شناسه خبر : 47325

صدور پروانه ساخت برای نوسازی یک هفته‌ای شد

صدور پروانه ساخت برای نوسازی یک هفته‌ای شد

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران از صدور یک هفته ای پروانه های ساختمانی برای نوسازی بافت های فرسوده و همچنین آغاز نوسازی بافت های فرسوده در محلات فرسوده شهر تهران خبر داد.

به گزارش چابک آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران، حسین جنتی مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران با بیان اینکه روند نوسازی بافت های فرسوده در استان تهران در مقایسه با سایر برنامه ها رشد بهتری پیدا کرده است گفت: در راستای نوسازی بافت های فرسوده در  استان تهران شاهد نوسازی بافت های فرسوده در محله های از جمله صالحیه در شهرستان بهارستان استان تهران هستیم .

به گفته وی در همین راستا اقدام به آغاز عملیات اجرایی ساخت ۱۸۰ واحد مسکونی در صالحیه از شهرهای مهم شهرستان بهارستان در جنوب غرب استان تهران کرده ایم.

او  با بیان اینکه روند نوسازی و ارائه صدور پروانه های ساختمانی در بسیاری از شهرهای تهران در مقایسه با سایر مناطق سریع و به روز بوده است گفت: طبق همکاری که با شهرداری محله صالحیه داشته ایم، صدور پروانه های ساختمانی ظرف مدت یک هفته صادر می شود.

جنتی بیان کرد: نوسازی بافت های فرسوده با هدف تجمیع پلاک‌های ریزدانه در بافت فرسوده یک پروژه سرمایه گذاری مهم توسط شهرداری صالحیه شامل ۴ بلوک ۴۵ واحدی در محله حصار چوپان از اراضی هدف بازآفرینی آغاز خواهد شد.

جنتی گفت:  محله صالحیه حدود  ۱۰۰ هکتار بافت فرسوده شهری داخل محدوده هدف دارد که در راستای نوسازی با اقدامات سریع صدور پروانه در این شهر در بافت‌های فرسوده صد در صد رایگان بوده است.

ارسال نظر