شناسه خبر : 47853

آتش سوزی در یک مجتمع مسکونی ۱۸ طبقه در تهران


آتش سوزی در یک مجتمع مسکونی ۱۸ طبقه در تهران

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از یک مورد حریق در یک ساختمان ۱۸ طبقه خبر داد.

به گزارش چابک آنلاین به نقل از ایسنا، سید جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران پیرامون حریق مجتمع مسکونی ساختمان ۱۸ طبقه، اظهار کرد: ساعت چهار دقیقه بامداد امروز، یک مورد حریق در یک مجتمع مسکونی به آدرس میدان ساحل، خیابان نیما یوشیج اعلام و بلافاصله چهار ایستگاه آتش‌نشانی به همراه تجهیزات پشتیبانی به محل حادثه اعزام و در مدت زمان سه دقیقه به محل رسیدند.

وی افزود: آتش‌نشانان در محل حادثه مشاهده می‌کنند که از طبقات منفی در یک برج مسکونی ۱۸ طبقه که چهار طبقه منفی داشت، دود متصاعد می‌شد.

ملکی ادامه داد: آتش‌نشانان به طبقات پایین نفوذ و متوجه می‌شوند که در طبقه منفی دو که چندین خودرو وجود داشت، یک دستگاه خودروی سواری برلیانس از قسمت اتاق دچار حریق شده بود و آتش در حال سرایت به خودروهای دیگر بود. دود هم به مقداری از طبقات بالایی سرایت کرده بود که تعدادی از ساکنین به محل امن منتقل شدند.

وی با اشاره به این موضوع که آتش‌نشانان حریق را مهار و از سرایت آتش به اطراف جلوگیری کردند، گفت: این حادثه مورد مصدومیت نداشت و در ساعت ۳:۳۲ دقیقه عملیات به پایان رسید.

بر اساس گزارش سایت شهر، ملکی در پایان خاطرنشان کرد: در این برج مسکونی تجهیزات اطفاء و فایر باکس وجود داشت، اما به گفته آتش‌نشانان حاضر در محل کارایی لازم را نداشتند و علت آن باید بررسی شود. در برج‌های مسکونی این تجهیزات باید وجود داشته و فعال باشد.

 

ارسال نظر