شناسه خبر : 49237

خبر خوب برای متقاضیان مسکن ملی / زمین بیش از ۱.۵ میلیون واحد تامین شد

خبر خوب برای متقاضیان مسکن ملی / زمین بیش از ۱.۵ میلیون واحد تامین شد

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: اراضی بیش از یک میلیون و ۵۰۰ هزار پروژه نهضت ملی مسکن تامین و موانع و قوانین دست وپاگیر در این زمینه برطرف شده است.

به گزارش چابک آنلاین به نقل باشگاه خبرنگاران، ارسلان مالکی مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن با بیان اینکه در حال حاضر میزان اراضی در حال آماده‌سازی برای طرح‌های مسکن ملی بیش از ۴۱ هزار هکتار زمین معادل بیش از یک میلیون و ۵۰۰ هزار واحد است که تامین این میزان زمین در سازمان ملی زمین و مسکن بی‌سابقه بوده است، گفت: عزم سازمان ملی زمین و مسکن برای تامین و تکمیل پروژه های نهضت ملی مسکن جدی است و ادامه دارد.

وی افزود: اولویت سازمان ملی زمین و مسکن در سال جدید انجام دقیق برنامه اجرایی تدوین شده پایان سال قبل است و همه موارد موجود در این برنامه مهم است.

مالکی با بیان اینکه  هر تصمیمی که منجر به رونق و جهش تولید شود در اولویت کار سازمان ملی زمین و مسکن قرار خواهد داشت گفت:  تا حد امکان باید با حذف قوانین دست و پاگیر از تولیدکنندگان و صنعتگران حمایت کرد.

مالکی تصریح کرد: این حمایت از یک سو مایه دلگرمی آنها می‌شود و از طرف دیگر آنها مسئولان را حامی و پشتیبان خود در مسیر پرپیچ و خم تولید خواهند دید.

ارسال نظر