شناسه خبر : 37716

تماشای «نقش عشق» تا «نگار ماه» در گالری‌گردی پایتخت

تماشای «نقش عشق» تا «نگار ماه» در گالری‌گردی پایتخت

نمایشگاه‌هایی همچون «سفر به ۶۱ هجری»، «نقش عشق»، «اسب‌های بی‌سوار» و آثار «پیشگامان هنر نوگرای ایران» شهریورماه در گالری‌ها و نگارخانه‌های پایتخت برپا هستند.

به گزارش چابک آنلاین به نقل از ایرنا، نمایشگاه‌هایی همچون «اسب‌های بی‌سوار»، «پیشگامان هنر نوگرای ایران»، «آوان/حیات/دوران» و «آنِ بیکران» دهم شهریورماه، در نگارخانه‌ها و گالری‌های شهر تهران افتتاح می‌شوند. همچنین به مناسبت ماه صفر و اربعین حسینی نمایشگاه‌هایی به این مناسبت در بعضی از نگارخانه‌ها و مراکز فرهنگی هنری برپا هستند که در این گزارش معرفی می‌شوند.

«سفر به ۶۱ هجری» در ارسباران

نمایشگاه نقاشی‌های دیجیتال با عنوان «سفر به ۶۱ هجری» ۱۱ شهریور ساعت ۱۱ در فرهنگسرای ارسباران به نشانی خیابان شریعتی، بالاتر از سیدخندان، خیابان جلفا افتتاح می‌شود و تا ۱۴ شهریور ساعت ۹ تا ۱۹ دایر است. این نمایشگاه با نمایش ۱۶ اثر گرافیکی با موضوع آنچه در عاشورای سال ۶۱ گذشت، روایتی تصویری و بی‌پرده از شهدای قیام عاشورا در قالب نقاشی‌های دیجیتال به مخاطبان منتقل می‌کند.

«روضه‌ی شهیدان» در خانه عکاسان ایران

نمایشگاه عکس «روضه‌ی شهیدان» روایتی از آیین عزاداری محرم هیئت رایت العباس در محله چیذر تهران چهارم تا ۲۹ شهریور روزهای شنبه تا چهارشنبه ساعت ۱۰ تا ۱۹ و روزهای پنجشنبه و جمعه ساعت ۱۵ تا ۱۹ در گالری خانه عکاسان ایران واقع در حوزه هنری انقلاب اسلامی، خیابان سمیه، تقاطع خیابان حافظ برپاست. این نمایشگاه شامل ۳۰ عکس از آثار علی‌اصغر داودآبادی فراهانی است که به مدت ۶ سال عکاسی شده است.

«صدسال روایت عاشقی» در موزه عکسخانه شهر

نمایشگاه عکس‌های تاریخی عزاداران حسینی اردبیل با عنوان «صد سال روایت عاشقی» به مناسبت ماه صفر و اربعین حسینی یکم تا ۲۶ شهریور شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ تا ۱۷ و پنجشنبه ساعت ۹ تا ۱۳ در موزه عکسخانه شهر به نشانی میدان هفتم تیر، میدان بهار شیراز، بوستان بهار شیراز دایر است.

در این نمایشگاه ۲۵ تصویر از مراسم عزاداری و شبیه‌خوانی در محلات مختلف اردبیل و دسته‌جات سینه‌زنی از دوره قاجار و پس از آن انتخاب و بر روی دیوار رفته است. تصاویر این نمایشگاه، سوگواری حسینی دارالارشاد اردبیل را در حدود یک قرن به نمایش می‌گذارد.

«روایت سرخ» و «رویداد عهد» در موزه امام علی(ع)

نمایشگاه نقاشی «روایت سرخ» منتخب آثار گنجینه موزه هنرهای دینی امام علی (ع) با موضوع عاشورا تا ۲۶ شهریور به غیر از روزهای تعطیل ساعت ۹ تا ۱۷، در موزه هنرهای دینی امام علی(ع) واقع در خیابان ولی‌عصر(عج)، بالاتر از میرداماد، بلوار اسفندیار، شماره ۳۵ برپاست. همچنین نمایشگاه منتخب آثار گنجینه این موزه با عنوان «رویداد عهد» به مناسبت عید سعید غدیرخم ۱۶ تیر تا ۲۸ اسفند میزبان علاقه‌مندان است.

«همچنان جاری» در موزه هنرهای معاصر تهران

نمایشگاه مروری بر بازتاب جریان عاشورا در هنرهای تجسمی معاصر با عنوان «همچنان جاری» به مناسبت ماه‌های محرم و صفر و ایام سوگواری شهادت حضرت اباعبدالحسین(ع) تا ۲۲ شهریور به جز دوشنبه‌ها و تعطیلات رسمی ساعت ۱۰ تا ۱۹ در موزه هنرهای معاصر تهران به نشانی خیابان کارگر شمالی، جنب بوستان لاله دایر است.

«نقش عشق» در نگارخانه آیینه

نمایشگاه «نقش عشق» آثار تجسمی هنرمندان معاصر با موضوع حماسه عاشورا به مناسبت اربعین حسینی هفتم تا ۲۷ شهریور ساعت ۱۶ تا ۱۹ در نگارخانه آیینه موسسه فرهنگی هنری صبا وابسته به فرهنگستان هنر برپاست.

این نمایشگاه با حدود یکصد اثر از هنرمندان برجسته و صاحب نام کشور بخشی مهم از تجلی عاشورا در نقاشی و گرافیک معاصر ایران را به نمایش گذاشته است.

این مجموعه متعلق به گنجینه‌های حوزه هنری، فرهنگستان هنر، موسسه توسعه هنرهای تجسمی، موسسه صبا، موزه امام علی (ع)، موزه شهدا است و نمایندگان جریان‌های مختلفی از نقاشی انقلاب و مقاومت تا نقاشی مکتب خیالی نگاری (قهوه‌خانه‌ای) را پوشش می‌دهد.

«اسب‌های بی‌سوار» در آرت سنتر

نمایشگاه آثار نقاشی محمدهادی فدوی با عنوان «اسب‌های بی‌سوار»، دهم شهریور ساعت ۱۶ در گالری آرت سنتر به نشانی بلوار اندرزگو، سلیمی شمالی، پلاک ۱۴۵، باغ انجمن خوشنویسان افتتاح می‌شود و تا چهارم مهر همه روزه از ساعت ۱۱ تا ۲۱ دایر است.

«نگاه» در نگارخانه آفرینش نور

نمایشگاه عکس «نگاه» با آثار آناهیتا سیاوش و حسام حاجی پور با موضوع آزاد، ۱۱ تا ۲۲ شهریور ساعت ۹ تا ۱۸ در نگارخانه آفرینش مجتمع فرهنگی هنری نور به نشانی در فلکه دوم صادقیه، بلوار آیت‌الله کاشانی، بعد از پل شهیدستاری، جنب شهر کتاب دایر است. در این نمایشگاه ۲۵ اثر از دو عکاس جوان در آن ارائه خواهد شد.

آثار «پیشگامان هنر نوگرای ایران» در نگارخانه لاله

دومین نمایشگاه «پیشگامان هنر نوگرای ایران» با ۳۸ اثر از ۱۸ هنرمند دهم شهریور ساعت ۱۶ در نگارخانه لاله، واقع در خیابان دکتر فاطمی، ضلع شمالی بوستان لاله، روبه‌روی پارکینگ طبقاتی لاله افتتاح می‌شود و تا پنجم مهر شنبه تا چهارشنبه ساعت۱۰ تا ۱۸، پنجشنبه‌ها ساعت ۱۰ تا ۱۳ به غیر از ایام تعطیل میزبان علاقه‌مندان است. این نمایشگاه علاوه بر فروش آثار، در نظر دارد سلسله جلسات پیرامون نقد و بررسی هنر نوگرای ایران، با حضور استادان به نام، برگزار کند.

آثار توکل اسماعیلی (مش اسماعیل)، ناصر اویسی، تاها بهبهانی، ژازه تباتبایی، محمود جوادی پور، جواد حمیدی، کامبیز درمبخش، پرویز شاپور، جلال شباهنگی، علی اکبر صادقی، بهجت صدر، فتح الله قوللر آقاسی، منصور قندریز، حسین محجوبی، اردشیر محصص، ایراندخت محصص، مرتضی ممیز و منوچهر نیازی با نمایشگاه‌گردانی محمدعلی سعیدی در این نمایشگاه ارایه می‌شود.

«آوان/حیات/دوران» در باوان

نمایشگاه آثار انفرادی سمانه ابری با عنوان «آوان/حیات/دوران» دهم شهریور ساعت ۱۶ تا ۲۱ در گالری باوان به نشانی خیابان مطهری، خیابان لارستان، خیابان عبده، پلاک هفت افتتاح می‌شود و تا ۲۷ شهریور ادامه دارد.

«از موهبت تبر» در گویه

نمایشگاه نقاشی‌های محمدرضا عمادی، با نام «از موهبت تبر»، با نمایشگاه‌گردانی سجاد باغبان دهم تا ۲۰ شهریور ساعت ۱۶ تا ۲۱ در گالری گویه به نشانی میدان هفت ‌تیر، خیابان لطفی، نرسیده به مشاهیر، شماره ۳۹ برقرار است.

«آنِ بیکران» در گالری سهراب

نمایشگاه آثار نقاشی فیروزه بختیاری با عنوان «آنِ بیکران» با نمایشگاه گردانی عیسی جباری، دهم شهریور ساعت ۱۶ در گالری سهراب به نشانی خیابان سمیه، بین مفتح و رامسر، شماره ۱۴۲ افتتاح می‌شود و تا ۲۰ شهریور همه روزه ساعت ۱۱ تا ۲۰ و جمعه‌ها ساعت ۱۶ تا ۲۰ برپاست. گالری یکشنبه‌ها تعطیل است.

«نویز» در نگارخانه آفتاب

نمایشگاه گروهی ملی عکاسی «نویز» به همت گروه هنری بوبک با نمایشگاه گردانی مونیکا بختیاری فرد، ۱۰ شهریور ساعت ۱۶ در نگارخانه آفتاب فرهنگسرای نهج البلاغه به نشانی خیابان شریعتی، روبه‌روی خیابان دولت، خیابان امامزاده افتتاح می‌شود و تا ۱۴ شهریور ساعت ۱۰ تا ۱۷ برپاست. اختتامیه این نمایشگاه ۱۷ شهریور ساعت ۱۲ است. در این نمایشگاه آثاری با موضوع‌های مستند، معماری و طبیعت به نمایش گذاشته می‌شود.

«نقطه قاف» در نگارخانه گلستان

نمایشگاه «نقطه قاف» شامل ۴۸ قاب از آثار خوشنویسی سیدحسین رهسپار، هشتم شهریور به مدت یک هفته ساعت ۱۰ تا ۱۹ در نگارخانه فرهنگسرای گلستان به نشانی نارمک، میدان هلال احمر، خیابان گلستان دایر است.

«نگار ماه» در نگارخانه هنر

نمایشگاه انفرادی «نگار ماه» آثار موزاییک آرت سیده مهشاد موسویان، نهم شهریور ساعت ۱۶ در نگارخانه شماره ۲ هنر فرهنگسرای ارسباران گشایش و تا ۲۰ شهریور همه روزه به غیر از چهارشنبه ۱۵ شهریورماه (مصادف با اربعین حسینی) ساعت ۹ تا ۱۹ دایر است.

«کاربن ۲» در گالری اعتماد

ﻧﻤﺎﯾﺶ ﮔﺮوﻫﻰ «کاربن ۲» ﺑﻪ انتخاب حبیب فرج‌آبادی، سوم شهریور تا چهارم مهر روزﻫﺎی هفته ساعت ۱۲ ﺗﺎ ۲۰ و ﺟﻤﻌﻪ‌ها ساعت ۱۵ تا ۲۰ در گالری اعتماد به نشانی ﻣﯿﺪان ﻫﻔﺖ ﺗﯿﺮ، ﺧﯿﺎﺑﺎن ﻣﻔﺘﺢ ﺟﻨﻮﺑﻰ، ﺑﻦ‌ﺑﺴﺖ ﺷﯿﺮودی، ﭘﻼک ۲۵ دایر است. ﮔﺎﻟﺮی دوﺷﻨﺒﻪ ﻫﺎ ﺗﻌﻄﯿﻞ اﺳﺖ.

‌‎«به مردم» در کارخانه آرگو

‌‎چیدمانی از مایکل سیلستورفر با عنوان «به مردم» با مدیریت لیلا زینلی، دوم تا ۳۱ شهریور ساعت ۱۵ تا ۲۰ در بنیاد پژمان: کارخانه آرگو به نشانی خیابان فردوسی، خیابان تقوی، کوچه بهداشت، پلاک ۶ برقرار است. نمایشگاه روزهای سه‌شنبه‌ و چهارشنبه‌ تعطیل است.

«حالت» در گالری +۲

نمایشگاه «حالت» آثار اشکان عبدلی، سوم تا ۳۱ شهریور، جمعه‌ها ساعت ۱۳ تا ۲۰ و سایر روزها ساعت ۱۱ تا ۱۹ در گالری +۲ به نشانی خیابان فرشته، خیابان بیدار، پلاک هشت، طبقه‌ دوم برپاست. گالری روزهای شنبه‌ و یکشنبه تعطیل است.

«کجاها» و «منظر رورفته باقی»

نمایشگاه آثار نقاشی‌ نازلی حسینی با عنوان «کجاها»، نمایشگاه «منظره‌ی رو رفته‌ی باقی» آثار مقداد لرپور سوم تا ۳۱ شهریور به جز شنبه‌ها ساعت ۱۶ تا ۲۰ در پروژه‌های ۰۰۹۸۲۱ به نشانی خیابان کریمخان زند، خیابان خردمند، کوچه ۱۸، پلاک ۲۵ دایر هستند. همزمان با رونمایی کتاب «منظره‌ی رو رفته‌ی باقی» چند اثر اصل همراه با برخی از آثار بازتولیدشده‌ هنرمند -در ۲۱ نسخه- نمایش داده می‌شود.‎

«خاطرات کشدار» در عصر

نمایشگاه نقاشی‌های کیومرث هارپا هنرمند پیشکسوت با عنوان «خاطرات کشدار» سوم تا ۳۱ شهریور به جز شنبه‌ها ساعت ۱۶ تا ۲۰ در گالری عصر به نشانی میرزای شیرازی شمالی، خیابان دلاویز، پلاک ۱۸ دایر است.

«قمر» در زیرزمین دستان

نمایشگاه انفرادی آثار سپهر حاجی‌آبادی با عنوان «قمر»، سوم تا ۳۱ شهریور جمعه‌ها ساعت ۱۳ تا ۲۰ و سایر روزها ساعت ۱۱ تا ۱۹ در گالری زیرزمین دستان به نشانی خیابان فرشته، خیابان بیدار، پلاک ۶ دایر است، بازدید از این نمایشگاه روزهای شنبه‌، یکشنبه‌ و تعطیلات رسمی با تعیین وقت قبلی و تماس با شماره تلفن ۲۲۰۲۳۱۱۴ امکانپذیر است.

«انسان پادشکننده؛ نسل دوم» در گالری نگاه

نمایشگاه گروهی از آثار ساغر مسعودی، کاوه آفاق، ابراهیم برفرازی، فاطمه حقدار، نیلوفر محمدی، فرنوش استادحسن، شکوفه کریمی، مرجان نعمتی و شاهین گلشن‌راد با عنوان «انسان پادشکننده؛ نسل دوم» سوم تا ۲۹ شهریور به جز دوشنبه‌ها روزهای هفته ساعت ۱۲ تا ۱۹ و جمعه‌ها ساعت ۱۶ تا ۲۰ در گالری نگاه به نشانی خیابان مطهری، خیابان جم (فجر)، خیابان غفاری، شماره ۶۴ برقرار است.

«منطق الطیر» در نگارخانه والی

نمایشگاه آثار امیر کبیرنژاد با عنوان «منطق الطیر»، سوم تا ۲۱ شهریور به جز شنبه‌ها ساعت ۱۲ تا ۲۰ در نگارخانه والی به نشانی میدان ونک، خیابان شهید خدامی، پلاک ۷۲ برقرار است.

«برف و لکلک» و «صورت‌ها» در اُ

نمایشگاه‌های «برف و لکلک» آفریده‌‎های هنرمندان در گفت و گو با سروده‌های سروناز علم‌ بیگی و «صورت‌ها» آثار نقاشی دنیا عالی‌پور سوم تا ۲۰ شهریور دوشنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۲ تا ۲۰ و جمعه‌ها ساعت ۱۶ تا ۲۱ در گالری اُ به نشانی خیابان سنایی، خیابان شاهین (خدری)، پلاک ۱۸ برپاست.

«تن آدمی» در گالری ویستا

نمایشگاه گروهی نقاشی و مجسمه «تن آدمی» با آثاری از مهناز پسیخانی، علیرضا جُدی، جمشید حقیقت‌شناس، خسرو خسروی، علی ذاکری، رزیتا شرف‌جهان، کامبیز صبری، رضوان صادق‌زاده، کیوان عسگری، قدرت‌الله عاقلی، بهنام کامرانی، کوروش گلناری، معصومه مظفری، مهتا معینی، احمد مرشدلو، علی ندایی، احمد وکیلی، جواد نوبهار، رضا هدایت و داور یوسفی به انتخاب بهنام کامرانی سوم تا ۲۰ شهریور به جز شنبه‌ها، جمعه‌ها ساعت ۱۶ تا ۲۱ و سایر روزهای هفته ساعت ۱۶ تا ۱۹ در گالری ویستا به نشانی خیابان مطهری، خیابان میرعماد، کوچه دوازدهم، پلاک ۱۱ دایر است.

«اشتراکِ منفرد» در گالری اِچ

نمایشگاه گروهی «اشتراکِ منفرد» آثار مهرداد ابوطالبی، سارا باقری، زهرا حبیبی خسروشاهی، مهدیه رخصت طلب، احسان شایق، نگار مقدم و ساناز وفایی با نمایشگاه‌گردانی نرگس فراهانی، سوم تا ۱۴ شهریور ساعت ۱۶ تا ۲۰ در گالری اِچ به نشانی خیابان شریعتی، روبه روی دولت، کوچه میرزا تاراج، پلاک ۱۰ دایر است.

«طلا بر مس» در گالری جاوید

نمایشگاه آثار یزدان سعدی با عنوان «طلا بر مس» سوم تا ۱۷ شهریور به جز یکشنبه‌ها ساعت ۱۶ تا ۲۰ در گالری جاوید به نشانی میدان فاطمی، خیابان جویبار، خیابان زرتشت غربی، کوچه یزدان، پلاک ۱۷، واحد یک دایر است.

‎‌‎‌«سهٔ مقدس» در گالری شریف

نمایشگاه آثار حجم امیر مفتون با عنوان «سهٔ مقدس» سوم تا ۱۷ شهریور دوشنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۲ تا ۱۹ در گالری شریف به نشانی میدان قدس، خیابان شریعتی، کوچه ماهروزاده، پلاک ۱۱ برپاست. گالری شریف شنبه‌ها تعطیل و بازدید یکشنبه‌ها با قرار قبلی است.

«همچون کوچه‌ئی بی‌انتها» در چهارده

نمایشگاه عکس از آثار مرتضی پورصمدی، روایت اول؛ کوچ با عنوان «همچون کوچه‌ئی بی‌انتها»، سوم تا ۱۷ شهریور به جز شنبه‌ها ساعت ۱۶ تا ۲۱ در نگارخانه چهارده به نشانی خیابان انقلاب، خیابان خارک، پلاک ۱۴، خانه نگار ۱۴ دایر است.

«زُروان» و «دیوا» در ایوان

نمایشگاه‌های آثار نقاشی کیخسرو غار با عنوان «زُروان» و‎ آثار نقاشی و حجم حسام فاکر با عنوان «دیوا» با نمایشگاه‌گردانی احسان زمانی سوم تا ۱۷ شهریور به جز شنبه‌ها ساعت ۱۶ تا ۲۰ در گالری ایوان به نشانی الهیه، خیابان مهدیه، خیابان جبهه، کوچه لسانی، بن‌بست حمید، شماره یک برقرار هستند.

«اتاق» در گالری دوست

نمایشگاه آثار نقاشی هانیه دوستدار با عنوان «اتاق» سوم تا ۱۴ شهریور به جز تعطیلات رسمی دوشنبه تا جمعه ساعت ۱۶ تا ۲۰ در گالری دوست به نشانی خیابان خرمشهر، خیابان عشقیار، خیابان چهارم، شماره چهار دایر است.

«هیجان خط و نقطه» در ثالث

نمایشگاه آثار نقاشی‌ ایرج طهماسب بازیگر و کارگردان پیشکسوت، با عنوان «هیجان خط و نقطه» سوم تا ۱۴ شهریور هر روز ساعت ۱۰ تا ۲۱، جمعه‌ها ساعت ۱۶ تا ۲۲ در گالری ثالث به نشانی خیابان کریم خان زند، بین ایرانشهر و ماهشهر، شماره ۱۴۸ برپاست. ساعت بازدید روز اختتامیه ۱۰ تا ۱۸ است.

«رٌسته از خاک» در گالری مژده

نمایشگاه گروهی هنرمندان پیشکسوت با عنوان «رٌسته از خاک» سوم تا ۱۴ شهریور به جز شنبه ساعت ۱۶ تا ۲۰ در گالری مژده به نشانی سعادت آباد، خیابان علامه شمالی، خیابان ۱۸ شرقی، پلاک۲۷، زنگ یک دایر است.

«مسخ سکوت» در شکوه

نمایشگاه نقاشی‌های سارا آزموده با عنوان «مسخ سکوت» با نمایشگاه‌گردانی عدنان مصلایی سوم تا ۱۳ شهریور به جز پنجشنبه‌ها و تعطیلات رسمی ساعت ۱۶ تا ۱۹ در گالری شکوه به نشانی فرمانیه، بلوار اندرزگو، خیابان سلیمی شمالی، کوچه امیر نوری، شماره ۱۹ برپاست.

«سودای حروف» در نگارخانه هنر

نمایشگاه گروهی نقاشیخط با عنوان «سودای حروف» سوم تا ۱۲ شهریور هر روز به جز روزهای تعطیل ساعت ۱۰ تا ۱۷ در نگارخانه هنر (شماره یک) فرهنگسرای ارسباران به نشانی خیابان شریعتی، بالاتر از سیدخندان، خیابان جلفا، کوچه عقاب دایر است.

در «سودای حروف» با نمایشگاه‌گردانی گلنار و ارغوان مناجاتی بیش از ۳۰ اثر نقاشیخط از هنرمندان سراسر کشور و هنرجویان استادانی همچون روح‌الله دلخانی و مهدی فریمانی به نمایش درآمده است.

«حکایتی از یک رفاقت چهل ساله» در یافته

گالری یافته در نمایشگاه «حکایتی از یک رفاقت چهل ساله» میزبان آثاری از طبیعت است که بیژن فرهنگ دره شوری، پژوهشگر باسابقه و فعال محیط زیست طی ۶۰ سال گردآوری کرده است. این آثار با روایت خاطراتی از سفرهایی مشترک، نوشته استاد نصرالله کسراییان همراه شده است. این نمایشگاه ۲۷ مرداد تا ۳۱ شهریور به جز شنبه‌ها ساعت ۱۶ تا ۲۰ در گالری یافته به نشانی دروس، خیابان یارمحمدی، بن بست طالقانی، پلاک هشت برقرار است.

«بازخوانی دوباره شهر» در گالری هما

نمایشگاه انفرادی آثار نرگس هاشمی با عنوان «بازخوانی دوباره شهر» ۲۷ مرداد تا ۲۲ شهریور ساعت ۱۲ تا ۲۰ در گالری هما به نشانی خیابان کریم خان زند، خیابان سنایی، کوچه چهارم غربی، پلاک هشت، واحد یک برپاست.

«نقطه‌ی صفر» در شم

نمایشگاه انفرادی آثار تهمینه شرافت با عنوان «نقطه‌ی صفر» ۲۷ مرداد تا ۱۲ شهریور به جز پنجشنبه‌ها ساعت ۱۶ تا ۲۰ در گالری شم به نشانی میرداماد، میدان مادر، خیابان شهید سنجابی(بهروز سابق)، بن بست یکم، پلاک هشت، طبقه اول، واحد ۱۲ برقرار است.

«در به‌ در همیشگی» در مدار موازی

نمایشگاهی از آثار برادران قاسمی با عنوان «در به ‌در همیشگی» ۲۰ مرداد تا ۱۷ شهریور ساعت ۱۱ تا ۱۹ در گالری مدار موازی به نشانی خیابان حافظ، نرسیده به چهارراه کالج، نبش کوچه بامشاد، پلاک ۴۰۹ دایر است. گالری روزهای شنبه و یکشنبه‌ تعطیل است.

«همسایه من گرگ» و «ساقه‌ی لوبیای سحرآمیز» در دلگشا

نمایشگاه‌های آثار نقاشی‌ مصطفی سرابی با عنوان ‌‎«همسایه من گرگ» و چیدمانی از فرشته فردوسی با عنوان «ساقه‌ی لوبیای سحرآمیز» ۲۰ مرداد تا ۲۵ شهریور روزهای دوشنبه، پنجشنبه و جمعه ساعت ۱۶ تا ۲۰ (سایر روزها از ساعت ۱۲ تا ۱۹) در گالری دلگشا به نشانی خیابان انقلاب، خیابان دوازدهم فروردین، کوچه نوروز، پلاک ۱۷ برپا هستند.

آثار ژیلا کامیاب در هور

نمایشگاه آثار نقاشی‌ ژیلا کامیاب ۲۰ مرداد تا ۱۳ شهریور همه روزه ساعت ۱۵ تا ۲۰ در نگارخانه هور به نشانی خیابان مطهری، خیابان میرزای شیرازی شمالی، کوچه نعیمی، شماره ۱۲ دایر است. نگارخانه شنبه‌ها تعطیل است‌.

«آب» در خانه کاریکاتور ایران

نمایشگاه «کارتون آب» به منظور مورد توجه قرار دادن اهمیت آب در تداوم حیات، از نگاه موجز و خلاقانه هنر کارتون «طنز ترسیمی» ۱۶ مرداد تا ۲۰ شهریور روزهای شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ تا ۱۷ و پنجشنبه‌ها ساعت ۹ تا ۱۲ به استثنای روزهای تعطیل در خانه کاریکاتور ایران به نشانی خیابان دکتر شریعتی، تقاطع اتوبان شهیدهمت، خیابان شهیدداود گل نبی غربی، بعد از میدان احمدی روشن(کتابی)، پلاک ۴۴ دایر است.

ارسال نظر