شناسه خبر : 30657

۵۱ هزار تخت بیمارستانی در حال تکمیل و بهره برداری است

۵۱ هزار تخت بیمارستانی در حال تکمیل و بهره برداری است

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت گفت: در حال حاضر، ۵۱ هزار تخت بیمارستانی در کشور در حال تکمیل و بهره برداری است.

به گزارش چابک آنلاین به نقل از مهر، بهروز رحیمی، توسعه خدمات درمان ناباروری را همگام با اهداف جوانی جمعیت و در راستای توسعه دسترسی زوجین نابارور به خدمات درمانی مورد نیاز در تمامی نقاط کشور عنوان کرد و گفت: پیرو سیاست‌های ابلاغی رهبری در این زمینه و ضرورت اجرای قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، مجموعه وزارت بهداشت تحقق مبانی این قانون را در بخش‌های مختلف، در اولویت قرار داده است.

وی، بهره برداری از مراکز درمان ناباروری را گامی در این راستا برشمرد که در تمامی نقاط کشور، با پیگیری دانشگاه‌های علوم پزشکی در حال پیاده سازی است.

رحیمی، ابراز امیدواری کرد توسعه مراکز درمان ناباروری، زمینه ساز کاهش چالش‌های خانواده‌ها در زمینه درمان ناباروری و دستیابی به اهداف جوانی جمعیت در کشور، به عنوان یک حرکت آینده نگرانه در مسیر توسعه ملی باشد.

وی با بیان اینکه مجموعه سلامت، برای ارتقای آرامش و امیدآفرینی در جامعه تلاش می‌کند، دغدغه و اولویت مهم خدمات این حوزه را افزایش آرامش جسمی و روحی مردم کشور دانست و افزود: از همین رو تمام تلاش خود را برای تبدیل وضعیت کارکنان نظام سلامت به کار گرفته ایم.

معاون وزیر بهداشت، ارائه خدمات سلامت به مردم را بسیار ارزشمند خواند و گفت: مردم با مشاهده خدمات به نظام سلامت بسیار امیدوار هستند و شاهد امیدآفرینی در سطح جامعه هستیم.

وی همچنین تعیین تکلیف و تکمیل پروژه‌های نیمه تمام در حوزه بهداشت و درمان را از اولویت‌های مجموعه وزارت بهداشت عنوان کرد و افزود: در حال حاضر، ۵۱ هزار تخت بیمارستانی در کشور در حال تکمیل و بهره برداری است که تلاش می‌شود به زودی به مجموعه سلامت کشور افزوده شود.

ارسال نظر

خدمات بیمه ای