شناسه خبر : 50701

تیراندازی در شرق تهران برای دستگیری سارقان

تیراندازی در شرق تهران برای دستگیری سارقان

پلیس درباره ماجرای شنیده شدن صدای تیراندازی در محدوده شرق تهران اعلام کرد، این تیراندازی برای دستگیری سارقان منزل بوده است.

به گزارش چابک آنلاین، در  اطلاعیه پلیس آمده است: « در ساعت ۱۸:۳۵ سه‌شنبه ۲۵ اردیبهشت مأموران پلیس در حال گشتزنی در محدوده شرق تهران بودند که به سرنشینان یک دستگاه خودرو پژو پارس سفید رنگ مشکوک و به راننده خودرو دستور ایست دادند، اما راننده بدون توجه به فرمان پلیس با خودروی سواری پا به فرار گذاشت که  تعقیب و گریز میان پلیس و خودروی مذکور آغاز شد.

با توجه به اینکه راننده خودرو پژو پارس به دستور پلیس بی‌توجهی و اقدام به فرار کرد در  یک تعقیب و گریز مأموران با رعایت قانون بکارگیری سلاح اقدام به تیراندازی کردند که در نهایت در محدوده خیابان شهید مدنی، خودروی مذکور متوقف شد. پس از آن یک نفر دستگیر و نفر دوم که سعی در ادامه فرار داشت، از ناحیه پا مورد هدف گلوله قرار گرفت.»

در پایان اطلاعیه پلیس نیز آمده است: « مأموران در بازرسی اولیه از خودرو آلات استفاده در سرقت منزل کشف کردند. تحقیقات پلیس برای شناسایی جرایم ارتکابی سارقان دستگیر شده در دستورکار پلیس پایتخت قرار گرفته است.»

 

ارسال نظر