شناسه خبر : 28344

توئیتر با انتشار آپدیت جدید رسماً پولی شد

 توئیتر با انتشار آپدیت جدید رسماً پولی شد

شب گذشته آپدیت یا به‌روزرسانی جدید توئیتر در اپ‌استور قرار گرفت و کاربرانی که می‌خواهند در کنار نام خود تیک آبی داشته باشند باید ماهانه ۷.۹۹ دلار پول پرداخت کنند.

به گزارش چابک آنلاین به نقل از فارس ، شب گذشته توئیتر نرم افزار خود را در اپ‌استور به‌روزرسانی کرد تا رسماً روند پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ حدود 8 دلار در ماه برای دارندگان تیک آبی در حساب کاربری کلید بخورد.

این اقدام بخشی از سیاست جدید توئیتر پس از تملک از سوی ایلان ماسک، بنیانگذار شرکت تسلا و ثروتمندترین فرد جهان، است. حدود یک هفته پیش ماسک توئیتر را به مبلغ 44 میلیارد دلار خرید و از آن زمان به بعد حدود نیمی از کارمندان توئیتر اخراج شده و قرار است برای استفاده از این شبکه اجتماعی پول بیشتری از مردم گرفته شود.

در آپدیت جدید توئیتر آمده؛ کسانی که برای پرداخت 7.99 دلار در ماه اقدام می‌کنند شبیه تمام سلبریتی‌ها، شرکت‌ها و سیاست‌مدارانی که دنبال می‌کنند تیک آبی در کنار نام کاربری خود دریافت خواهند کرد.

پیش از آنکه ماسک صاحب توئیتر شود، داشتن تیک آبی در کنار نام کاربری به معنی تایید اصالت حساب کاربری برای اشخاص یا شرکت‌ها بود. هنوز مشخص نیست که توئیتر چگونه می‌خواهد در پسِ دریافت آبونمان ماهانه، اصالت حساب‌های کاربری را تایید کند.

در آپدیت جدید تبلیغات نصف شده و کاربران همچنین می‌توانند ویدئوهای طولانی‌تری را منتشر کنند.

ماسک در سایه این اقدامات می‌خواهد منابع جدید درآمدی را برای توئیتر تعریف کرده و وابستگی این شبکه اجتماعی به درآمد تبلیغات را کاهش دهد.

ارسال نظر

خدمات بیمه ای