شناسه خبر : 22581

کاهش ارزش بیت کوین به پایین‌ترین رقم طی یک‌ ماهه گذشته

کاهش ارزش بیت کوین به پایین‌ترین رقم طی یک‌ ماهه گذشته

ارزش بزرگ‌ترین ارز مجازی دنیا به‌خاطر پایین آمدن ریسک‌پذیری سرمایه‌گذاران ۴.۲ درصد در روز دوشنبه کاهش یافت و به ۳۸۵۸۰ دلار رسید.

به‌گزارش چابک آنلاین به نقل از تسنیم براساس گزارش بلومبرگ، ارزش بیت کوین به پایین‌ترین رقم طی بیش‌از یک ماه گذشته رسیده و سایر سرمایه‌های دیجیتال هم با کاهش قیمت مواجه بوده‌اند، چون تمایل سرمایه‌گذاران به ریسک‌گریزی و نبود یک عامل شتاب‌دهنده واضح برای خرید، بازار را تضعیف کرده‌است.

ارزش بزرگ‌ترین ارز مجازی دنیا 4.2 درصد در روز دوشنبه کاهش یافت و به 38580 دلار رسید. اتر، دومین سرمایه مجازی دیجیتال بزرگ دنیا هم 5.3 درصد کاهش قیمت داشته و تا 2885 دلار پایین آمده‌است. ارزش بازار جهانی ارزهای مجازی 4 درصد طی 24 ساعت گذشته سقوط کرده و به 1.9 تریلیون دلار رسیده‌است. بیت کوین کش، EOS و اتریوم کلاسیک هم هر کدام بیش‌از 6 درصد سقوط کرده‌اند.

بیت کوین هم به‌همراه سایر سرمایه‌های مخاطره‌آمیز در ماه‌های اخیر با چالش‌هایی مواجه بوده و بیشتر در محدوده 35 تا 45 هزار دلار در سال جاری میلادی معامله شده‌است، آن‌هم در شرایطی که فدرال‌رزرو آمریکا نرخ بهره را در بحبوحه تورم بالا افزایش داده‌است. میزان تجارت بیت کوین حدود 60 درصد نسبت‌به ماه مه سال گذشته میلادی کاهش‌یافته است. دراین‌بین جستجوی کلمه بیت کوین در مرورگر گوگل هم پایین آمده‌است.

ارسال نظر

خدمات بیمه ای