شناسه خبر : 49065

ربودن مرد جوان به خاطر ۵۰ میلیارد تومان تتر

ربودن مرد جوان به خاطر 50 میلیارد تومان تتر

مرد جوان که برای ۵۰ میلیارد تومان تتر از سوی ۳ نفر ربوده شده بود با اقدام بموقع پلیس آزاد شد.

به گزارش چابک آنلاین، چندی قبل زن جوانی هراسان به کلانتری ۱۱۹ مهرآباد تهران رفت و گفت: سه روز قبل با همسرم از شهرستان به تهران آمدیم و همسرم برای دیدار برادرش از خانه خارج شد اما دیگر بازنگشت و تلفن‌ همراهش خاموش شد. ساعتی پیش شماره ناشناسی به موبایلم زنگ زد و مدعی شد که همسرم را ربوده‌اند و برای آزادی‌اش رمز ارز تتر به ارزش ۵۰ میلیارد تومان درخواست کردند.

 پس از ثبت شکایت و تشکیل پرونده با دستور بازپرس جنایی، تیمی از کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی وارد عمل شدند و با اقدامات اطلاعاتی پی بردند که مرد جوان در مسیر از سوی ۳ مرد جوان با یک خودروی پژو ۴۰۵ ربوده شده است.

در ادامه تحقیقات مشخص شد وی از قبل با آدم ربایان اختلاف مالی داشته و قرار بوده به آنها 50 میلیارد تومان تتر بدهد اما این کار را نکرده و آنها نیز او را ربوده‌اند. با ردیابی خودروی متهمان مشخص شد آنها به سمت زاهدان - خاش در حرکت هستند.

در جریان تحقیقات جنایی هنگامی که متهمان متوجه شدند پلیس در یک قدمی بازداشت آنها است گروگان را بدون دریافت پول آزاد کردند و هرکدام به سمتی متواری شدند که در ادامه مرد جوان با اتوبوس به تهران برگشت.

پس از آزاد شدن گروگان تحقیقات تیم پلیس جنایی تهران بزرگ برای دستگیری ۳ مرد آدم‌ربا همچنان ادامه دارد.

 

ارسال نظر