شناسه خبر : 35397

وضعیت ترافیک صبحگاهی پایتخت/ اکثر معابر خلوت است

وضعیت ترافیک صبحگاهی پایتخت/ اکثر معابر خلوت است

رئیس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ آخرین وضعیت ترافیکی صبح شنبه ۱۷ تیر ماه ۱۴۰۲ را تشریح کرد.

به گزارش چابک آنلاین به نقل از مهر، سرهنگ رابعه جوانبخت گفت: با رصد مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از وضعیت تردد خودروها در ساعات ابتدایی صبح روز شنبه ۱۷ تیر ماه نشان از معابر و بزرگراه‌هایی خلوت در سطح شهر تهران و احتمال تصادفات بخاطر افزایش سرعت‌ها توسط برخی از رانندگان دارد.

وی افزود: بزرگراه‌های امام علی (ع)، همت، باقری، اشرفی و همچنین محدوده نصر در مسیر غرب به شرق که معمولاً پر ترافیک در هر دو مسیر دارای ترافیک بود، الان عادی و روان است در مسیر خیابان آزادی در مسیر غرب به شرق که معمولاً متراکم بود وضعیت خوبی را شاهد هستیم.

رئیس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ ادامه داد: محدوده بزرگراه بابایی و زین‌الدین در هر دو مسیر نیز وضعیت ترافیکی عادی است و در محدوده جنوب به شمال تونل توحید نیز شاهد شروع ترافیک را شاهد هستیم.

وی بیان کرد: برخی رانندگان ممکن است با دیدن خلوتی معابر شهر تهران، قصد سرعت و سبقت جهت زودتر رسیدن و یا قصد انجام حرکات نمایشی و لایی کشی که به این دسته از رانندگان توصیه می‌شود فریب خلوتی معابر را نخورند چرا که همیشه حادثه در کمین است و سرعت‌های بالا همیشه خطر ساز و خطر آفرین هستند پس با رعایت قانون، همواره با سرعت مقرره در سطح معابر خلوت صبحگاهی و خلوت تردد کنید.

جوانبخت افزود: تیم‌های پلیس راهور تهران بزرگ در تمامی تقاطع‌ها و معابر و میادین شهر تهران بمنظور کنترل سرعت‌ها و سبقت‌ها حضور دارند چرا که برخی رانندگان با دیدن خلوتی معابر برخی رانندگان ممکن است سرعت خودروی خود را بالا برده و باعث حادثه و تصادفات دلخراش شوند.

وی گفت: به افراد توصیه می‌شود به هیچ عنوان و هیچگاه بدون گواهینامه رانندگی نکرده و بدون گواهینامه پشت فرمان ننشینند و این موضوع را خانواده‌ها بیشتر نظارت داشته باشند و به فرزندان توصیه‌ها و تذکرات لازم را ارائه و آموزش‌های لازم را بدهند.

ارسال نظر