آسماری

02186083522 http://www.asmari-insurance.com/ تهران، خیابان گاندی جنوبی، خیابان سوم، پلاک ۸، طبقه ۳

شماره ثبت ۹۶۵۵

تاریخ ثبت 1391-11-15

سرمایه ثبتی (ریال) 0

درباره آسماری

شرکت بیمه آسماری به استناد قانون چگونگی اداره مناطق آزاد، تجاری، صنعتی جمهوری اسلامی ایران و تصویب مقررات تاسیس و فعالیت موسسات بیمه در مناطق آزاد اداری صنعتی جمهوری اسلامی ایران و پس از طی تشریفات قانونی و با مجوز بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران در تاریخ ۱۳۹۱/۱۱/۱۶ تاسیس و به شماره ۹۶۵۵ در منطقه آزاد کیش ثبت گردیده است.

از جمله عوامل موثر در تاسیس بیمه آسماری نیاز بازار بیمه و کشش بازار تقاضا در ایران، به ویژه در مناطق آزاد و مناطق ویژه اقتصادی به خدمات کیفی بیمه در سطح بین المللی می باشد.

شرکت بیمه آسماری با استفاده بیش از یک صد سال تجربه کارشناسی مدیران و کارشناسان تراز اول صنعت بیمه در سطح کشور و همکاری های دو جانبه در زمینه دانش فنی بیمه ای، با بزرگترین شرکت های بیمه منطقه ای و بین المللی و همچنین با دسترسی به بزرگترین بازار های جهانی بیمه، می تواند کمک ارزنده ای برای ارزیابی و انتقال ریسک در چهارچوب بیمه های اتکایی بین المللی، در راستای حفظ و حراست از سرمایه های کشور در مناطق آزاد صنعتی و مناطق ویژه اقتصادی ارائه نماید.

استفاده از دانش روز دنیا و ارائه جدیدترین محصولات بیمه ای رایج در سطح بین المللی، مدیریت ریسک و ایجاد اطمینان نهایی برای امنیت در سرمایه گذاری های ملی و بین المللی در کشور بخشی از استراتژی بیمه آسماری می باشد.

 

خدمات و محصولات
اخبار مرتبط:
 • در نخستین روز از هفته بیمه، شرکت بیمه آسماری زنگ بیمه را در «دبستان دخترانه جعفری» خرمشهر نواخت.

 • عضو هیئت مدیره شرکت بیمه آسماری با بیان این که اعمال تحریم های ظالمانه علیه کشورمان باعث ایجاد اختلال در روابط بیمه گران داخلی و خارجی به ویژه در حوزه بیمه های اتکایی شده است، اظهار امیدواری کرد هر چه زودتر این شرایط به نفع صنعت بیمه تغییر کند.

 • شرکت بیمه آسماری در حوزه ارزیابی موارد بیمه، ارائه نرخ و پرداخت خسارت بیمه های کشتی تبحر ویژه ای دارد. این روند به دلیل حساسیت های موجود بر روی بیمه شناورها و نیز اهمیت آنها در حمل و نقل دریایی و تجارت خارجی کشور ایجاد شده است.

 • مدیرعامل شرکت بیمه آسماری تاکید کرد که این شرکت با مدیریت صحیح ریسک بیمه درمان، توانسته است ضمن جلب رضایت حداکثری مشتریان، خدمات منحصر به فردی در این رشته به مخاطبان ارائه کند. به گزارش روابط عمومی شرکت بیمه آسماری، علیرضا یزدان دوست که به تازگی حکم ادامه فعالیت خود برای مدت باقی مانده از […]

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  مدیربازاریابی وبرندینگ شرکت بیمه آسماری، ، با بیان اینکه تبلیغات، زمانی هدفمند است که بر روی یک محصول خاص متمرکز باشد، افزود: این که یک شرکت به طور کلی برند خود را تبلیغ کند، جایگاه مطلوبی در میان مخاطبان نخواهد داشت.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  رئیس شعبه شرکت بیمه آسماری در منطقه آزاد ارس، بیان کرد: فعالیت شرکت‌های بیمه‌ای سرزمین اصلی درمناطق آزاد ،کار را برای شرکت‌های بیمه‌ای مختص این مناطق سخت‌تر می‌کند زیرا شرکت‌های مناطق آزاد مجاز به فعالیت در سرزمین اصلی نیستند.

 • اختصاصی چابک آنلاین؛

  مدیرعامل شرکت بیمه آسماری بیان کرد: شاید هنر صنعت بیمه این باشد که در کنار آسیب هایی که از کرونا خواهددید با همفکری و اتفاق نظر فرصت ایجاد کرده و شرایط را بهترکند.

 • اختصاصی چابک‌آنلاین؛

  رئیس شعبه شرکت بیمه آسماری درجزیره قشم، بزرگترین چالش شرکت‌های منطقه آزاد در این جزیره را شرکت‌های سرزمین اصلی دانست که با ورود به مناطق آزاد فضا را برای شرکت‌های ویژه این مناطق محدود‌تر می‌کنند.

 • اختصاصی چابک آنلاین

  رئیس اتحادیه عکاسان و فیلمبرداران تهران، بیان کرد: اعضای صنف متبوع وی در حال حاضر به دلیل به حد نصاب نرسیدن تعداد اعضا به سقف مورد نظر شرکت بیمه ای، فاقد یک بیمه نامه تکمیل درمان هستند.

 • رییس شعبه شرکت بیمه آسماری در استان بوشهر بیان کرد: یکی از چالش‌هایی که به طور تقریبی در تمامی صنایع در ایران وجود دارد و در صنعت بیمه هم بسیار پررنگ است عدم نگاه جدید و ارائه خدمات به صورت الکترونیک است.

 • شعبه یکی از شرکت‌های بیمه در استان قم با نصب برگه‌ای در روی درب ورودی از پذیرش مراجعان و دریافت مدارک پزشکی به بهانه شیوع ویروس کرونا خودداری می‌کند، امری که باعث سرگردانی مشتریان و مراجعان شده است.

نمایندگی های حقوقی