شناسه خبر : 51064

کشف ۲۷۳۶ عدد عینک آفتابی قاچاق در بازار تهران

کشف ۲۷۳۶ عدد عینک آفتابی قاچاق در بازار تهران

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف بیش از ۲ هزار عدد انواع عینک آفتابی قاچاق خبرداد.

به گزارش چابک آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ کارآگاه مهدی افشاری؛ رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ اظهار کرد: با انجام اقدامات فنی و پلیسی مامورین این پلیس موفق به کشف انبار دپوی کالای قاچاق در محدوده بازار شدند.

وی افزود: در پی اقدامات اطلاعاتی مشخص شد مقادیری کالای خارجی در انباری در بازار تخلیه و دپو شده که این کالای خارجی توسط خودرو‌های شوتی از جنوب کشور به این مکان منتقل و به بازار ارسال می‌شود.

سرهنگ افشاری بیان کرد: مامورین این پلیس محل موصوف را بازرسی کردند که مشخص شد محل یک باب انبار کالای بازرگانی بوده که کالا‌ها در سامانه انبار‌ها نیز ثبت نشده‌اند و مشاهده می‌شود که مقادیر انبوهی کالا‌های خارجی از نوع عینک آفتابی خارجی در محل دپو شده است.

این مقام انتظامی گفت: کالا‌ها شامل تعداد ۲۷۳۶ عدد انواع عینک آفتابی در مارک‌های مختلف خارجی بوده که پرونده قضایی مربوطه تشکیل و به همراه متهم به مرجع قضائی معرفی شدند.

این مقام پلیسی بابیان اینکه کارشناسان ارزش ریالی اموال کشف شده را بیش از ۱.۵ میلیارد تومان اعلام کرده‌اند، اضافه کرد: از شهروندان درخواست کرد درصورت مشاهده هرگونه قاچاق و یا احتکارکالا با این پلیس به شماره‌های ۰۲۱۶۶۷۴۷۳۴۳ و یا ۰۹۹۹۹۸۷۱۳۹۲ تماس بگیرند.

 

ارسال نظر