شناسه خبر : 48464

استخدام جدید دولتی برای ۱۴۰۳ / برگزاری آزمون استخدامی برای جذب ۲ هزار نفر

استخدام جدید دولتی برای ۱۴۰۳ / برگزاری آزمون استخدامی برای جذب ۲ هزار نفر

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت جهاد کشاورزی از تدوین سند تحول نیروی انسانی وزارت جهاد کشاورزی خبر داد و گفت: به زودی آزمون جذب ۲ هزار نیروی متخصص وزارت جهاد کشاورزی برگزار می‌شود.

به گزارش چابک آنلاین به نقل از وزارت جهادکشاورزی، هوشنگ محمدی اظهار کرد: استان همدان نقش بسزایی در تامین معیشت مردم دارد به طوری که در تولیداتی همچون سیب‌زمینی، گردو، سیر و محصولات دامی حائز رتبه کشوری است.

وی با بیان اینکه سهم تعیین کننده استان همدان در امنیت غذایی در مواقع بحران شایان ذکر است افزود: استعداد این منطقه در حوزه دامی از گذشته تاکنون نیز زبانزد است لذا باید بیش‌از قبل مورد توجه قرار گیرد.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت جهاد کشاورزی در ادامه در تشریح خدمات رفاهی همکاران یادآور شد: در سال ۱۴۰۳ یکی از مبانی ارزیابی روسای سازمان‌های جهاد کشاورزی در بخش خدمات است.

وی با تاکید بر اینکه در ارزیابی روسای سازمان‌های جهاد کشاورزی استان‌ها بر اساس شاخص‌ها ۳۰ درصد به حوزه خدمات رفاهی و پرسنلی در سال ۱۴۰۳ اختصاص دارد تصریح کرد: همچنان که برای تولید تلاش شبانه روزی را در دستور کار داریم برای ارائه خدمات رفاهی نیز باید مجدانه پیگیر باشیم.

محمدی با اشاره به برگزاری ستاد رفاهیات اضافه کرد: این ستاد از اردیبهشت ماه به صورت ماهانه با حضور روسای سازمان‌ها در سراسر کشور برگزار می‌شود و جدول امتیازات استان‌ها در این ستاد مورد بررسی قرار می‌گیرد.

وی با بیان اینکه افزون بر ارائه خدمات، جذب و نگهداشت نیروی انسانی از مصادیق ارزیابی روسا به شمار می‌رود تاکید کرد: شاخص‌های ارزیابی بعضا در حوزه مسکن، معیشت، خدمات رفاهی، پرداخت‌های جانبی و واگذاری‌ تصدی‌های است.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت جهاد کشاورزی متذکر شد: بازمهندسی فرآیندها نیز در دستور کار قرار دارد به نحوی که در این زمینه چهار جلد کتاب تدوین شده است.

وی در بخش دیگر با تاکید بر اینکه وزارت جهاد کشاورزی‌ در ۲۱ استان در حوزه تامین مسکن همکاران اقدامات درخوری انجام داده است ادامه داد: ۱۵ استان در کشور جزو استان‌های پیشرو محسوب می‌شوند.

محمدی با اشاره به شماری از استان‌های پیشرو همچون استان هرمزگان و آذربایجان شرقی گفت: در استان همدان نیز اقداماتی انجام شده به طوری که طی جلساتی درصدد صدور موافقت‌نامه‌های اولیه هستیم.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت جهاد کشاورزی در پایان از  تدوین سند تحول نیروی انسانی وزارت جهاد کشاورزی خبر داد و اضافه کرد: به زودی آزمون جذب ۲ هزار نیروی متخصص مختص وزارت جهاد کشاورزی برگزار می‌شود.

ارسال نظر