شناسه خبر : 48540

قیمت لاستیک های دولتی تغییر نمی‌کند

قیمت لاستیک های دولتی تغییر نمی‌کند

مدیر عامل اتحادیه سراسری شرکت‌های تعاونی لاستیک روغن و فیلتر کشور گفت: هیچ‌گونه افزایش قیمتی در خصوص تایر‌های دولتی نداریم و عرضه طبق روال گذشته است.

به گزارش چابک آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران، محمدرضا آل سارا مدیر عامل اتحادیه سراسری شرکت‌های تعاونی لاستیک روغن و فیلتر کشور گفت: خوشبختانه با توجه به توان تولیدی و نیاز کشور،  کمبودی در بازار لاستیک نداریم.

او ادامه داد:همچنین  در ایام تعطیلات عید متقاضی برای خرید تایر دولتی وجود نداشت و اکنون بعد از تعطیلات، مردم متقاضی خرید تایر هستند که توزیع در کشور شروع شده است، در صورتی که قطعی سامانه‌ها رفع شود توزیع سریع‌تر انجام می‌گیرد.

مدیرعامل اتحادیه سراسری شرکت‌های تعاونی لاستیک، روغن و فیلتر کشور با بیان اینکه ۲ هزار واحد توزیع‌کننده تایر در کشور داریم، گفت: بدون ثبت در سامانه‌های اعلامی از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت و سامانه تجارت، تایر دولتی غیرقابل فروش است.

وی گفت: بعد از ثبت اطلاعات توسط خریداران و فروشندگان، نظارت کافی در خصوص عرضه تایر دولتی در سامانه تجارت صورت می‌گیرد.

آل سارا، با بیان اینکه هیچ‌گونه افزایش قیمتی در خصوص تایرهای دولتی اعلام نشده است گفت: عرضه تایرها طبق قیمت مصوب دولتی است.

مدیرعامل اتحادیه سراسری شرکت‌های تعاونی لاستیک، روغن و فیلتر کشور ابراز امیدواری کرد: توزیع درصدی از تولید کارخانه‌های تایر نیز شروع شده است که این امر به صف‌ها خاتمه می‌دهد.

ارسال نظر