شناسه خبر : 28775

تسلا به دنبال شکایت مشتریان فراخوان صادر کرد

تسلا به دنبال شکایت مشتریان فراخوان صادر کرد

تسلا ۳۲۱ هزار خودروی آمریکایی را به دلیل مشکل چراغ عقب فراخوان می‌کند.

به گزارش چابک آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، این خبر در پی فراخوانی حدود ۳۰ هزار خودروی مدل X در ایالات‌متحده در روز جمعه توسط این شرکت به دلیل مشکلی است که ممکن است باعث شود کیسه هوای سرنشین جلو به درستی باز نشود و سهام آن را تقریباً سه درصد کاهش داد و به پایین‌ترین حد در دو سال اخیر رساند.

در پرونده‌ای که روز شنبه به اداره ملی ایمنی ترافیک بزرگراه منتشر شد، سازنده خودرو‌های الکتریکی گفت که فراخوان مربوط به چراغ عقب برخی از خودرو‌های مدل ۳ سال ۲۰۲۳ و مدل Y مرتبط با سال ۲۰۲۰ تا ۲۰۲۳ را پوشش می‌دهد.

تسلا که مستقر در تگزاس است، اعلام کرد که یک به‌روزرسانی هوایی را برای اصلاح مشکل چراغ‌های عقب به کار خواهد گرفت و گفت که هیچ گزارشی مبنی بر تصادف یا جراحت مرتبط با فراخوان ندارد.

 این شرکت گفت که این فراخوان به دنبال شکایات مشتریانی بود که در اواخر اکتبر از آن مطلع شد و مدعی بودند چراغ‌های عقب خودرو روشن نمی‌شوند. تسلا گفت که سه گزارش گارانتی در مورد این مشکل دریافت کرده است.

بر اساس داده‌ها، تسلا ۱۹ کمپین فراخوان در ایالات‌متحده را در سال ۲۰۲۲ گزارش کرده است که بیش از ۳.۷ میلیون خودرو را شامل می‌شود که چهار بار در ماه نوامبر بوده است.

 

ارسال نظر

خدمات بیمه ای