شناسه خبر : 40604

کلاهبرداری ۱۰ میلیارد تومانی از ۵۰۰ نفر؛ متهم دستگیر شد

کلاهبرداری ۱۰ میلیارد تومانی از ۵۰۰ نفر؛ متهم دستگیر شد

رئیس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری متهمی خبر داد که از ۵۰۰ شهروند ۱۰ میلیارد تومان کلاهبرداری کرده بود.

به گزارش چابک آنلاین به نقل از فارس، سردار کارآگاه علی‌ ولیپور گودرزی رئیس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری کلاهبردار حرفه‌ای خبر داد و گفت: متهم از ۵۰۰ شهروند ۱۰۰ میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بود.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ اظهار داشت: با رصد‌های اطلاعاتی گسترده کارآگاهان اداره چهاردهم پلیس آگاهی فعالیت یک کلاهبرداری حرفه‌ای در تهران شناسایی شد.

رئیس پلیس آگاهی پایتخت افزود: بنابر حساسیت موضوع، کارآگاهان اداره چهاردهم پلیس آگاهی تحقیقات شبانه روزی را آغاز کرده و پی بردند که یک مرد جوان با شیوه دروغین فروش کارت‌های بانک اقدام به کلاهبرداری ۱۰۰ میلیارد ریالی از ۵۰۰ شهروند کرده‌ است.

وی افزود: کارآگاهان در نخستین‌گام با بهره‌گیری از شیوه‌های کشف نوین و روش‌های علمی هویت متهم را شناسایی و در ادامه با اقدمات اطلاعاتی گسترده مخفیگاه وی را در غرب تهران ردیابی کردند.

سردار کارآگاه گودرزی تصریح کرد: کارآگاهان پس از دریافت این اطلاعات مهم با هماهنگی‌های لازم با مرجع قضائی در یک عملیات پیچیده متهم را دستگیر و برای تحقیقات به اداره چهاردهم پلیس آگاهی منتقل کردند.

رئیس پلیس آگاهی گفت: متهم در تحقیقات ابتدایی به جرم خود مبنی بر کلاهبرداری از شهروندان با شگرد فروش کارت‌های عابربانک به شهروندان اعتراف کرد.

سردار کارآگاه گودرزی در پایان خاطرنشان کرد: متهم با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضائی برای کشف جرائم احتمالی در اختیار کارآگاهان اداره چهاردهم پلیس آگاهی قرار گرفت.

 

ارسال نظر