امتیاز و مدیرمسئول: مریم کاظمی

آدرس: یوسف آباد. میدان سلماس. خیابان فتحی شقاقی غربی. پلاک 116. طبقه دوم

ایمیل:  info@chabokonline.com

تلفن دفتر مرکزی: 88223169-88638560

تلفن همراه: 09351609088  

فکس: 88023693