شناسه خبر : 49312

برخورد شدید جرثقیل نیسان با عابر پیاده حادثه ساز شد

برخورد شدید جرثقیل نیسان با عابر پیاده حادثه ساز شد

رئیس اداره تصادفات پلیس راهور پایتخت از فوت عابر پیاده بر اثر بی توجهی راننده جرثقیل نیسان در بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی خبر داد.

به گزارش چابک آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ  رابعه جوانبخت، اظهار کرد: در ساعت ۰۲:۳۰ شب گذشته در مسیر بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی به شرق قبل از پل فرهنگ یک دستگاه جرثقیل نیسان که در این مسیر در حال تردد بوده به علت عدم توجه به جلو به شدت با یک نفر عابر پیاده برخورد می‌کند. 

رئیس اداره تصادفات پلیس راهور پایتخت با بیان اینکه سرعت زیاد نیز در این حادثه علت عدم توانایی راننده در کنترل خودرو بوده گفت: سرعت زیاد این جرثقیل نیسان باعث شده راننده دیگر نتواند وسیله خود را کنترل کند و در مواجهه با عابر دیگر کاری از دستش برنیامده و چون زمانی برای ترمز کردن و ایست کامل نداشته با عابر پیاده به شدت برخورد می‌کند. 

او افزود: متاسفانه در اثر شدت ضربه عابر پیاده در محل حادثه فوت می‌کند. 

سرهنگ جوانبخت گفت: بلافاصله پس از دریافت این خبر تیم کارشناسی پلیس راهور پایتخت، در محل حادثه حاضر شدند و با ایمن سازی محدوده تصادف برای جلوگیری از تکرار حوادث ناگوار به بررسی علل و عوامل این تصادف پرداختند. 

او بیان کرد: به همین علت، در این محدوده شاهد بار ترافیکی به علت توقف خودرو‌ها برای دیدن حادثه تصادف بودیم که با تلاش همکاران و خارج کردن این وسیله از موقعیت تصادف بار ترافیکی کاهش یافت و به وضعیت قبل بازگشت. 

رئیس اداره تصادفات پلیس راهور فاتب تصریح  کرد: تمام حواس راننده حین رانندگی می‌بایست معطوف به رانندگی کردن باشد و طبق قوانین، خوردن و آشامیدن، سیگار کشیدن و صحبت با تلفن همراه حین رانندگی ممنوع می‌باشد و رانندگان گرامی کاملاً باید به جلو توجه کافی داشته باشند تا بتوانند رانندگی ایمن و بدون حادثه‌ای داشته باشند. 

در انتها سرهنگ جوانبخت بیان کرد : امیدواریم با رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی توسط کلیه کاربران ترافیک، شاهد وقوع چنین حوادث تلخی در سطح معابر شهر تهران نباشیم.

 

ارسال نظر