شناسه خبر : 48403

مزایای جدید هنر کارت / شارژ بیش از یک میلیون تومانی حساب‌ها

مزایای جدید هنر کارت / شارژ بیش از یک میلیون تومانی حساب‌ها

مدیرعامل شرکت مهان اندیشان آکام (هنرکارت) از عرضه بسته اقتصادی خواربار ویژه دارندگان کارت‌های مَ‌کارت (از جمله هنرکارت) به مناسبت عید فطر خبر داد.

به گزارش چابک آنلاین به نقل از تسنیم، حیدر مرادی از عرضه بسته اقتصادی خواربار ویژه دارندگان کارت‌های مَ‌کارت (از جمله هنرکارت) به مناسبت عید فطر خبر داد.

مدیرعامل شرکت «مَ‌کارت» اظهار کرد: در راستای تلاش شرکت مَ‌کارت برای ارائه خدمات ضروری به هنرمندان گرامی و براساس خط‌مشی‌های حمایتی صندوق اعتباری هنر، دارندگان کارت‌های مَ‌کارت از جمله هنرکارت از روز 19 تا 24 فروردین می‌توانند بسته‌های اقتصادی خواربار را به صورت اینترنتی از فروشگاه آنلاین مَ‌کارت تهیه کنند.

وی ادامه داد: برنج، چای، روغن مایع، قند، شکر و ماکارونی اقلام این بسته را تشکیل می‌دهند که از برندهای معتبر بازار تهیه شده‌اند. بهای تمام‌شده این بسته، 1 میلیون و 545 هزار تومان است. 556 هزار تومان از این مبلغ سهم مَ‌کارت است و دارندگان هنرکارت می‌توانند این بسته را تنها با پرداخت 989 هزار تومان تهیه کنند.

مدیرعامل شرکت مهان اندیشان آکام (هنرکارت) با تاکید بر اینکه تعداد بسته‌های عرضه‌شده در این طرح و همچنین زمان ارائه آن محدود است، یادآور شد: ارسال این بسته‌ها به سراسر ایران رایگان است و اولویت با عزیزانی خواهد بود که زودتر خرید خود را انجام دهند.

براساس این خبر، دارندگان هنرکارت و دیگر کارت‌های مَ‌کارت می‌توانند از طریق لینک https://makart.ir/blog/package اطلاعات بیشتر در این زمینه را کسب کنند. 

به گزارش روابط عمومی شرکت مهان اندیشان آکام، این شرکت در سال 1398 با نام «هنر کارت بنیان ایرانیان» فعالیت خود را آغاز کرد و در سال 1402، به دلیل توسعه فعالیت‌های شرکت، به «مهان اندیشان آکام» (با نام تجاری «مَ‌¬‌کارت») تغییر نام داد. فعالیت اولیه و اصلی مَ‌کارت، طراحی، چاپ و توزیع «هنرکارت» برای بیش از 100 هزار هنرمند سراسر کشور بوده است. «هنرکارت» یک کارت هویتی-بانکی منحصربه‌فرد برای هنرمندان و اعضای صندوق اعتباری هنر است که دارندگان آن می‌توانند آن را هم به عنوان یک کارت شناسایی استفاده کنند و هم به عنوان یک کارت بانکی عضو شبکه شتاب برای دریافت تمامی خدمات بانکی و انجام تراکنش‌ها به‌کار گیرند. 

«مَ‌کارت» از سال 1402 و با اضافه شدن محصولاتی مانند «فرهنگ‌کارت»، «شبستان‌کارت»، «نصرکارت» و … فعالیت خود را گسترش داد.  

این شرکت به تازگی، فروشگاه آنلاین مَ‌کارت را نیز راه‌اندازی کرده که از طریق آن بتواند علاوه بر عرضه محصولات مختلف برای هنرمندان و دیگر کاربران خود، بستری برای فعالیت هنرمندان صاحب کسب‌وکار نیز فراهم کند.

 

ارسال نظر