شناسه خبر : 47901

تشدید برخورد با سارقان، قاچاقچیان کالا و موادمخدر در سال ۱۴۰۳

تشدید برخورد با سارقان، قاچاقچیان کالا و موادمخدر در سال ۱۴۰۳

فرمانده کل انتظامی کشور گفت: معماری پلیس آینده، تشدید برخورد با سارقان، قاچاقچیان کالا و قاچاقچیان مواد مخدر در سال ۱۴۰۳ است.

به گزارش چابک آنلاین به نقل از مهر، سردار احمد رضا رادان با بیان اینکه بهبود معیشت کارکنان انتظامی با اولویت تمرکز بر خانه‌های سازمانی مورد تاکید و دغدغه اصلی ما است، گفت: دومین اولویت انتظامی، هوشمندسازی پلیس است.

وی افزود: معماری پلیس آینده، برخورد قاطع با سارقان، برخورد با قاچاقچیان مواد مخدر و قاچاقچیان کالا در سال ۱۴۰۳ است.

رادان به انجام نظارت‌های ستادی در سطح استان پرداخته و تصریح کرد: بازرسی‌های لازم از عملکرد هر رده بر اساس اولویت‌های سال گذشته و در تمامی مأموریت‌ها انجام می‌شود و در پایان جمع بندی نظارت ستادی انجام خواهد شد.

فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران با اشاره به ۶ اولویت انتظامی، خاطرنشان کرد: بهبود معیشت کارکنان انتظامی با اولویت تمرکز بر خانه‌های سازمانی مورد تاکید بوده و مسکن دغدغه اصلی همه ما است.

رادان با اشاره به هدف گذاری برای ساخت ۱۰۰ هزار خانه سازمانی در کشور، ابراز کرد: سهم استان زنجان از این خانه‌های سازمانی سهم قابل توجه و کم سابقه‌ای است و عقب ماندگی‌ها در این خصوص باید جبران شود.

وی به ماهیت مأموریت‌های پلیس در سطح جامعه پرداخته و عنوان کرد: ما در مأموریت‌های انتظامی باید بدانیم که این موفقیت‌ها همواره شامل لطف خداوند متعال است وگرنه هنر ما بدون لطف پروردگار هیچ است.

رادان با بیان اینکه زنجان یادآور خاطرات دفاع مقدس به خصوص دفاع رزمندگان زنجانی در استان کردستان و جنوب کشور است، زنجان برای من یادآور رشادت‌های شهدایی چون شهید فتحی و شهید سلیمانی است، افزود: من شور و شعور حسینی را در رزمندگان زنجانی دیدم.

فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران با اشاره به هم افزایی خوب مدیران استانی، افزود: همه باید دست به دست هم دهیم تا به مردم ولایی زنجان خدمت کنیم.

رادان با ارزیابی مثبت اقدامات و عملکرد انتظامی زنجان، تصریح کرد: پلیس زنجان در تمامی مأموریت‌ها در حوزه اجتماعی، انتظامی و اقدامات مقابله‌ای که به عهده داشته کارنامه خوبی از خود به جا گذاشته است.

ارسال نظر