ملت

02185333 http://www.melat.ir/ info@melat.ir تهران- خیابان انقلاب - چهارراه کالج - نبش کوچه سعیدی - پلاک 697 - ساختمان بیمه ملت - کدپستی : 1599618815

شماره ثبت 211230

تاریخ ثبت 1396-12-22

تعداد کارکنان(نفر) 296

سرمایه ثبتی (ریال) 200,000,000,000

درباره ملت

شرکت بیمه ملت (سهامی عام) با مجوز شماره 23863 بیمــه مرکزی جمهوری اسلامی ایـران مورخ 1382/09/04 بر اساس قانون تأسیس بیمه‌گری تـأسیس شـد و در تاریخ 1382/08/12 باشماره 211230 و شناسه ملی 10102526951 در اداره ثبت شرکت‌ها و مؤسسات غیرتجاری تهران به ثبت رسید.

بيمه ملت،‌ دارای توانايی و تجربه بسيار در ارائه محصولات متنوع بيمه‌ای به اشخاص حقيقی و نيز صاحبان مشاغل و اشخاص حقوقي است. تيم مديريتی بيمه ملت،‌ سابقه‌ای 30 ساله در زمينه بيمه و موضوعات فنی در اختيار دارند. كاركنان واحد صدور دارای تجربه بسيار در صدور انواع بيمه‌نامه هستند. تلفيق مجموعه مهارت‌ها و ارتباطات صنعتی باعث ايجاد نظامی پيشرو و متحول در ارائه خدمات بهينه به مشتريان،‌ ايجاد رضايت‌مندي در آنها و كسب استانداردهاي بيمه‌ای شده است.

 

خدمات و محصولات

مؤسسان بيمه ملت با تلفيق بهترين افكار و بهترين قابليت‌ها بر اين باور هستند كه بيمه عاملی مهم در ايجاد آرامش و آسايش در زندگي بوده و كارايی و تأثير كسب و كار را افزايش می‌دهد. 
شركت بيمه ملت،‌ خدمات كاملي را به بخش دولتی، بانك‌ها، بازار سرمايه،‌ صنايع مختلف،‌ شركت‌هاي خدماتي و بخش خصوصي ارائه می‌کند. 
شركت بيمه ملت‌، روش‌های جديدی را براي بيمه کردن زمان، ‌سرمايه،‌ منابع انساني با استفاده از پيشرفته‌ترين روش‌ها و دستاوردها به كار می‌گيرد.

زمينه هاي فعاليت

1- صدور انواع بيمه نامه ها

2- بيمه اتكايي

3- آموزش

4- صدور بيمه نامه مشترك با همكاري شركتهاي بزرگ بين المللي بيمه

5- بيمه الكترونيك

6- ارزيابي و مديريت ريسك

7- ارزيابي خسارت

 

اخبار مرتبط:
 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  شرکت بیمه ملت، درمورد حقوق و مزایای مدیرعامل و اعضای موظف هیات مدیره خود در سال 1399 شفاف سازی کرد./ منبع کدال

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  ”اسماعیل دلفراز”،مدیرعامل شرکت بیمه ملت، معتقداست که آیین نامه ۹۷ سرمایه گذاری از جمیع جهات خوب بوده و مساله مدیریت ریسک در آن لحاظ شده است اما اگر نیاز به تغییرات جزئی داشته باشد نقطه نظرات در کمسیون سرمایه گذاری سندیکای بیمه گران جمع آوری خواهد شد و به نهاد ناظر در راستای بهتر شدن آیین نامه منتقل خواهد شد.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  مدیر حقوقی شرکت بیمه ملت، تبصره ماده 50 قانون بیمه اجباری شخص ثالث که می‌گوید اعتراض مانع اجرای حکم نیست را دغدغه شرکت‌های بیمه‌ای، عنوان کرد.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  “اسماعیل دلفراز”، مدیرعامل شرکت بیمه ملت معتقداست که روند بورس در سال ۱۴۰۰ همانند سال گذشته نخواهد بود اما روند رو به رشد سهام، پرتفوی بورسی و سبد دارایی با شیب کمتری ادامه خواهد داشت./ سودی که شرکت‌های بیمه‌ای از محل سرمایه گذاری بورسی در سال ۹۹ داشتند حاشیه اطمینان و آرامش بیشتری برای بیمه گذاران و ذینفعان صنعت بیمه ایجاد کرد.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  اسماعیل دلفراز، مدیرعامل شرکت بیمه ملت: چابک آنلاین به صورت حرفه‌ای وارد صنعت بیمه شده است و جالبتر اینکه تنها به صنعت بیمه بازرگانی نمی‌پردازد و مطمئنم در آینده موفقیت‌های بیشتری از رسانه چابک آنلاین خواهیم دید.

 • طبق آمارهای منتشر شده ضریب نفوذ بیمه در ایران در خوش بینانه ترین حالت 2.5 درصد است که این ضریب در متوسط دنیا 7 درصد و در کشورهای توسعه یافته بین 11 تا 14 است.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  اسماعیل دلفراز، مدیرعامل شرکت بیمه ملت در گفت‌وگو با چابک‌آنلاین: دغدغه صنعت بیمه از سال 47 تغییری نکرده و این صنعت در خلق محصول جدید قوی عمل نکرده است.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  اسماعیل دلفراز، مدیرعامل شرکت بیمه ملت در گفت‌وگو با چابک ‌آنلاین:درحال حاضر ایجاد بازار رقابتی تنها در بخش ارائه نرخ و قیمت است و در بخش پرداخت خسارت شرکت‌های بیمه‌گر با یکدیگر رقابتی ندارند و بهتر است به این سمت حرکت کنند چراکه نرخ شکنی‌ نقدینگی شرکت‌های بیمه را کاهش داده و درنهایت باعث ایجاد مشکل در پرداخت خسارت برای این شرکت‌ها می‌شود.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  بهروز اسدنژاد، رئیس هیات مدیره شرکت بیمه ملت، در گفت‌وگو با چابک‎‌آنلاین اظهار کرد: در دوره‌ای تعرفه‌ها در صنعت بیمه به یکباره برداشته شد که حرکت درستی بود اما اجرای آن باید به تدریج انجام می‌شد چراکه باید مدیران ریسک تربیت می‌شدند.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  اسماعیل دلفراز، مدیرعامل شرکت بیمه ملت: پس از شیوع کرونا صنعت گردشگری در شرایط خوبی به سر نمی‌برد و بیمه نامه حوادث و درمان مسافران خارجی با چالش روبرو شده، از سوی دیگر بیمه نامه آتش‌سوزی و مسئولیت بسیاری از صنایع و کارخانجات یا تمدید نمی‌شود و یا با سرمایه کمتر تمدید می‌شود.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  اسماعیل دلفراز، مدیرعامل شرکت بیمه ملت در گفت‌وگو با چابک‌آنلاین: خسارت های تقلبی در رشته بیمه‌های اتومبیل و درمان افزایش پیدا کرده است و آی‌تی فعلی صنعت بیمه پاسخگوی بیمه‌گذاران به‌خصوص در بخش خسارت نیست، اگر روی این مسائل کار شود در رضایتمندی بیشتر بیمه گذاران تاثیرگذار است.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  کارشناس محاسبات فنی شرکت بیمه ملت، بیان کرد: با شیوع بیماری کووید-19بررسی تاثیراین بیماری بر خسارت‌ها به یکی از چالش های پیش روی صنعت بیمه تبدیل شد.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  مدیرعامل شرکت بیمه ملت معتقد است که مدیریت ریسک جزو نقاط خیلی مهمی است که در صنعت بیمه خیلی به آن توجه نشده است.

 • اختصاصی چابک‌آنلاین؛

  "اسماعیل دلفراز"، مدیرعامل شرکت بیمه ملت در گفت‌وگو با چابک‌آنلاین: درحال حاضر که شرایط اقتصادی تغییر کرده و شرکت‌های بیمه افزایش سرمایه داده‌اند باید با هماهنگی نهاد ناظر تغییراتی در فرمول سطح توانگری داده شود که با شفافیت بیشتری سطح توانگری شرکت‌های بیمه محاسبه شود.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  "اسماعیل دلفراز"، مدیرعامل شرکت بیمه ملت درگفت‌وگو با چابک‌آنلاین با بیان اینکه "اتفاقات خوبی در پرتفوی این شرکت‌ بیمه‌ای رخ داده است." اظهارکرد: همزمان با افزایش رقم پرتفوی، کیفیت آن هم بالا رفته، درصد بیمه‌های ثالث و درمان کاهش یافته و در برنامه ریزی‌ها به‌دنبال افزایش فروش رشته‌های سودآور و بیمه‌های عمر با حمایت شبکه فروش هستیم. مشروح گفتگوی تفصیلی چابک آنلاین با مدیرعامل شرکت بیمه ملت به بزودی منتشر می‌شود.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  رئیس هیات مدیره شرکت بیمه ملت، معتقد است که اگر یک سازمان براساس برنامه و به‌درستی برون‌سپاری را انجام دهد، منجر به چابکی و چالاکی و در نهایت بالا رفتن سوددهی آن سازمان می‌شود.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  مدیرعامل شرکت بیمه ملت، معتقد است که حرکت به سمت دیجیتالی شدن به رضایتمندی بیشتر بیمه‌گذاران کمک خواهد کرد وصنعت بیمه باید از شرایط به‌وجودآمده بر اثر شیوع ویروس کرونا استفاده کرده و بیمه نامه‌ها را به‌صورت آنلاین به‌دست مردم برساند.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛ قوانین بیمه کشورقدیمی است

  مدیرعامل شرکت بیمه ملت، دغدغه اصلی خود پس از حضور دراین شرکت را پیگیری مطالبات معوق عنوان کرد و اظهار داشت: حدود 1100میلیار دتومان مطالبات معوق وجود داشت که با تمرکز برروی آنها ،وصول مطالبات به خوبی انجام شد.

 • اختصاصی چابک‌آنلاین؛

  مدیرعامل شرکت بیمه ملت، از نهایی شدن تجدید ارزیابی دارایی و افزایش سرمایه این شرکت در ماه‌های آتی خبرداد.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  رئیس هیات مدیره شرکت بیمه ملت، دو کارکرد و وظیفه اصلی شرکت‌های بیمه‌ای را افزایش ایمنی و کاهش هزینه در جامعه دانست و اظهار کرد که بیمه باید به عنوان یک ضرورت در تمام فرآیندهای نظام‌های مهندسی،صنفی ، صنعتی و اداری حضور داشته باشد.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  یک عضوهیات مدیره شرکت بیمه ملت، اظهارکردکه فرد محور کردن پوشش‌ها و خدمات بیمه، مستلزم شناخت هرچه بیشتر بیمه‌گذار، محیط زندگی و سبک رفتار فردی است که بدون استفاده از فناوری، بصورت اثربخشی قابل اجرا شدن، نیست.

 • ارزش پرتفوی بورسی شرکت بیمه ملت، ابتدای سالجاری حدود ۸۲۰ میلیارد تومان بود که با بازدهی ۲۸۰ درصدی مواجه شده است.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  رئیس هیات مدیره شرکت بیمه ملت،معتقد است که وابستگی کمتر شرکت متبوع وی به نرم افزارقالب صنعت بیمه(کوراینشورنس)، سبب شده تا این شرکت بیمه‌ای تعامل خوبی با استارت‌آپ‌ها داشته باشد.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  بهروز اسدنژاد، رئیس هیات مدیره شرکت بیمه ملت، در گفتگو با چابک آنلاین: زیرساخت های فناوری اطلاعات در صنعت بیمه ضعف داشته و این مساله سبب شده تا اطلاعات صحیح و به موقع در اختیار صنعت بیمه قرار نگیرد.

 • براساس این گزارش، این تفاهم‌نامه همکاری که از اول مردادماه،یعنی از امروز به مدت یکسال به مرحله اجرا درآمده شامل ارایه خدمات بیمه تکمیل درمان، عمروحادثه کارکنان سازمان حج و زیارت خواهد بود.

 • اختصاصی چا‌ک آنلاین؛

  "بهروز اسدنژاد"، رئیس هیات مدیره شرکت بیمه ملت در گفت‌وگو با چابک‌آنلاین، با بیان اینکه، در بین اعضای سندیکای بیمه‌گران اتحاد وجود ندارد، افزود: این مساله شاید به این دلیل است که یک نهاد مدنی درست کرده‌ایم که دولت در آن حضور دارد.

 • اختصاصی چابک‌آنلاین؛

  بهروز اسدنژاد، رئیس هیات مدیره شرکت بیمه ملت باحضور در تحریریه چابک‌آنلاین، بااشاره به میزان سرمایه گذاری شرکت متبوع خود در بازار سرمایه، گفت: بیمه ملت از زمان گذشته فعالیت خوبی در بازار سرمایه داشته است و در مقایسه با رقبای خود خوب عمل‌کرده است، البته نمی خواهیم خیلی هیجانی برخورد کنیم و نمی توانیم با حق بیمه هایی که از بیمه گذاران دریافت کرده ایم ریسک بالا داشته باشیم. مشروح گفتگوی تفصیلی چابک آنلاین با رئیس هیات مدیره شرکت بیمه ملت بزودی منتشر می‌شود.

 • اسماعیل دلفراز در این جلسه‌ ‌ضمن بررسی وضعیت شبکه فروش شعب استان خراسان رضوی با کارکنان شعب دیدار و گفت و گو کرد.

 • مدیر بازاریابی بیمه ملت گفت: پیشکسوتان جامعه، آنها که بعد از سال‌ها کار و تلاش، به افتخار بازنشستگی نائل شده‌اند، باید در شرایط مطلوبی زندگی کنند، باید به آنها احترام بگذاریم، از زحمات آنان قدردانی کنیم و بکوشیم تا این سال‌های بازنشستگی را با آرامش و بدون دغدغه سپری کنند.

 • امضا تفاهم‌نامه همکاری مشترک صندوق بازنشستگی کشوری با بیمه ملت

  آیین امضای تفاهم نامه اعطای بیمه نامه‌های تخفیفی و تقسیطی بیمه ملت به بازنشستگان و موظفین کشوری با حضور مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری، مدیرعامل بیمه ملت، اعضای هیات مدیره بیمه ملت، عده‌ای از نمایندگان کانون‌های بازنشستگی استان تهران و جمعی از اصحاب رسانه برگزار شد.

 • در پی حادثه خارج شدن قطار همدان_ مشهد از ریل مجید حسن پور،سرپرست مدیریت بیمه‌های مسئولیت بیمه ملت در ساعات اولیه این حادثه در محل حاضر شد.

 • مدیرعامل شرکت بیمه ملت در مراسم تکریم و معارفه معاون فنی و مدیریت درمان و روابط عمومی با تاکید بر اینکه بازسازی، نوسازی و تغییر و تحول در مدیریتِ بخش‌های مختلف سازمان متناسب با تغییرات محیطی از عوامل تاثیر گذار در پویایی، رشد و ماندگاری سازمان است، اشاره نمود که بیمه ملت به واسطه قابلیت و توانایی‌ها و توانگری مالی خود یکی از شرکت‌های شناخته شده و معتبر در مجموعه صنعت بیمه بوده و از اینرو هر گونه تغییر در حوزه های مختلف شرکت حتما" در راستای رشد و تعالی بیشتر و متناسب با برنامه‌های استراتژیک سازمان خواهد بود تا در آینده شاهد اتفاقات سازنده و تعالی بیشتر شرکت باشیم.

 • اسماعیل دلفراز ، مدیرعامل بیمه ملت در پیامی بر پاسداشت روزجهانی قدس به شیوه ای متفاوت از سالهای گذشته تاکید کرد.

 • فرارسیدن بیست و هفتم اردیبهشت ماه؛ روز ارتباطات و روابط عمومی را به تمامی دست‌اندرکاران ساعی و پرتلاش عرصه ارتباطات و روابط عمومی که در جهت ایفای رسالت خطیر گردش شفاف و صحیح اطلاعات گام بر می‌دارند، تبریک و تهنیت عرض می‌کنم.

 • حکم مدیر عاملی بیمه ملت توسط رییس کل بیمه مرکزی تایید شد.

 • مدیرعامل بیمه ملت با اعضای انجمن صنفی نمایندگان به ‌منظور بررسی سازوکارهای تعامل میان شبکه فروش و مدیران ستادی دیدار کرد.

 • بیمه ملت به عنوان تنها و اولین شرکت بیمه خصوصی موفق به تمدید مجوز قبولی اتکایی خارج از کشور ازسوی بیمه مرکزی شد.

 • اعمال تخفیف 10 درصدی در بیمه‌نامه‌بدنه در راستای حمایت از شبکه فروش اجرایی می‌شود. این خبری است که سرپرست بیمه های خودرو اعلام کرد. تصمیمی که به گفته مصطفی ملکی با تدبیر مدیرعامل و راستای حمایت از شبکه فروش گرفته شده است که در این وضعیت اقتصادی کمک حال آن‌ها باشد.

 • با توجه به استمرار شیوع بیماری کرونا، کسب و کارها و افراد به واسطه تعطیلی‌های پی در پی و عدم وجود رونق جدی در بازار به صورت نیمه فعال مشغول به کار هستند. این مساله در کنار لزوم حضور دراز مدت در خانه که همراه با کاهش درآمد خانواده است باعث ایجاد مشکلاتی روحیه‌ای و کاهش بهره‌وری فردی و شغلی افراد خواهد شد.

 • دلا در روزه مهمــــان خدایـــی طعــام آسمـانـــی را سـرایــــــی در این مه چون در دوزخ ببندی هــزاران در زجنت برگشـایـــی

 • «پیگیری وصول مطالبات، توانمندسازی وحمایت از شبکه‌فروش، آموزش مستمر همکاران و نمایندگان و ارتقاء کیفی رفاه کارکنان» نکاتی بود که از سوی مدیر عامل بیمه ملت درجریان بازدید از ساختمان کالج مورد تاکید قرار گرفت.

 • در ستاد مدیریت بحران بیمه ملت مطرح شد:

  اولین نشست ستاد مدیریت بحران بیمه ملت در خصوص شیوع ویروس کرونا با هدف حفظ سلامتی کارکنان، شبکه فروش، بیمه‌گزاران و زیان‌دیدگان و نیز تداوم فعالیت شرکت، در بیمه ملت با حضور مدیرعامل، اعضای هیات مدیره و مدیران ذیربط برگزار شد.

 • اسماعیل دلفراز، مدیرعامل بیمه ملت در پیامی سال نو را تبریک گفت.

 • شرکت بیمه ملت در اطلاعیه‌ای اعلام کرده است که تمدید بیمه نامه شخص ثالث بدون نیاز به مراجعه حضوری انجام می‌شود.

 • هیات مدیره شرکت بیمه ملت اسماعیل دلفراز، نماینده شرکت سرمایه‌گذاری صدرتامین را به عنوان مدیرعامل بیمه ملت انتخاب کرد.

 • براساس رای مجمع عمومی شرکت بیمه ملت دو عضو هیات مدیره این شرکت تغییر کرد.

 • ویروس کرونا و بیماری ناشی از آن این روزها به تیتر اخبار جهان تبدیل شده است.

 • "امنیت" واژه‌ای که برای هیچکس غریبه نیست. هر شخصی در زندگی خود چنان دنبال تامین این واژه می‌دود که نبودش در زندگی هر فرد فاجعه و بودنش قوت قلب است.

 • آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده صاحبان سهام شرکت بیمه ملت با دستور جلسه انتخاب اعضای هیئت مدیره منتشر شد.

 • از دفاع مقدس تا خط مقدم مبارزه با کرونا شاید بهترین تعبیر از وصف این روزهای جامعه پرستاری ما باشد.

 • رئیس اداره کسب‌وکار دیجیتال بیمه ملت گفت: تحولات فناورانه صنعت بیمه در دنیا که از چند دهه پیش آغاز شده بود، امروزه با سرعت بیشتری درحال خودنمایی است و تصویری از چشم‌انداز کاملا انقلابی آن به نمایش درآمده است. بروز این تحولات در کنار تغییر انتظارات مشتریان و ایجاد مدل‌های کسب‌وکار دیجیتالی، روند سنتی کسب‌وکارهای بیمه را دچار مشکل کرده و شرکت‌هایی که نتوانند استراتژی و فرآیندهای خود را در بسترهای دیجیتال و متناسب با نیاز مشتریان شخصی‌سازی کنند از صحنه رقابت کنار خواهند رفت.

 • مدیرعامل اسبق شرکت بیمه ملت با تاکید بر تاثیرات قابل توجه حضور دکتر سیدمحمد میرمحمدی در ترکیب هیات مدیره شرکت بیمه ملت گفت: وی در حوزه‌های علمی و اخلاقی تاثیرگذاری زیادی بر روی هیات مدیره و کارکنان کلیدی شرکت بیمه ملت داشت.

 • رئیس اداره کسب‌وکار دیجیتال شرکت بیمه ملت گفت: تحولات فناورانه صنعت بیمه در دنیا که از چند دهه پیش آغاز شده بود، امروزه با سرعت بیشتری درحال خودنمایی است و تصویری از چشم‌انداز کاملا انقلابی آن به نمایش درآمده است. بروز این تحولات در کنار تغییر انتظارات مشتریان و ایجاد مدل‌های کسب‌وکار دیجیتالی، روند سنتی کسب‌وکارهای بیمه را دچار مشکل کرده و شرکت‌هایی که نتوانند استراتژی و فرآیندهای خود را در بسترهای دیجیتال و متناسب با نیاز مشتریان شخصی‌سازی کنند از صحنه رقابت کنار خواهند رفت.

 • یک عضو هیئت مدیره شرکت بیمه ما، اعلام کرد که در خصوص قبول سمت مدیریت عاملی شرکت بیمه ملت با وی هیچ مذاکره‌ای نشده بود.

 • رئیس شعبه شیراز شرکت بیمه ملت، اولین چالش صنعت بیمه را شرایط اقتصادی حاکم بر کشور دانست و افزود: هنگامی که حرکت رو به جلوی اقتصاد آهسته می‌شود به دنبال آن درآمد مردم کاهش یافته و تنها به سمت بیمه‌های اجباری می‌روند.

 • نمایشگاه حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی از تاریخ 27 الی 29 بهمن ماه در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی جزیره کیش با حمایت و حضور شرکت بیمه ملت بعد از سه روز به کار خود پایان داد.

 • شرکت بیمه ملت در سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته میزبان مخاطبان است. سیزدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع دستی تهران، در تاریخ 23 الی 26 بهمن ماه 98 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شد.

 • معاون توسعه مدیریت دبیرخانه شورایعالی مناطق آزادتجاری وویژه اقتصادی، اینکه با وی درخصوص مدیریت عاملی شرکت بیمه ملت مذاکراتی صورت گرفته است را از اساس شایعه خواند.

 • مدیرعامل سابق شرکت بیمه رازی، اعلام کردکه تا کنون در خصوص قبول سمت مدیریت عاملی شرکت بیمه ملت با وی هیچ صحبت و مذاکره‌ای نشده است.

 • مدیر روابط عمومی شرکت بیمه ملت استعفای خود از سمت مدیریت روابط عمومی این شرکت را تایید کرد.

 • صبح امروز با حضور داود قاسم پور، سرپرست بیمه ملت، به همراه اعضا هیات مدیره و معاونین ،اولین شعبه تخصصی خودرو و مرکز خسارت "بیمه ملت" در پارکینگ بیهقی افتتاح شد.

 • با تصمیم هیات‌مدیره بیمه‌ملت، داود قاسم‌پور دیزجی نایب‌رییس هیات‌مدیره این شرکت، مسئولیت سرپرستی را برعهده گرفت.

 • عضویت معصومه معصوم بیگی در هیات مدیره بیمه ملت تایید شد.

 • اتاق بازرگانی بین‌المللی در ژانویه سال جدید میلادی، از اینکوترمز 2020 با تغییراتی نسبت به نسخه 2010، رونمایی کرد.

 • بیمه بدنه خودرو، نوعی از بیمه های اختیاری است که معمولاً برای صاحبان وسایل نقلیه بعد از بیمه شخص ثالث که به لحاظ قانونی اجباری است، شهرت و اهمیت خاصی دارد.

 • طبق آخرین داده هایی که توسط مرکز آمار ایران منتشر شده بیش از ۳ میلیون و ۶۵ هزار خانوار در کشور توسط زنان سرپرستی می‌شود که رقمی حدود ۱۲.۶ درصد کل خانوارهای کشور است!

 • افت قیمت خودرو ناشی از حوادث رانندگی به عنوان خدمتی متمایز تحت پوشش بیمه‌نامه بدنه بیمه ملت قرار گرفت. این پوشش اضافی سرویس جدید و ویژه بیمه ملت برای هموطنان گرامی بوده و به بیمه‌گزاران بدنه که دارای خودروی دارای سن کمتر از 5 سال هستند؛ ارائه می‌شود.

 • پنجمین نمایشگاه بین‌المللی دریایی و صنایع فراساحل همزمان با چهارمین نمایشگاه بین‌المللی حمل و نقل، لجستیک و صنایع وابسته با تأکید بر به‌کارگیری فناوری اطلاعات در صنعت حمل و نقل و لجستیک در جهت افزایش بهره‌وری و رونق اقتصادی در حوزه حمل و نقل دریایی و به منظور استفاده حداکثری از توان تخصصی و علمی بخش‌های دولتی و خصوصی فعال و سرمایه‌گذاران با حضور وزیر راه و شهرسازی افتتاح شد.

 • اولین دوره آزمون آنلاین کشوری در صنعت بیمه در شرکت بیمه ملت برگزار شد.

 • آتش همیشه گرمابخش نیست. گاهی یک جرقه می‌تواند طوفانی از شعله‌های آتش را به جان مال و اموال ما بیاندازد. اتفاقی که در چند ساعت می‌تواند دستاورد سالیان را بسوزاند و برای سوزاندن حق انتخابی به شما ندهد. اما شما با یک انتخاب هوشمندانه می‌توانید مانع ضرر و زیان برای مال و اموال خود باشید. انتخابی که جزئیات آن را در این مطلب شرح می‌دهیم.

 • یازدهمین نمایشگاه معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری کشور و ششمین نمایشگاه بین‌المللی بورس بانک، بیمه و خصوصی‌سازی با عنوان تجاری "کیش اینوکس ایران"، در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی کیش آغاز شد.

 • دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران پیشنهاد کرد که بیمه مشاغل خرد به عنوان یک رشته جدید بیمه‌ای توسط بیمه مرکزی ایجاد شود و گفت: با این کار نمایندگان بیمه می‌توانند، کسب و کار خود را بیمه کنند که به پایداری شرکت‌های بیمه بسیار کمک می‌کند. وقتی ما به دنبال فراهم کردن آرامش برای دیگران هستیم، باید بتوانیم برای خود نیز آرامش ایجاد کنیم.

 • مراسم گرامی‌داشت شانزدهمین سالروز تاسیس شرکت بیمه‌ملت، با حضور اعضای هیات‌مدیره، مدیران ارشد بیمه ملت، معاون اقتصادی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی، دبیرکل سندیکای بیمه‌گران و مدیرکل نظارت بر شبکه خدمات بیمه‌ای بیمه مرکزی در مرکز همایشهای برج میلاد تهران برگزار شد.

نمایندگی های حقوقی
 • ۱
 • ۲
  قلی پورثمرين محسن فاطمی غربی، تقاطع اعتماد زاده، روبروی سفارت پاکستان، پلاک260، طبقه دوم 021- 66945716
 • ۳
  دولت آبادی نژاد محسن بلوار سیدجمال الدین، قبل از چهارراه قاآنی، جنب مهمان پذیر ناز 03453236769
 • ۴
  زمانی حامد خیابان امام خمینی، ابتدای خیابان مصلی، جنب بنیاد پانزده خرداد 07412232489
 • ۵
  ميرزائی محسن خیابان مدرس، چهارراه معلم، جنب نمایشگاه میرزایی 06643348955
 • ۶
  سيلواری عليرضا بالاتر از میدان ولیعصر، نرسیده به چهارراه زرتشت، جنب بانک صادرات، ساختمان 777 02188939364
 • ۷
  رضوانی غلامحسن خیابان دادگستری، چهارراه منتظری، نبش منتظری جنوبی 12 05155246609
 • ۸
  حسين شاهی منصور بلوار جمهوری اسلامی، بلوار هوانیروز، نبش کوچه6 03432816405
 • ۹
  حاتمی خيبری مريم فردیس، جاده ملارد، نبش ورودی سه راه حافظیه، روبروی بانک قوامین، ساختمان مجلسی، طبقه اول، واحد11 02636655260
 • ۱۰
  ناظر مرتضی بلوار ایران، روبروی هتل گلدیس، ساختمان ایساکو، طبقه 2 7644425589
 • ۱۱
  خدامرادی پريزاد خیابان امام (ره)، پل مرکزی، سه راه شاهد، پلاک 2100 08342223848
 • ۱۲
  مرسلی هانيه جاده سنتو، جنب نمایندگی سایپا 5506 4532450258
 • ۱۳
  بندانی پور مريم بلوار بسیج، حدفاصل بسیج 1 و 3، جنب نمایشگاه اتومبیل طاها، پلاک37 5432292318
 • ۱۴
  آقازاده پر اكبر ارومیه، خیابان آزادگان 1، نرسیده به چهارراه آزادگان، جنب اصیل استیل 04413677617
 • ۱۵
  دادگرنيا محمدرضا خیابان مولوی، نبش مولوی 26 05473311039
 • ۱۶
  محمدی علي اكبر بلوار شهید صدیقی(باغ فامیلی)، بین فرعی سوم و پنجم، طبقه فوقانی پلاسکو غایبی 02333360143
 • ۱۷
  عرب خزائلی عارفه خیابان معلم، جنب مسجد باقرزادگان، مجتمع عرب خزائلی 01513409767
 • ۱۸
  كرمانی محمد تهران، فلکه دوم صادقیه، بلوار آیت اله کاشانی، بعد از بلوار اباذر، پلاک 69، طبقه 1، واحد 8 02144002954
 • ۱۹
  پورمند اميرمحمد تهران، خیابان وصال شیرازی، تقاطع ایتالیا، پلاک 66، طبقه اول و همکف 02188995180
 • ۲۰
  هنرمندراد ساره کرمان، میدان کوثر، ساختمان نی لی سا، طبقه فوقانی بانک سامان، واحد 4 3412442156
 • ۲۱
  پوركاظمی مصردشتی حسن تهران، بلوار افریقا، خیابان پدیدار، پلاک 23 88785245
 • ۲۲
  حسن پور محمود بابل، بلوار جانبازان، نبش خیابان گله محله 1113213557
 • ۲۳
  كيهانی بروجنی حيدرعلی اصفهان، چهار باغ بالا، مجتمع تجاری اداری کوثر، فاز 2، واحد 341 3116204058
 • ۲۴
  شيردل اميرحسين شیراز، بلوار پاسداران، حدفاصل خیابان آقایی و فلاحی، ساختمان بیمه ملت 7118420045
 • ۲۵
  كرابی مهدی تهران، خیابان مطهری، خیابان قائم مقام، خیابان 22، پلاک 10 ،ساختمان سایان 02188342438
 • ۲۶
  افرنگ رضا تهران-میدان ونک-خیابان حقانی-نرسیده به جهان کودک-پلاک38- طبقه 3 - واحد 304 02188659350
 • ۲۷
  محبی فر زهرا تهران-خیابان اسکندری جنوبی - بین کلهر و ارومیه - پلاک 432 - طبقه 3 - واحد 10 02166431212
 • ۲۸
  پورمند اميرمحمد تهران،خیابان افریقا،خیابان کیش،پلاک 40 ، طبقه اول ، واحد دوم غربی 02188190911
 • ۲۹
  حيدری رضا تهران،میدان پونک، مجتمع تجاری بوستان، ورودی سی، واحد 754 02144498931