شناسه خبر : 47304

انفجار مواد محترقه منزل مسکونی در تهران چهار مصدوم داشت

انفجار مواد محترقه منزل مسکونی در تهران چهار مصدوم داشت

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران گفت: انفجار مواد محترقه در یک منزل مسکونی منجر به مصدومیت چهار نوجوان ۱۱ تا ۱۸ ساله شد.

به گزارش چابک آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، سید جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران گفت: ساعت ۱۹ دقیقه بامداد حادثه انفجار منزل مسکونی در جاده ورامین محله فیروزآباد به سامانه ۱۲۵ اعلام و بی درنگ ماموران ایستگاه شماره ۸۶ به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: در یک منزل ۲ طبقه در قسمت همکف یک کارگاه خیاطی به وسعت ۳۰ متر وجود داشت که چهار نوجوان در حال فعالیت با مواد محترقه بودند که ناگهان این مواد دچار انفجار می‌شود.

ملکی ادامه داد: دیوار‌های این کارگاه خیاطی که مشرف به خیابان بود بدلیل شدت انفجار تخریب و مصالح آن بر روی ۲ دستگاه خودرو سواری تیبا و ۴۰۵ که در محل پارک بودند، ریخته شد.

وی با بیان اینکه در داخل این خودرو‌ها فردی حضور نداشت، گفت: چهار نفر شامل یک نوجوان ۱۱ ساله به همراه سه نوجوان ۱۸ ساله که همگی مرد بودند دچار مصدومیت و سوختگی شدند که عوامل اورژانس این افراد را به مراکز درمانی منتقل کردند که البته وضعیت سه فرد ۱۸ ساله بدتر بود.

ملکی با بیان اینکه از مردم تقاضا داریم از نگهداری مواد محترقه در منزل خودداری کنند گفت: کار کردن با وسایل مواد محترقه بسیار خطرناک است و بدلیل برگزاری جشن چهارشنبه سوری کام افراد را تلخ نکنید.

 

ارسال نظر