برق کمتر مصرف کنید؛ جایزه بگیرید

برق کمتر مصرف کنید؛ جایزه بگیرید

وزیر نیرو گفت: مشترکانی که در تابستان امسال مصارف برق خود را نسبت به سال قبل کاهش دهند، علاوه بر برخورداری از پاداش روی قبوض و رایگان شدن قبض برق، از جوایز متنوعی برخوردار می‌شوند.

به گزارش چابک آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران، علی اکبر محرابیان وزیر نیرو در جمع خبرنگاران گفت: مهمترین نیاز امروز کشور مسئله انرژی و سرمایه گذاری در آن برای افزایش رفاه و رفع نیاز‌های کشور است.

وزیر نیرو ادامه داد: طی ۳ سال اخیر برنامه‌هایی برای رفع نیاز کشور در صنعت برق در نظر گرفته شد، لذا برنامه‌های مشخصی وجود داشت که مطابق آن برای تابستان بدون خاموشی پیش رفتیم و در همین جهت، در طول دولت سیزدهم با اقدامات خوبی که صورت گرفت ۸۵۰۰ مگاوات به ظرفیت برق کشور اضافه شد.

محرابیان افزود: مشترکانی که در تابستان امسال مصارف برق خود را نسبت به سال قبل کاهش دهند، علاوه بر برخورداری از پاداش روی قبوض و رایگان شدن قبض برق، از جوایز متنوعی برخوردار می‌شوند.

وزیر نیرو در تشریح سیاست‌های تشویقی امسال گفت: برای تابستان امسال ۸۰ میلیون جایزه غیرنقدی برای مشترکان برق پیش‌بینی شده است که از اینترنت همراه تا بیش از صد‌ها دستگاه خودرو و لوازم برقی خانگی کم مصرف برای جوایز در نظر گرفته شده است که به قید قرعه به افرادی که در مصرف برق صرفه‌جویی کرده‌اند اعطا می‌شود.

 

ارسال نظر