شناسه خبر : 51603

فعالیت ۲۵۰۰ مشاور املاک بدون مجوز در تهران

فعالیت ۲۵۰۰ مشاور املاک بدون مجوز در تهران

نایب رئیس اول اتحادیه مشاور املاک تهران گفت:۲ هزار و ۵۰۰ مشاور املاک بدون مجوز در مناطق ۲۰ گانه استان تهران شناسایی شده که بعد از شناسایی آنها به مراجع مربوطه برای برخورد معرفی خواهند شد.

به گزارش چابک آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران، داود  بیگی نژاد نایب رئیس اول اتحادیه مشاوران املاک تهران ۲۵۰۰ مشاور املاکی که مجوز و پروانه کسب ندارند در مناطق ۲۰ گانه تهران از سوی بازرسان  اتحادیه مشاوران املاک تهران شناسایی شده است گفت:  اگر در ماه به طور مثال سه تا ۴ هزار قرارداد مسکن  توسط مشاوران املاک منعقد می‌شود تمامی همکاران من در راستای همین تعداد قرارداد مالیات پرداخت می‌کنند.

وی با بیان اینکه در حال حاضر شاهد آن هستیم که بسیاری از اعضای هئیت مدیره برج‌ها مشاوران املاک را داخل برج راه نمی‌دهند گفت: در حال حاضر شاهد انعقاد قرارداد از سوی اعضای هئیت مدیره در داخل برج هستیم که همین امر باعث ایجاد مشکل در هنگام قرارداد با افراد می‌شود و این اعضای هئیت مدیره برج‌ها به نوعی اقدام به فعالیت‌های غیر قانونی در حوزه مسکن می‌کنند.

بیگی نژاد اظهار کرد: اتحادیه مشاوران املاک تهران به هیچ عنوان اجازه فعالیت به این مشاوران املاک خاطی را نمی‌دهد و هیچ مباشاتی با آن‌ها نمی‌کند و بازرسان بعد از شناسایی این افراد آنها را به بخش‌های مربوطه برای برخورد با آنها معرفی می‌کنند.

  • ویسی

    وای از این بنگاهی ها وای از دست اینا

ارسال نظر