شناسه خبر : 50775

ریزش دلار به کانال ۵۷ هزار تومان

ریزش دلار به کانال ۵۷ هزار تومان

سرعت کاهش قیمت‌ها در معاملات نخست صبح امروز در بازار تهران با افزایش بیشتر نسبت به روزهای قبل بوده است تا جایی که دلار به کف کانال ۵۷ هزار تومان رسیده است.

به گزارش چابک آنلاین به نقل از تسنیم، سیرنزولی قیمت‌ها در بازار ارز که از اواخر فروردین ماه آغاز شده درحالی همچنان ادامه دارد که حجم فروش نیز در بازار سنگین‌تر از قبل شده است. 

به گفته دلارفروش‌های حاضر در بازار سبزه میدان و منوچهری، چند هفته‌ایست که خریداری در بازار برای ارز وجود ندارد و مردم عادی کاملاً از بازار کنار کشیده اند. آنها می گویند: حجم معاملات در بازار بشدت کاسته شده و تمام بازار فروشنده هستند.

افزایش عرضه ارز در بازار به همراه خبرهای مثبت از گشایش های سیاسی و ارز مخصوصا در روزهای اخیر موجب شده تا قیمت دلار مدام درحال عقب نشینی به کانال‌های پایین تر باشد.

در نخستین معاملات صبح امروز قیمت دلار در بازار به کف کانال 57 هزار تومان رسیده و آنطور که بازاری‌ها پیش بینی می کنند در ادامه روز و پایان معاملات قطعا با کاهش بیشتری همراه خواهد شد.

یکی از افراد حاضر در بازار تهران درباره وضعیت این بازار در روز جاری می گوید: بازار از صبح سنگین فروشنده هستند. همین باعث شده تا قیمت دلار هم ارزانتر شود. دلال‌ها از ترس ضرر بیشتر سعی در فروش ارزهای خود دارند ولی مشتری ندارند.

ارسال نظر