شناسه خبر : 47097

تایید ۹۹درصدی انتقال ام‌باپه به رئال مادرید

تایید ۹۹درصدی انتقال ام‌باپه به رئال مادرید

رئیس برگزاری رقابت‌های لالیگا انتقال ام‌باپه به رئال مادرید را تا ۹۹درصد قطعی و نهایی دانست.

به گزارش چابک آنلاین به نقل از ایسنا، به نظر می‌رسد تنها اعلام رسمی انتقال کیلیان ام‌باپه به رئال مادرید باقی مانده و همه کارهای این جابه‌جایی انجام شده است. هواداران رئال مادرید مدت‌هاست منتظر این انتقال بزرگ‌اند.

روزنامه اسپورت چاپ اسپانیا در این باره نوشت: خاویر تباس، رئیس برگزاری رقابت‌های لالیگا انتقال ام‌باپه به رئال را تایید کرد و گفت: دوست دارم بگویم که تقریبا این انتقال قطعی شده است. ام‌باپه تا ۹۹ درصد به بازی با پیراهن رئال مادرید نزدیک شده است.

ام‌باپه تا پایان فصل جاری با پاری‌سن‌ژرمن قرارداد دارد. او پیشنهادهای متنوع و نجومی باشگاه پاریسی را برای تمدید قرارداد نپذیرفت تا در پایان فصل جاری به صورت مجانی پیراهن رئال را بپوشد. این فوق ستاره فرانسوی پیش از این اعلام کرده بود رویای قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را دارد و همین باعث شده تا به بازی در رئال مادرید علاقمند باشد؛ چرا که با حضور در رئال، هم می‌تواند به قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا امیدوار باشد و هم این شانس را دارد که به توپ طلا دست پیدا کند. ام‌باپه با آنکه در بازی‌های اخیر پاری‌سن‌ژرمن نیمکت‌نشین یا تعویضی  بود ولی باز هم خوش درخشیده و بهترین گلزن تیمش بوده است.


 

ارسال نظر