شناسه خبر : 47554

درآمد ۳۴ هزار میلیارد تومانی سازمان راهداری در سال ۱۴۰۲

 درآمد ۳۴ هزار میلیارد تومانی سازمان راهداری در سال ۱۴۰۲

رییس سازمان راهداری با اشاره به درآمد ۳۴ هزار میلیارد تومانی در سال ۱۴۰۲، گفت: مشکلات اداری وزارت صمت مانع ورود ۱۰۰۰ دستگاه ماشین آلات راهداری شد.

به گزارش چابک آنلاین به نقل از تسنیم، داریوش امانی در آیین سراسری آغاز پویش «چشم به راهیم» اظهار کرد: سعی کرده ایم به محتوا، کیفیت و اثربخشی پویش توجه کنیم. در تمام محورهای پرتردد کشور پویش چشم به راهیم اجرا می شود.

وی با بیان اینکه با شبکه های مختلف صدا و سیما قراردادهای مختلفی را برای اطلاع رسانی اقدامات سازمان راهداری امضا کرده ایم، ادامه داد: امسال در سازمان راهداری حدود ۳۴ هزار میلیارد تومان درآمد و ۳۹ هزار میلیارد تومان ابلاغ داشتیم که تاکنون حدود ۳۰ همت تخصیص یافته است.زمانیکه سازمان را تحویل گرفتم درآمد ۵ همت و تخصیص ۳ همت بود که امروز شاهد رشد ۷ برابری بوده ایم.

وی با اشاره به اینکه ثبت سفارش ۱۰۰۰ دستگاه ماشین آلات راهداری خبر داد و با بیان اینکه تمام تلاش این بود تا قبل از سال این ماشین آلات را وارد کشور کنیم، افزود: به دلیل مشکلات اداری وزارت صنعت این برنامه عملی نشد. اما قول می دهیم ابتدای سال تعدادی از این ماشین آلات وارد کشور شود. مابقی نیاز را از تولیدکنندگان داخلی تامین می کنیم که در یک قلم از هپکو ۲۰۰ دستگاه ماشین آلات خریداری کرده‌ایم.

امانی با تشبیه وضعیت مالی سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای به «شعب ابی طالب» گفت: الان ۱۸۰۰ میلیارد تومان تخصیص روی میز داریم که البته برای آن پولی نداریم.

ارسال نظر