شناسه خبر : 43485

دستور بازگشت پول اضافی بلیت هواپیما به خریداران

دستور بازگشت پول اضافی بلیت هواپیما به خریداران

در حالی معاون تعزیرات حکومتی تهران از الزام استرداد اضافه پرداختی‌ بلیت هواپیما توسط ایرلاین‌ها خبر داده که مقام مسئول وزارت راه گفت: باید منتظر احکام تعزیرات باشیم.

به گزارش چابک آنلاین به نقل از تسنیم، نادر حیدری جمعه گذشته با یادآوری این‌که قیمت اعلام شده بلیت هواپیما توسط سازمان هواپیمایی کشوری مبناست، گفته بود:‌ با محاسبه دقیق و کارشناسی نرخ‌های مصوب، تخلفات به شعب تعزیرات حکومتی اعلام و نسبت به رسیدگی صدور حکم و برخورد با متخلبان اقدام می‌شود.

وی ادامه داد:‌ در بازدید به عمل آمده از فرودگاه مهرآباد مشخص شد متاسفانه برخی  از شرکت‌های هواپیمایی خصوصی سقف نرخ مصوب را رعایت نکرده و بلیت‌ها را با نرخ‌های بالاتری عرضه می‌کردند.

وی تاکید کرد: به‌طور قطع یکی از محکومیت‌هایی که در انتظار خاطیان خواهد بود، علاوه بر جریمه و تصمیمات تکمیلی، الزام به استرداد اضافه پرداختی‌ها به شکات خواهد بود.

این در حالی است که حسین مذنب مدیرکل دفتر بازرسی و حقوق شهروندی وزارت راه‌ و شهرسازی در واکنش به این موضوع که تکلیف استراداد اضافه پرداختی مردم به شرکت‌های هواپیمایی چیست،‌ گفت: باید منتظر احکام سازمان تعزیرات حکومتی در این رابطه باشیم.

ارسال نظر