شناسه خبر : 44369

«امتزاج» در چهار جشنواره بین‌المللی

«امتزاج» در چهار جشنواره بین‌المللی

فیلم کوتاه «امتزاج» به کارگردانی حسین وادی‌زاده به چهار جشنواره در کشورهای استرالیا، انگلیس، فرانسه و لیتوانی راه‌یافت.

به گزارش چابک آنلاین به نقل از ایلنا، فیلم کوتاه «امتزاج» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی حسین وادی‌زاده در فضای ضد جنگ به همراه نورپردازی‌های هاردلایت برای اولین بار در ایران ساخته و در تولید آن از جلوه‌های ویژه استفاده شده است.

این فیلم به اولین جشنواره Activists Without Borders و دومین جشنوارهVoice of the future (IFF) راه یافته است.

جشنواره  Colortape International Film، جشنواره‌ای چندفرهنگی است که هنر و فرهنگ جهانی را از طریق فیلم ترویج می‌کند و دیدگاه خلاقانه فیلم‌سازان سراسر جهان را به‌عنوان مدافع و مروج صلح، عشق، دوستی و احترام متقابل، به‌نمایش می‌گذارد. این جشنواره که هرساله در در ایالت کوئینزلند استرالیا برگزار می‌شود، تلاش می‌کند تا پلی میان زمینه‌های فرهنگی متنوع از هر گوشه‌ای از جهان باشد و بستری صمیمانه فراهم کند که در آن فیلم‌سازان و مخاطبان بتوانند از طریق هنر فیلم و سینما، دوستی و صلح را به اشتراک بگذارند و ترویج کنند.

جشنواره فیلم فعالان بدون مرز (Activists Without Borders) دروازه‌ای به سوی دنیای سینمای متحول است که فیلم‌های مستند و درام با مضمون عدالت اجتماعی و آینده‌ای بهتر را شامل می‌شود. این جشنواره در انگلیس برگزار می‌شود.

جشنوارهVoice of the future به عنوان چراغی برای سینمای مستقل است و استعدادهای نوظهور کارگردانان جوانی را پرورش می‌دهد که جرأت دارند دیدگاه‌های منحصربه‌فرد خود را از آنچه در پیش است ایجاد کنند. دومین دوره این جشنواره آپریل ۲۰۲۴ در لیتوانی برگزار می‌شود.

همچنین  فیلم کوتاه «امتزاج» در اولین جشنواره Bridge of peace نامزد دریافت جایزه شده است.

پل صلح (Bridge of peace) یک جشنواره فیلم آنلاین فرانسوی است و می‌خواهد توجه مخاطبان را به مشکلات مبرم بشریت معطوف کند تا پاسخی برای سوالِ "چگونه در جهانی بدون جنگ، بدون ظلم و ستم زندگی کنیم؟" پیدا کنند، یاد بگیرند که به سنت‌ها و فرهنگ مردمان دیگر احترام بگذارند و طبیعت و تنوع آن را برای نسل‌های جدید حفظ کنند. جشنواره بین‌المللی فیلم «پل صلح» رقابتی از فیلم‌های مستند و داستانی است.

در خلاصه فیلم آمده است: «جهانی دیگر باید ساخت، شاید بدون درد و رنج، شاید پر از رنج و استبداد...»

عوامل فیلم عبارتند از: نویسنده، کارگردان و تهیه‌کننده: حسین وادی‌زاده، استوری بورد: اوستا فروردین، بازیگران: رها فریدونی، محمد سیاهکلی، ایرج تدین، امید داستانگو، برنامه‌ریز و دستیار اول کارگردان: سیاوش درستکار، منشی صحنه: پریسا دادخواه، مدیر فیلم برداری: شاهین عراقی، طراح لباس و صحنه: علی شایانفر، طراح گریم: ملیکا راد، صدابردار: میلاد شالی، مدیر تولید: رامین بهزادی، مدیر تدارکات: اسماعیل حسنی، دستیار تدارکات: علی فاضلی، محمدرضا پیشکاری، عکاس: یوسف شادکانی، جلوه‌های ویژه: مهدی شیخ‌تادی، کامیار شفیع‌پور، صداگذار: محمود خرسند، پخش فیلم: حمیدرضا محمودیه و حمیدرضا خطیری.

 

ارسال نظر