پیک مصرف برق ایران با جمعیت ۶ کشور همسایه برابر است

پیک مصرف برق ایران با جمعیت ۶ کشور همسایه برابر است

معاون انتقال و تجارت خارجی شرکت توانیر گفت: اوج مصرف برق ٦ کشور همسایه با جمعیت ٣٥٠ میلیون نفر با اوج مصرف برق ایران ٨٥ میلیون نفر برابر است.

به گزارش چابک آنلاین به نقل از وزارت نیرو، محمد اله داد در نشست هم اندیشی مدیران روابط عمومی صنعت برق برق با اشاره به تقویت احساس همدلی و همراهی در مجموعه برق کشور، از  تلاشگران عرصه روابط عمومی های صنعت برق که در شرایط ناترازی با اقدامات مدیریت مصرف سه زمستان و ٢ تابستان را با موفقیت پشت سر گذاشتند، قدردانی کرد.

وی با اشاره به هزینه بالای انرژی در سایر کشورها، پایین بودن قیمت برق را با مصرف بی رویه این انرژی گران بها در کشور مرتبط دانست و قیمت هر کیلووات ساعت برق در کشور تاجیکستان را ٦.٥ تا ٧ سنت و در ترکیه ٢.٥ لیر در بخش خانگی و ٥ لیر در بخش صنعتی عنوان کرد.

اله داد در عین حال بهره گیری از ابزارها و ظرفیت های جدید از سوی روابط عمومی ها برای تغییر رفتار مصرفی مشترکان را اقدامی اثربخش و حائز اهمیت دانست و با اشاره به پویش «با انرژی»، خواستار حضور موثر و مفید روابط عمومیها در این پویش شد و خاطرنشان ساخت: زنجیره تولید، انتقال و توزیع از هم جدا نیستند و همبستگی چند سال اخیر باید تشدید شود.

ارسال نظر