شناسه خبر : 45006

دستگیری موتورسوار موبایل قاپ

دستگیری موتورسوار موبایل قاپ

رییس پلیس آگاهی پلیس پایتخت، از دستگیری موتورسواری که با استفاده از یک دستگاه موتورسیکلت سرقتی، مرتکب ۲۰ فقره موبایل قاپی در محدوده مرکز تهران شده بود، خبر داد.

به گزارش چابک آنلاین به نقل از مهر، سردار علی ولیپور گودرزی گفت: با ارجاع چندین پرونده مشابه از سرکلانتری هفتم پلیس پیشگیری تهران مبنی بر موبایل قاپی یک موتورسوار با استفاده از یک دستگاه موتورسیکلت پلاک مخدوش در محدوده "مرکز" تهران، تیمی از مأموران اداره هیجدهم پلیس آگاهی مسئولیت پرونده را برعهده گرفتند.

این مقام ارشد انتظامی گفت: کارآگاهان در گام اول تحقیقات با راهنمایی مال باختگان به محل وقوع سرقت اعزام شدند و با انجام تحقیقات میدانی مشخصات ظاهری سارق را به دست آوردند.

وی افزود: با شناسایی شیوه کار موتورسوار، گشت زنی‌های انتظامی و هدفمند آغاز تا اینکه گشت انتظامی پلیس آگاهی به موتورسواری که با موتورسیکلت پلاک مخدوش در حال زاغ زنی شهروندان بود مشکوک و به سرعت وارد عمل شدند.

سردار ولیپور گودرزی گفت: در یک عملیات پلیسی موتورسیکلت متهم متوقف و موتورسوار که مشخصات ظاهری وی با سارق مطابقت داشت دستگیر شد و متهم در همان تحقیقات اولیه به ۲۰ فقره موبایل قاپی با استفاده از موتورسیکلت سرقتی اعتراف کرد.

این مقام ارشد انتظامی افزود: متهم در پی‌جویی های انتظامی اعتراف کرد، موتورسیکلت را از پارکینگ ساختمانی ربوده و با مخدوش کردن پلاک آن با استفاده از غفلت افراد عبوری موبایل قاپی می‌کرده است.

وی گفت: با شناسایی ۲۰ مال باخته متهم با دستور قضائی روانه زندان شد.

ارسال نظر