سامان

0218943 http://www.si24.ir/ complain@samaninsurance.ir تهران، خیابان خالد اسلامبولی (وزراء)، شماره ۱۲۳

شماره ثبت 241059

تاریخ ثبت 1383-11-26

سرمایه ثبتی (ریال) 200,000,000,000

درباره سامان

شركت بيمه سامان در تاریخ 1383/11/27 به منظور ارائه خدمات بیمه های بازرگانی در رشته بيمه‌هاي اموال، مسئوليت و اشخاص با سرمايه 200 ميليارد ريالي منقسم به 200 ميليون سهم با ارزش اسمي يك هزار ريالي در سازمان ثبت شرکتها با شماره ثبت 241059 ثبت شد و در تاریخ 1383/12/11مجوز فعاليت خود را در رشته های زندگی ، غیر زندگی و بیمه های اتكايي از بيمه مركزي دریافت نمود و به عنوان ششمين عضو گروه مالی سامان فعاليت خود را آغاز کرد.

بانك سامان، شركت سرمايه‌گذاري بانك سامان، شركت سرمايه‌گذاري مس سرچشمه ، صندوق بازنشستگي شركت ملي صنايع مس ايران و مؤسسه صندوق حمايت و بازنشستگي كاركنان فولاد به همراه جمعي از اشخاص حقيقي و حقوقي با سوابق طولاني در صنايع مالي و توليدي اعضاي هيأت مؤسس شركت بيمه سامان را تشكيل مي‌دهند.

بنيانگذاران و مديران اين شرکت سالهاست که از دست ‌اندرکاران با تجربه صنعت بيمه مي‌باشند که با يک چنين متاع ارزشمندي قدم در اين راه گذاشته‌اند و امروزه تجربه آنان در سايه بيمه سامان تبلور يافته است.

سرمایه فعلی شرکت طی مصوبه مجمع عمومی فوق العاده مورخ آذر 1391، به مبلغ 400,000,000,000 ريال افزایش یافت.

اعضاي هيأت مديره به ‌منظور جلب رضايت مشتريان و ارائه سرويس مطلوب به بيمه‌گذاران در انتخاب مديران ارشد ومیانی اقدام به جذب نيروهايي متخصص و مجرب در امور بيمه‌اي با هدف مشترك ايجاد خلاقیت و تمایز در ارائه محصولات و خدمات در صنعت بيمه نمودند. مدیران بیمه سامان بر اين باورند كه با استفاده از آخرين دانشها و ابزارهاي حرفه‌اي و اعتقاد بر اصل مشتري‌ مداري تمامي نيازهاي بيمه‌اي مشتريان را شناسايي كرده و بهترين خدمات را به مشتريان خود ارائه نمايد.

کادر کارشناسي بيمه سامان با برخورداري از تحصيلات دانشگاهي و آشنايي کامل با صنعت بيمه، زير نظر مديران با تجربه، سعي در حفظ منافع بيمه  شدگان خود داشته و مي کوشند با ارايه مشاوره در زمينه مديريت ريسک، از بروز خسارات احتمالي براي بيمه گذاران پيشگيري نمايند.

بيمه سامان با اعتقاد به لزوم تعامل وهمدلی با گروه های ذینفع همواره درصدد است، با اتکا به سرمايه هاي مالي و انساني مناسب، خدمتي متمايز را براي بيمه گذاران خود به ارمغان آورد.

 

خدمات و محصولات
اخبار مرتبط:
 • سه مقاله ارائه شده از سوی همکاران شرکت بیمه سامان در جریان بیست و نهمین همایش ملی و دهمین همایش بین المللی بیمه و توسعه در جمع مقالات «برتر» قرار گرفت.

 • در فرایند انتخاب «مدیر و کارمند برتر صنعت بیمه در سال 1401»، دو عنوان «برتر» به شرکت بیمه سامان رسید.

 • از 229 مقاله ارسال شده برای داوری نهایی به بیست و نهمین همایش ملی و دهمین همایش بین المللی بیمه و توسعه، 56 مقاله به کارکنان شرکت بیمه سامان تعلق داشت.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  دکتر محسن عسگری، مدیر امور مشتریان شرکت بیمه سامان: به آموزش و فرهنگ سازی در صنعت بیمه باید بیشتر اهمیت داد. با توجه به سند چشم انداز 20 ساله کشور، صنعت بیمه باید 8 تا 10 درصد GDP برسد، بنابراین باید تلاش شود تا آموزش و درک صنعت بیمه برای عموم جامعه از مهد کودک ها تا مدارج بالای علمی اتفاق بیفتد و بیمه را یک کالای لوکس ندانند. در آموزش عالی دانشگاه ها باید یک سرفصل آموزش عمومی برای مباحث عمومی و کلی صنعت بیمه مطرح شود تا درک بهتر از محصولات و خدمات بیمه در جامعه نهادینه شود.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  دکتر محسن عسگری، مدیر امور مشتریان شرکت بیمه سامان: نمایندگان بیمه ، شاخص کیفیت ارایه خدمت شرکت های بیمه ای به مشتریان هستند. کیفیت ارایه خدمت به مشتریان در شرکت های بیمه ای به سه حُسن ظاهر، باطن و توزیع برمی گردد و نمایندگان بیمه شاخص اولیه کیفیت ارایه خدمت که حُسن ظاهر بوده راعهده دارهستند. این وظیفه مهم بر عهده نماینده بیمه است که بتواند معرفی درستی از خدمت بیمه ای به بیمه‌گزار بالقوه داشته باشد و نزدیکترین خدمت با نیاز فرد را به آنها ارایه کند.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  سود خالص هرسهم شرکت بیمه سامان در پایان شهریورماه سالجاری به رقم ۳۳۴ ریال رسید .

 • وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور در مرکز عملیات شرکت بیمه سامان در کربلای معلی، از خدمات ویژه این شرکت به زائران اربعین حسینی قدردانی کرد.

 • جمعی ازمسئولان بلندپایه و مقام های مسئول از مرکز ستاد عملیات شرکت بیمه سامان مستقر درکربلای معلی بازدید به عمل آوردند.

 • معاون اجرایی شرکت بیمه سامان با تاکید براهمیت ثبت نام زائران اربعین در سامانه سماح، اظهارداشت: تاکنون زائرین حادثه دیده که دراین سامانه ثبت نام کرده اند و نیاز به خدمات درمانی سرپایی و یا بستری داشتند بدون پرداخت هزینه، بهترین خدمات درمانی را دریافت کرده اند.

 • معاون اجرایی و رئیس ستاد بیمه اربعین شرکت بیمه سامان اعلام کرد که امسال زائران اربعین، تحت پوشش شرکت بیمه سامان به زیارت اباعبدالله الحسین می روند.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  محمد مظلوم، معاون اداره قراردادهای گروهی بیمه های زندگی شرکت بیمه سامان: شرکت بیمه سامان سنوات و پاداش خدمت کارکنان را با توجه به برون سپاری کارفرما مورد تعهد قرار می دهد و علاوه برآن سود مشارکت در منافع هم به کارفرما پرداخت می کند. بیمه سنوات به صورت گروهی مزیت هایی از جمله پرداخت بروز تعهدات سنوات، پرداخت وام با کمترین نرخ بهره، تناسب در حق بیمه و معافیت های مالیاتی را به همراه دارد.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  مدیرتوسعه محصولات و خدمات شرکت سامانتل، یکی از برنامه های پیش روی شرکت متبوع خود را ارائه همگام بیمه موبایل بیمه سامان به مشترکین سامانتل اعلام کرد وگفت: این سرویس با توجه به زیرساخت های سامانتل امکان شناسایی سیستمی گوشی بیمه گذار را فراهم کرده و با توجه به اطلاعات هویتی مشترک، امکان بیمه موبایل وی را در کمترین زمان و حداقل هزینه فراهم می کند.

 • مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بیمه سامان روز پنچ شنبه 30 تیرماه سالجاری و با حضور بیش از ۸۰ درصد صاحبان‌ سهام برگزار و درنهایت صورت‌های مالی منتهی به ۳۰ اسفند سال 1400 با اکثریت آرا به تصویب رسید.

 • مدیر بیمه های آتش سوزی شرکت بیمه سامان، گفت که فرآیند بررسی میزان خسارت آتش سوزی درکارخانه مبلمان سازی واقع در شهرک صنعتی شمس آباد آغاز شده و پس ازدریافت اسناد و مدارک مورد نیاز از بیمه گذار و گزارش کارشناسان متخصص و منتخب بیمه مرکزی،گزارش نهایی ازمیزان خسارت ها اعلام خواهد شد.

 • «وهاب دعاچی»و«مهری طالبی»دو نماینده شرکت بیمه سامان،رتبه های اول و چهارم نخستین دور از رقابت های سراسری سخنرانی صنعت بیمه "اینشورتاک" را از آن خود کردند.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  در میانه هفته معاملات بورس تهران شاهد تغییرات اندک شاخص سهام بیمه در بورس و فرابورس بودیم.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  سودخالص هر سهم شرکت بیمه سامان در پایان اسفند سال گذشته به رقم ۵۵۷ ریال رسید.

 • درپی بروزحادثه درکارخانه کربنات سدیم فیروزآباد، کارشناسان شرکت بیمه سامان، بلافاصله به محل حادثه اعزام شده و برآورد میزان خسارت وارده را آغاز کرده اند.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  ‌در اولین روز هفته معاملات بورس تهران شاهد تغییرات اندک شاخص سهام بیمه در بورس و فرابورس بودیم.

 • مدیرعامل شرکت بیمه سامان، اعلام کرد که صنعت نساجی، یکی از صنایع مهم و اثر گذار کشوردر حوزه تولید و ایجاد ارزش افزوده بوده و در راستای حفظ و ارتقای سرمایه های ملی، زمینه های همکاری فراوانی بین صنعت بیمه و نساجی وجود دارد.

 • مدیر بیمه های زندگی شرکت بیمه سامان از صدور ۱۰۳ هزار فقره بیمه نامه عمر و تشکیل سرمایه این شرکت در سال ۱۴۰۰ خبر داد و اعلام کرد که این رقم نسبت به سال ١٣٩٩ معادل 3 درصد رشد داشته است.

 • معاون مدیر بیمه های زندگی شرکت بیمه سامان اعلام کردکه تعداد بیمه نامه های یونیت لینک صادر شده توسط این شرکت از مرز 1100 فقره گذشته است.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  در آخرین روز کاری هفته معاملات بورس تهران شاهد تغییرات اندک شاخص سهام بیمه در بورس و فرابورس بودیم.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  شیما آراء"، معاونت فنی بیمه های زندگی شرکت بیمه سامان در گفت و گو با چابک‌آنلاین: محصول بیمه عمرو سرمایه گذاری حدود ۱۷ سال است که وارد صنعت بیمه شده و وقت آن رسیده که تغییراتی در آن ایجاد شود.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  "محمدرضا آقاجانی"، مدیر بیمه های مهندسی و رشته های خاص شرکت بیمه سامان در گفت و گو با چابک‌آنلاین: در بسترهای نوآورانه و دیجیتال باید نرم افزارهایی را دراختیار شبکه فروش قرارداد تا این شبکه بتوانند نرخ و شرایط پردازش شده را از دل نرم افزار استخراج کنند. درصورتیکه ابزار در اختیار شبکه فروش قرار بگیرد این شبکه می تواند فعالیت خود را گسترش داده و به سمت رشته های مغفول برود. میزان حجم پرتفوی بیمه های مهندسی بسیار بالاتر است و به دلایل مختلف به جایگاه خود هنوز نرسیده است.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  "شیما آراء"، معاونت فنی بیمه های زندگی شرکت بیمه سامان در گفت و گو با چابک‌آنلاین: دو رویکرد ارایه محصولات متنوع زندگی با پوشش های بیمه ای و سرمایه گذاری و شفافیت اطلاعات برای شرکت بیمه سامان از اهمیت ویژه ای برخوردار است. بیمه عمر متصل به واحد یا یونیت لینک عملکرد کاملا شفاف و مشخصی دارد و این موضوع که قسمتی از تورم را پوشش می دهد انگیزه ای شد تا شرکت این محصول را به بازار ارایه کند.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  ‌در اولین روز هفته معاملات بورس تهران شاهد تغییرات اندک شاخص سهام بیمه در بورس و فرابورس بودیم.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  ‌در دومین روز هفته معاملات بورس تهران شاهد تغییرات اندک شاخص سهام بیمه در بورس و فرابورس بودیم.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  در اولین روز هفته معاملات بورس تهران شاهد تغییرات اندک شاخص سهام بیمه در بورس و فرابورس بودیم.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  ‌در آخرین روز هفته معاملات بورس تهران شاهد تغییرات اندک شاخص سهام بیمه در بورس و فرابورس بودیم.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  "شیما آراء"، معاونت فنی بیمه های زندگی شرکت بیمه سامان در گفت و گو با چابک‌آنلاین: درکشورهایی مانند هند و پاکستان ضریب نفوذ بیمه عمر بسیار بالا است زیرا افراد، عدد جزئی از درآمد خود را به حق بیمه اختصاص می دهند. در کشور، این امکان برای افرادی که توان پرداخت سالیانه حق بیمه عمر را ندارند وجود دارد که اقساط خود را به صورت ماهیانه پرداخت کنند و حتی سازمان‌ها هم می توانند تسهیلاتی را برای همکاران خود در زمینه تهیه راحت‌تر بیمه نامه عمر فراهم کنند.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  در چهارمین روز هفته معاملات بورس تهران شاهد تغییرات اندک شاخص سهام بیمه در بورس و فرابورس بودیم.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  در میانه هفته معاملات بورس تهران شاهد تغییرات اندک شاخص سهام بیمه در بورس و فرابورس بودیم.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  ‌در دومین روز هفته معاملات بورس تهران شاهد تغییرات اندک شاخص سهام بیمه در بورس و فرابورس بودیم.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  ‌در اولین روز هفته معاملات بورس تهران شاهد تغییرات اندک شاخص سهام بیمه در بورس و فرابورس بودیم.

 • اعتقاد ما بر این است که صنعت بیمه کشورمان یکی از پیشرو ترین صنایع در این سرزمین است.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  مدیرعامل شرکت بیمه اتکایی سامان، اظهارکرد: سه درصد کل تولید حق بیمه بازار کشور تبدیل به حق بیمه اتکایی اختیاری می‌شود که در مقایسه با حق بیمه‌های اجباری اتکایی مبلغ ناچیزی است اما به هرحال شرکت‌های بیمه اتکایی، می‌توانند به بیمه مرکزی کمک کرده و ریسک‌ها را تحت پوشش خود قرار دهند.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  "محمدرضا آقاجانی"، مدیر بیمه های مهندسی و رشته های خاص شرکت بیمه سامان در گفت و گو با چابک‌آنلاین: طراحی و صدور بیمه نامه حلقه انتهایی یک فرآیند است و underwriter زمانی اتفاق می افتد که داده هایی را بتوان توسط صنایع مختلف دریافت کرد. ماموریت و رسالت صنعت بیمه این است که در صنایع گوناگون این مفهوم را توسعه دهد که underwriter منوط به داشتن اطلاعات در لایه ریسک است.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  "شیما آراء"، معاونت فنی بیمه های زندگی شرکت بیمه سامان در گفت و گو با چابک‌آنلاین: یک قسمت از بیمه نامه های زندگی به اسم سرمایه گذاری جا افتاده است بنابراین ابزارهای مالی جدید باید وارد بیمه نامه های زندگی شوند. شرکت های بیمه باید از متخصصین مالی در کنار متخصصین بیمه استفاده کنند و محصولات جدیدی را ایجاد و به جامعه معرفی کنند.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  جانشین مدیرعامل شرکت بیمه سامان در تحول دیجیتال، حرکت درمسیر تحول دیجیتال را امری اجتناب ناپذیر دانست و گفت: آن چیزی که فناوری ایجاد شده را به صنعت وصل می کند مدل کسب و کار است و تا زمانی که مدل کسب و کار وجود نداشته باشد، امکان جذب تکنولوژی وجود ندارد.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  محمدرضا آقاجانی، مدیر بیمه های مهندسی و رشته های خاص شرکت بیمه سامان در گفت و گو با چابک‌آنلاین: بیمه سامان به دنبال آن است که سهم 4 درصدی خود از بیمه‌های مهندسی را در به 5 درصد برساند. بیمه سامان ارائه خدمات نواورانه در زمینه فروش و خسارت در بستر دیجیتال را در چشم انداز سال 1405 خود دیده و به دنبال گسترش فعالیت ها در خارج از کشور است.

 • مدیرعامل بیمه سامان؛

  مدیرعامل شرکت بیمه سامان با تاکید بر این که «تحول دیجیتال» فقط استفاده از فناوری و صدور آنلاین بیمه نامه نیست، گفت: تحول دیجیتال مسیری برای توسعه صنعت بیمه در داخل و خارج از کشور است.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  کارشناس فنی و دیجیتال مدیریت مهندسی شرکت بیمه سامان، اظهار داشت که در یکسال گذشته ، اقبال جامعه به سمت بیمه‌نامه تلفن همراه بیشتر شده و فروش خوبی هم با توجه به استقبال بی نظیر بیمه گذاران صورت گرفته است.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  شیما آراء"، معاون فنی بیمه های زندگی شرکت بیمه سامان در گفت و گو با چابک‌آنلاین: شرکت بیمه سامان محصولات بیمه نامه عمرو تشکیل سرمایه، بیمه عمرو سنوات، بیمه عمر انفرادی، بیمه عمر مانده بدهکار و کرونا را ارائه می کند و محصولات مستمری و تمام عمر را هم به محصولات خود اضافه خواهد کرد.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  مدیرعامل شرکت بیمه اتکایی سامان اظهارداشت: رشد صنعت بیمه پس ازاعمال تحریم ها، متوقف نشد و شرکت‌های بیمه ای به تمام وظایف خود در قبال ریسک‌های بزرگ کشور مانند، نفت، انرژی، هواپیمایی و کشتیرانی عمل کردند و توانستند به خوبی از عهده این وظایف بربیایند که این مساله یک افتخار برای صنعت بیمه ایران است.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  "محمدرضا آقاجانی"، مدیر بیمه های مهندسی و رشته های خاص شرکت بیمه سامان در گفت و گو با چابک‌آنلاین: نیاز به محصول بیمه موبایل به جهت حضور نسل جدیدی از تلفن های همراه و نفوذ اینترنت در جامعه ملموس است به همین دلیل بیمه سامان به سمت طراحی محصول بیمه ای در این زمینه رفت. بیمه سامان محصول بیمه موبایل را به عنوان اولین محصول تجهیزات الکترونیک طراحی کرد و درزمینه تجهیزات الکترونیک با توجه به نیازهای بازار به سمت طراحی انواع محصولات جدید خواهد رفت.

 • مدیرعامل شرکت بیمه سامان با اشاره به موضوع همایش بیمه و توسعه و راهبرد این شرکت مبنی بر لزوم حرکت به سمت بیمه گری مبتنی بر ریسک، تاکید کرد که «بیمه بدنه کیلومتری» به عنوان دستاورد منحصر به فرد این شرکت، مصداق بارز طراحی محصول بیمه ای مبتنی بر ریسک است.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  "محمد اباذریان"، مدیر بیمه‌های اتومبیل شرکت بیمه سامان در گفت‌وگو با چابک‌آنلاین: با توجه به اطلاعات و تجربه‌هایی که محصول بیمه کیلومتری در اختیار شرکت بیمه سامان قرار می‌دهد، طراحی بیمه پیمایشی و کیلومتری درآینده متفاوت خواهد شد. باتوجه به نیازهای مطرح شده از سمت بیمه‌گذاران، چندین روش درآینده برای بیمه کیلومتری مانند بیمه سفری و مسافت های کوتاه ارائه خواهد شد.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  "شیما آراء"، معاونت فنی بیمه های زندگی شرکت بیمه سامان در گفت و گو با چابک‌آنلاین: بیمه سامان اولین شرکتی است که محصول یونیت لینک را ارائه می‌کند. این صندوق با مشارکتی که با صندوق‌های مالی دیگر و باابزارهای متنوعی که دارد به دنبال افزایش قدرت انتخاب بیمه‌گذاران در سبد سرمایه‌گذاری است.

 • مدیر بیمه های اتومبیل شرکت بیمه سامان، « ‌بیمه بدنه کیلومتری سامان » را عادلانه ترین بیمه نامه خودرویی موجود خواند و گفت: خریداران این بیمه نامه،‌ متناسب با میزان استفاده از خودرو، ‌حق بیمه پرداخت می کنند و این روش از تحمیل هزینه مازاد به بیمه گذار جلوگیری می کند.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  "محمد اباذریان"، مدیر بیمه‌های اتومبیل شرکت بیمه سامان در گفت‌وگو با چابک‌آنلاین: شرکت بیمه سامان بااستفاده از ابزار الکترونیکی، محصول بیمه بدنه کیلومتری را طراحی کرد. محصول بیمه بدنه کیلومتری از حالت سنتی جاری عبور کرده و با توجه به نیاز مطرح شده از سمت بیمه‌گذاران طراحی شده است.

 • آیین دومین دوره جایزه ملی طراحی بسته بندی در صنایع فرهنگی با حمایت شرکت بیمه سامان برگزار شد.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  شیما آراء"، معاونت فنی بیمه های زندگی شرکت بیمه سامان در گفت و گو با چابک‌آنلاین: محصول بیمه عمرو سرمایه گذاری حدود 17 سال است که وارد صنعت بیمه شده و وقت آن رسیده که تغییراتی در آن ایجاد شود. شرکت های بیمه باید از متخصصین مالی در کنار متخصصین بیمه استفاده کنند و محصولات جدیدی را ایجاد و به جامعه معرفی کنند. مشرح گفتگوی چابک‌آنلاین با معاون فنی بیمه های زندگی شرکت بیمه سامان، بزودی منتشر می‌شود.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  "محمد اباذریان"، مدیر بیمه‌های اتومبیل شرکت بیمه سامان در گفت‌وگو با چابک‌آنلاین: بیمه نامه بدنه کیلومتری توسط شرکت بیمه سامان به صورت یکساله و در مسافت‌های 5، 8 و 12 هزار کیلومتر به بیمه‌گذاران عرضه می‌شود. باتوجه به نیازهای مطرح شده از سمت بیمه‌گذاران، درآینده وبا درنظر گرفتن دیتاها و تجربه‌هایی که محصول بیمه کیلومتری در اختیار شرکت بیمه سامان قرار می‌دهد، طراحی بیمه پیمایشی و کیلومتری متفاوت خواهد شد و بیمه سفری از یک محل تا محل دیگر و مسیرهای کوتاه تر که در حال حاضر برای سازمان‌ها به ‌صورت گروهی فراهم است، برای بیمه‌گذاران عمومی هم فراهم خواهد شد. مشروح گفت‌وگوی مدیر بیمه‌های اتومبیل شرکت بیمه سامان با چابک‌آنلاین بزودی منتشر خواهد شد.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  محمدرضا آقاجانی، مدیر بیمه های مهندسی و رشته های خاص شرکت بیمه سامان در گفت و گو با چابک‌آنلاین: شرکت بیمه سامان محصول بیمه موبایل را به عنوان اولین محصول تجهیزات الکترونیک طراحی کرد./ با توجه به وجود حداقل ۱۰۰ میلیون دستگاه تلفن همراه در کشور‌توقع زیادی از استقبال جامعه از محصول بیمه موبایل می رود./ هنگامی که محصول بیمه ای جدیدی طراحی و ارائه می شود نحوه معرفی آن به مشتری اهمیت دارد.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  محمدرضا آقاجانی، مدیر بیمه های مهندسی و رشته های خاص شرکت بیمه سامان در گفت و گو با چابک‌آنلاین: شرکت بیمه سامان همواره در تلاش است تا نیازهایی که احصا می شود را به سرعت تبدیل به محصول بیمه‌ای کرده و در اختیار مشتریان قرار دهد./ نیاز به محصول بیمه موبایل به جهت حضور نسل جدیدی از تلفن های همراه و نفوذ اینترنت در جامعه ملموس است به همین دلیل بیمه سامان به سمت طراحی محصول بیمه ای در این زمینه رفت.

 • شرکت بیمه سامان و انجمن نقاشان ایران، نخستین رویداد جایزه بزرگ نقاشی معاصر ایران را برگزار می کند.

 • مدیرعامل شرکت بیمه سامان با تاکید بر لزوم ایجاد شفافیت هر چه بیشتر در محصولات بیمه ای متناسب با نیازهای روز جامعه به ویژه در رشته بیمه های زندگی، گفت: بیمه سامان با طراحی مدرن محصول یونیت لینک، علاوه بر ارائه پوشش های معمول در بیمه های زندگی، امکان رصد لحظه ای دارایی را نیز برای مشتری فراهم کرده است.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  در چهارمین روز هفته معاملات بورس تهران شاهد افت چشمگیر شاخص سهام بیمه در بورس و فرابورس بودیم.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  "احمدرضا ضرابیه"، مدیرعامل شرکت بیمه سامان، در گفت‌وگو با چابک‌آنلاین: بیمه صنعتی است که احتیاج به تخصص و تصمیم گیری‌های درست داشته و نیروی انسانی آن علاوه برتخصص باید تجربه و شناخت لازم را نسبت به بازاری که درآن فعالیت می‌کنند داشته باشند.

 • اختصاصی چابک‌آنلاین؛

  احمدرضا ضرابیه”، مدیرعامل شرکت بیمه سامان در گفت و گو با چابک آنلاین: خلق و طراحی محصولات بیمه‌ای محصول یک محیط خلاقانه و اکو سیستم نوآوری است و صنعت بیمه با فراهم کردن یک بستر و اکو سیستم باید فضای خلاقیت و جذب نخبگان و نگهداری آنها را در صنعت بیمه ایجاد کند.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  ”احمدرضا ضرابیه”، مدیرعامل شرکت بیمه سامان در گفت و گو با چابک آنلاین: تعاملات نزدیک با مراکز خدمات درمانی، بهره گیری از فن آوری برای ایجاد این ارتباط وکنترل داده‌های ارسال و دریافت شده و درمراحل بالاتر، سرمایه گذاری در مراکز خدمات درمانی، اصلی ترین مولفه‌های موفقیت در مدیریت ریسک بیمه‌های درمان خانواده است.

 • مدیر بیمه‌های مهندسی و رشته‌های خاص بیمه سامان از ارایه محصول جدید این شرکت با عنوان "بیمه تلفن همراه" به بازار خبرداد و گفت : گوشی‌های موبایل امروزه به بخش جدا نشــــدنی از زندگی و کاربسیاری ازمردم تبدیل شده است که با بهبود کارایی و گسترش امکانات این دسـتگاه‌ها، میزان اسـتفاده ازآنها نیز افزایش یافته اسـت به صورتی که به عضوی جدایی ناپذیر از زندگی ما تبدیل شده‌اند.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  معاون اداره اکچوئری شرکت بیمه سامان،بیان کرد:توسعه صندوق بیمه حوادث همگانی را می‌توان به‌عنوان یک راهکار اساسی، گام‌ مهمی در مدیریت ریسک سوانح طبیعی مد نظر قرارداد.

 • مدیرعامل شرکت بیمه سامان، شبکه فروش را موتور توسعه صنعت بیمه خواند و تاکید کرد که تقویت شبکه فروش، برنامه همیشگی این شرکت است.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  مدیرعامل شرکت بیمه سامان، با بیان اینکه صنعت بیمه، باید روی زیر ساخت ها و توانمندی های خود کارکند، افزود: مدل کسب و کار بیمه‌گری درحال تغییر است وروش قبلی کسب و کار، دیگرکارایی لازم را ندارد.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  کتاب "پایان بیمه؛ فرجام بیمه‌ای که می‌شناختیم " را"راب گالبریت"، چارتر خبره بیمه‌گری اموال و مسئولیت، مشاوره مالی و پذیرش بیمه‌های زندگی نوشته و یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های عرضه شده حوزه بیمه در فروشگاه اینترنتی آمازون بوده است.

 • بیمه سامان به عنوان یکی از شرکت‌های خصوصی در صنعت بیمه از سال 83 تأسیس شده است و در تمام رشته‌های بیمه‌ای به ارائه خدمات مشغول است. شرکت بیمه سامان به عنوان یکی از اعضای گروه مالی سامان شامل بانک سامان، شرکت بیمه سامان، شرکت پرداخت الکترونیک سامان، شرکت کارگزاری بورس سامان، شرکت صرافی سامان، شرکت سامانتل، و ... فعالیت می کند و توانسته است در سالهای اخیر به خوبی در حوزه بیمه برند خوشنام سامان را گسترش دهد.

 • شرکت بیمه سامان در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی خود، این بار به سراغ مردم خونگرم منطقه محروم نیکشهر رفت.

 • به منظور کاهش آثار منفی اقتصادی و اجتماعی شرایط ناشی از شیوع ویروس کرونا، هیات مدیره شرکت بیمه سامان بسته حمایتی جامعی ویژه نمایندگان و شبکه فروش خود را تصویب و ابلاغ کرد.

 • بانک سامان و بیمه سامان در راستای مسئولیت‌های اجتماعی خود اقدام به حمایت از طرح ملی درمان بیماران کرونایی با پلاسمای خون کرد.

 • بیمه سامان تمهیدات ویژه‌ای را برای جلوگیری از شیوع بیماری کرونا میان مراجعه‌کنندگان و کارکنان اندیشیده است.

 • شرکت بیمه سامان به تازگی برای مقابله با ویروس کرونا پوشش امراض خاص تا سقف ٣٠٠ میلیون ریال را به بیمه نامه‌های عمر خود اضافه کرده است.

 • شرکت بیمه سامان پوشش‌های مربوط به بیمه نامه‌های مسافرتی را با افزودن گزینه «کرونا» به روزرسانی کرد.

نمایندگی های حقوقی
 • ۱
  خدری اشرف خيابان نمکي، ايستگاه اتوبوس 087-33283690
 • ۲
  صانعی طاهره خیابان ولیعصر، بالاتر از زرتشت، نرسیده به فاطمی، خیابان صدر، پلاک 63، واحد 6 88916654
 • ۳
  ربانی نژاد علی زيتون کارمندي، خيابان زاويه، رو به روي بيمارستان ابوذر، نبش خيابان فردوسي 06134443933
 • ۴
  خجسته فضل اله خیابان راهنمایی و رانندگی، سمت چپ چهارراه اول شهیاد، روبروی دفتر پیشخوان دولت 08338240587
 • ۵
  عربی مفردنياسری مريم میدان کمال الملک، جنب ساختمان اداری شیرین، بیمه سامان 03155472272
 • ۶
  پيروزمنش ستاره مهرويلا ، خيابان درختي، حد فاصل سه راه حدادي و خيابان اول، ساختمان الماس، پلاک 168 02636654275
 • ۷
  خذایی مريم شیراز، فلکه قصر دشت، نرسیده به مسجد الرسول، نبش کوچه 99 07136315155
 • ۸
  نصری راينی مهديه خیابان احمدی، سه راه احمدی، جنب بوستان فاطمیه، طبقه اول 03432222470
 • ۹
  كيامهر كامبيز تهران، میدان آرژانتین، بلوار عماد مغنیه، تقاطع زاگرس، پلاک 7، واحد 2 88850792-4
 • ۱۰
  روشن دل هادی تهران، ميدان آرژانتين، نبش زاگرس 27، پلاک 6، واحد 8 88874574
 • ۱۱
  وكيليان زند عادل مشهد، ابن سینا، تقاطع پاستور، پلاک186، طبقه دوم 8410910
 • ۱۲
  رفيعی اكبر تهران، سعادت آباد، تقاطع بلوار دریا و بلوار پاک نژاد، پلاک 172 88581180
 • ۱۳
  سرايانی محمدرضا یزد، بلوار دانشجو، روبروي کوچه نعيم آباد 03538266303
 • ۱۴
  حسامی سيدمجتبی تهران، خیابان سعادت آباد، میدان کاج، خیابان دوازدهم(علی اکبر)، پلاک20، طبقه چهارم، واحد 401 22144025