شناسه خبر : 46899

جریمه ۹۷ میلیاردی یک دبستان غیرانتفاعی در تهران

جریمه ۹۷ میلیاردی یک دبستان غیرانتفاعی در تهران

رئیس شعبه تجدیدنظر پرونده‌های مهم و ملی تعزیرات حکومتی، از محکومیت به پرداخت جزای نقدی، یک دبستان غیرانتفاعی دوره اول و دوم به دلیل اضافه دریافت به میزان ۹۷ میلیارد ریال خبر داد.

به گزارش چابک آنلاین به نقل از مهر، سید احد یوزباشی رئیس شعبه تجدیدنظر پرونده‌های مهم و ملی تعزیرات حکومتی گفت: پرونده اضافه دریافتی یک دبستان غیرانتفاعی دوره اول و دوم غیر دولتی از ۲۰۳ دانش‌آموز به میزان ۹۷ میلیارد ریال در شعب تعزیرات حکومتی رسیدگی شد.

وی افزود: شعبه با توجه به مدارک موجود در پرونده، تخلف را محرز و دبستان را علاوه بر بازگرداندن مبلغ اضافه دریافتی به میزان ۹۷ میلیارد و ۱۴۹ میلیون ریال در حق اولیا دانش آموزان، به پرداخت یک هزار و ۹۴۲ میلیارد ریال جزای نقدی محکوم کرد.

به گفته یوزباشی، پرونده با اعتراض مدیریت دبستان برای رسیدگی مجدد به شعبه ویژه تجدیدنظر رسیدگی به تخلفات مهم و ملی سازمان تعزیرات حکومتی ارجاع شد و شعبه رأی صادره را تأیید و قطعی اعلام کرد.

رئیس شعبه تجدیدنظر پرونده‌های مهم و ملی تعزیرات حکومتی افزود: این گزارش را تعدادی از اولیا دانش آموزان برای رسیدگی به تعزیرات حکومتی اعلام کرده بودند.

ارسال نظر