شناسه خبر : 33177

سفر بین استانی در شبانه روز گذشته ۳۱ درصد افزایش یافت

سفر بین استانی در شبانه روز گذشته ۳۱ درصد افزایش یافت

مرکز مدیریت راههای کشور همزمان با پایان تعطیلات عید سعید فطر از افزایش ۳۱ درصدی سفرهای بین استانی در شبانه روز گذشته خبر داد و اعلام‌ کرد: هم اکنون ترافیک‌ جاده‌های شمالی در مسیر شمال به جنوب همچنان سنگین است.

به گزارش چابک آنلاین به نقل از ایرنا، در شبانه ‌روز گذشته، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از ۲ هزار و ۴۶۰ترددشمار فعال در جاده‌های برون‌شهری، نسبت به روز قبل ۳۱.۹ درصد افزایش ثبت شده است.

سهم وسایل نقلیه سنگین ۸.۳ درصد اوج تردد بین ساعت ۱۸ تا ۱۹ و کمترین تردد بین ساعت۴ تا ۵ انجام شده است که هموطنان با آگاهی از این موضوع می‌توانند ساعت مناسب‌تری را انتخاب کنند.

آخرین وضعیت محورهای شمالی نیز از ترافیک سنگین در محور چالوس مسیر(شمال به جنوب) محدوده‌های سیاه بیشه، پیچ سرهنگ و نساء خبر می‌دهد.

هم اکنون ترافیک در محور هراز مسیر(شمال به جنوب) محدوده‌های محمدآباد، بایجان، وانا، شاهاندشت و آب اسک نیز سنگین است.

ترافیک سنگینی نیز در آزادراه رشت – قزوین حدفاصل دولت آباد تا رودبار گزارش شده است. ترافیک در آزادراه پردیس – تهران محدوده جاجرود نیز سنگین است و فقط تردد در محور فیروزکوه و آزادراه تهران – شمال (رفت و برگشت) روان است.

بر اساس اعلام مرکز مدیریت راههای کشور از وضعیت ترافیکی سایر محورها هم اکنون ترافیک سنگینی در آزادراه قزوین – کرج - تهران محدوده هشتگرد و حدفاصل پایانه شهید کلانتری تا پل کلاک و آزادراه ساوه – تهران محدوده عوارضی اول گزارش شده است. ترافیک در محور شهریار – تهران در برخی از مقاطع نیز سنگین است.

پیش از شروع تعطیلات عید سعید فطر سازمان راهداری اعلام‌کرد که پیش بینی می‌شود متوسط تردد در تعطیلات عید سعید فطر در جاده‌های کشور به بیش از دو میلیون و ۲۵۰ هزار مورد برسد. هم چنینبیشترین تردد در تعطیلات عید سعید فطر در روزهای پنجشنبه ۳۱ فروردین در مسیرهای رفت و برگشت و یکشنبه ۳ اردیبهشت در مسیر برگشت پیش بینی شد.

ارسال نظر

خدمات بیمه ای