شناسه خبر : 34024

تورینگ کوپه ۲۰۲۳ به خط تولید نزدیک شد

تورینگ کوپه 2023 به خط تولید نزدیک شد

استقبال علاقه مندان ب ام و و تحلیل های مثبتی که در رابطه با تورینگ کوپه در رسانه های خودرویی مطرح جهان تیتر شد، شرایطی را ایجاد کرده که احتمالا این مفهومی را روی خط تولید ببرد البته به شکل محدود. بنابراین پیش بینی می شود ۵۰ یا شاید هم ۱۰۰ دستگاه از این خودرو تولید شود.

به گزارش چابک آنلاین به نقل از عصر ایران ، ب ام و  با رونمایی از خودرو مفهومی تورینگ کوپه 2023  به کانون اخبار خودرویی تبدیل شده است.  ب ام و  تورینگ کوپه فقط 1 دستگاه، این تیتری است که جذابیت های مربوط به این تک نمونه را دو چندان کرده است. قطعا طرفداران ب ام و در اولین برخورد با  تورینگ کوپه  متوجه شباهت آن با مدل  Z4  می شوند. سبک کلی طراحی نیز از مدل Z3 که در فاصله سال های 1996 تا 2002 روی خط تولید باواریایی ها قرار داشت، الهام گرفته شده است.

2

همانطور که مشاهده می کنید، پایه های طراحی مفهومی تورینگ کوپه 2023 را می توان در نسل اول ام کوپه با موتور اس52 مشاهده کرد.

استقبال علاقه مندان ب ام و و تحلیل های مثبتی که در رابطه با تورینگ کوپه در رسانه های خودرویی مطرح جهان تیتر شد، شرایطی را ایجاد کرده که احتمالا این مفهومی را روی خط تولید ببرد البته به شکل محدود. بنابراین پیش بینی می شود 50 یا شاید هم 100 دستگاه از این خودرو تولید شود.

برای این دلبر آلمانی از رینگ های آلومینیومی 20 اینچی در محور جلو و 21 اینچی در محور عقب استفاده شده است. این رینگ ها نیز شباهت زیادی به رینگ های اختصاصی  ب ام و  زد8 آلپینا مدل 2002 دارد. کد رنگ برنزی رینگ ها نیز حس رینگ های منیزیمی اسپرت های افسانه ای  ایتالیایی را در ذهن بیننده تداعی می کند.

از ایتالیا نام آوردیم تا یادمان باشد به شرکت  پولترونا فراو  از کشور چکمه ای قاره اروپا نیز اشاره داشته باشیم زیرا جزئیات چرمی کابین که سراسر کنسول اصلی جلو، صندلی ها و ... را شامل می شود، کار دست استادان این شرکت است.

3
 
4
 
5
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
 
11
12
13
ارسال نظر

خدمات بیمه ای