شناسه خبر : 37110

تراکم خودرو‌ها در حال افزایش است

تراکم خودرو‌ها در حال افزایش است

رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران گفت: طبق معمول آغاز هفته شنبه‌ها ترافیک بزرگراه زین الدین متراکم است.

به گزارش چابک آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ علی اصغر شریفی  گفت:  با رصدی که از طریق دوربین‌های مرکز کنترل ترافیک از سطح معابر شهر تهران از وضعیت ترافیکی معابر و بزرگراه‌های پایتخت در صبح شنبه بیست و هشتم مرداد ماه ۱۴۰۲ صورت پذیرفت، شاهد  شروع ترافیک صبحگاهی  و حجم بالای تردد‌ها در سطح معابر شهر تهران بودیم.   

سرهنگ شریفی ادامه داد: بزرگراه شهید همت در مسیر غرب به شرق و وبالعکس، شهید حکیم در مسیر غرب به شرق از شهید ستاری دارای ترافیک روان می‌باشند.

رئیس اداره اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ در ادامه گفت: آزادراه تهران کرج و برعکس هم ترافیک روان است، اما به تدریج شاهد افزایش تراکم بار ترافیکی هستیم.

وی افزود: بزرگراه شهید زین الدین در مسیر شرق به غرب  از  بزرگراه امام علی (ع)، بزرگراه بابایی در مسیر شرق به غرب  از بزرگراه امام علی (ع)، بزرگراه امام علی (ع) در مسیر جنوب به شمال نیز شاهد بار ترافیکی هستیم.   

وی بیان داشت: خیابان آزادی در مسیرغرب به شرق از شهیدان و استاد معین و جانبازان از میدان امام رضا (ع)، مسیر جنوب به شمال نواب پیش از تونل  دارای بار ترافیکی سنگینی هستند.

سرهنگ شریفی افزود: تیم‌های پلیس راهور تهران بزرگ از  ابتدای صبح  در تمامی تقاطع‌ها و معابر  و میادین شهر تهران بمنظور روان سازی و کنترل ترافیک  حضور دارند و طرح جناغی‌ها بمنظور  نظم بخشی به بزرگراه‌ها در  حال اجراست.

 

ارسال نظر