شناسه خبر : 46354

شیرر، آرسنال و لیورپول در رقابت با سیتی کم خواهند آورد

شیرر، آرسنال و لیورپول در رقابت با سیتی کم خواهند آورد

آلن شیرر بازیکن سابق تیم ملی انگلیس معتقد است که شانس سیتی برای قهرمانی در لیگ برتر بیشتر است.

به گزارش ایسنا، آلن شیرر مهاجم سابق تیم ملی فوتبال انگلیس در صحبت‌هایی درباره شانس تیم‌ها برای قهرمانی در لیگ برتر گفت:‌ رقابت برای قهرمانی در لیگ برتر سخت شده و فاصله تیم‌ها بسیار نزدیک است. من فکر می‌کنم سیتی چون قبلا این شرایط را تجربه کرده می‌تواند بهتر از لیورپول و آرسنال عمل کند. سیتی می‌داند که در این شرایط نباید ترسید. آنها با قدرت کارشان را ادامه می‌دهند. حتی وقتی سیتی خیلی خوب بازی نمی‌کند هم مدعی قهرمانی است چون بلد است که ۳ امتیاز را کسب کند. بازیکنان سیتی به خودشان و کاری که می‌کنند باور دارند. آنها می‌دانند که اگر به این کار ادامه دهند، در نهایت قهرمان خواهند شد. به همین خاطر من معتقد هستم فشار روی لیورپول و آرسنال است نه سیتی.

به گزارش دیلی اکسپرس، شیرر در بخش بعدی صحبت‌هایش افزود: یکی دیگر از دلایلی که می‌خواهم به آن اشاره کنم این است که سرمربی لیورپول در پایان فصل تیمش را ترک خواهد کرد و به همین خاطر فشار روی لیورپول زیادتر شده است. ما همچنین می‌دانیم فصل گذشته چه اتفاقی برای آرسنال افتاد و این تیم تا هفته‌های پایانی در صدر بود ولی در نهایت سیتی قهرمان شد. امسال هم فکر می‌کنم سیتی شرایط بهتری خواهد داشت و در هفته‌های پایانی به صدر می‌رسد.

پپ گواردیولا سرمربی منچسترسیتی نظر دیگری دارد و عقیده دارد که لیورپول و آرسنال متوقف شدنی نیستند.

پپ گواردیولا در صحبت‌هایی درباره دیدارهای اخیر سیتی گفت: ما در بازی‌های اخیر مقابل برنتفورد در خانه و مقابل نیوکاسل در دقایق پایانی توانستیم به گل برسیم و ۳ امتیاز را کسب کنیم. مقابل بورنموث خسته بودیم و انرژی نداشتیم ولی برنده شدیم. می‌دانم حریفان ما چقدر خوب هستند اما لیورپول و آرسنال در هر بازی سه، چهار، پنج گل به ثمر می‌رسانند، بنابراین توقف آنها تقریبا غیرممکن است. با وجود دو رقیب قدری که در راه قهرمانی داریم، ما همچنان در رقابت بر کسب عناون قهرمانی هستیم و تلاش می‌کنیم در پایان جام را به دست بیاوریم.

جدول رده بندی لیگ برتر؛ اوج حساسیت

بعد از ۲۶ هفته

۱- لیورپول - ۶۰ امتیاز

۲- منچسترسیتی - ۵۹ امتیاز

۳- آرسنال - ۵۸ امتیاز

بازیهای هفته بیست و هفتم

ناتینگهام فارست - لیورپول

منچسترسیتی - منچستریونایتد

شفیلدیونایتد - آرسنال

 

ارسال نظر