شناسه خبر : 36170

آخرین وضعیت سلامت رضا بنفشه‌خواه از زبان خودش

آخرین وضعیت سلامت رضا بنفشه‌خواه از زبان خودش

رضا بنفشه‌خواه، هنرمند پیشکسوت کشورمان حدود یک ماه است به دلیل درد شدید در ناحیه کمر در منزلش در استراحت مطلق به سر می‌برد و تحت درمان است. این بازیگر می‌گوید: درد کمر و پاهایم به حدی زیاد است که حتی نمی توانم راه بروم. طبق گفته پزشکم باید صبر کنم تا ان‌شاءالله مشکلم برطرف شود.

به گزارش چابک آنلاین به نقل از ایسنا، رضا بنفشه خواه، درباره آخرین وضعیت جسمی‌اش گفت: ۲۵ روز است که به دلیل مشکلاتی که در مهره‌های کمرم به وجود آمده و به رگ سیاتیک مربوط می‌شود در منزل بستری هستم و تا اطلاع ثانوی باید استراحت کنم تا ان‌شاءالله بهتر شوم.

این بازیگر باسابقه اظهار امیدواری کرد که هرچه زودتر با دعای مردم حالش بهبود پیدا کند.

بنفشه خواه گفت: در این مدت هم ام آر آی انجام داده‌ام و هم حدود پنج جلسه فیزیوتراپی کرده ام اما متاسفانه هنوز هیچ اتفاقی نیفتاده است و خیلی اذیت هستم. فعلاً تحت درمان هستم و معلوم نیست چقدر زمان ببرد تا بهبود پیدا کنم. در حال حاضر ‌توانم هیچ حرکتی ندارم حتی راه هم نمی‌توانم بروم و فقط باید استراحت مطلق داشته باشم تا ان‌شاءالله به امید خدا مشکلم برطرف شود.

بازیگر سریال های «پهلوانان نمی میرند»، «پشت کنکوری ها»، «بدون شرح»، «پیامک از دیار باقی» و «نیسان آبی» همچنین خاطرنشان کرد: مشکل اصلی پای چپم است که به رگ سیاتیکم مربوط می‌شود. وضعیتم به گونه‌ای نبود که مرا در بیمارستان بستری کنند چون با بستری شدن اتفاقی برایم نمی‌افتاد فقط باید صبر کنم تا به مرور و با استراحت مطلق حالم رو به راه شود.

این بازیگر قدیمی همچنین اعلام کرد که مشغول کاری برای تلویزیون و سینما نبوده و تا اطلاع ثانوی اگر هم پیشنهادی به او بشود نمی‌تواند فعلاً کار کند.

بنفشه‌خواه در پایان به خبرنگار ایسنا گفت: ممنون از اینکه احوالپرس بنده بودید و این برایم خیلی ارزشمند است.

 

ارسال نظر