شناسه خبر : 31933

اطلاعیه عرضه‌های جدید کامیون و کامیونت در بورس کالا

اطلاعیه عرضه‌های جدید کامیون و کامیونت در بورس کالا

بهمن دیزل و سیباموتور دوشنبه هفته آینده (۱۵ اسفند) با عرضه ۳۳۵ دستگاه کامیونت فورس، ۱۵۰ دستگاه کامیون کشنده امپاور و ۶۰ دستگاه کامیون کشنده فاو راهی بورس کالا می‌شوند.

به گزارش چابک آنلاین به نقل از خبرگزاری صداوسیما، جزییات عرضه‌های کامیون و کامیونت که دوشنبه هفته آینده (۱۵ اسفند) روی تابلو می‌روند به شرح زیر است:

کامیونت فورس (FORCE) بدون خواب ۶ تن بدون کاربری
عرضه کننده: بهمن دیزل
تعداد: ۸۵ دستگاه
قیمت پایه: ۸۹۳ میلیون تومان
تاریخ عرضه: ۱۵ اسفند ۱۴۰۱
تاریخ تحویل: ۳۱ خرداد ۱۴۰۲
پیش پرداخت: ۳۰ درصد
کامیونت فورس (FORCE) خوابدار ۶ تن بدون کاربری
عرضه کننده: بهمن دیزل
تعداد: ۲۵۰ دستگاه
قیمت پایه: ۹۳۰ میلیون تومان
تاریخ عرضه: ۱۵ اسفند ۱۴۰۱
تاریخ تحویل: ۳۱ خرداد ۱۴۰۲
پیش پرداخت: ۳۰ درصد

مدل کامیونت‌های فورس ۱۴۰۲ بوده و صدور سند و شماره گذاری خودرو فقط به اسم شخص خریدار خواهد بود.
این مرحله ازعرضه بدون کاربری بوده و خریداران باید برای شماره گذاری و ثبت کاربری مورد نظر در اسناد خودرو نسبت به انتخاب یکی از کاربری‌های مجاز در اطلاعیه عرضه تکمیلی اقدام کنند.

خریداران جهت تکمیل مراحل خرید، همزمان با تسویه اصل مبلغ معامله در بورس و در مدت زمان مقرر دراطلاعیه عرضه تکمیلی و حداکثر طی ۷ روز تقویمی با مراجعه به پورتال فروش شرکت به آدرس اینجا baman.iranecar.com نسبت به ایجاد و تکمیل پروفایل، انتخاب عاملیت خودرو، انتخاب کاربری جهت درج در اسناد و پرداخت سایر هزینه‌های جانبی اقدام کند.

هزینه‌های جانبی در هر دو نوع کامیونت فورس عرضه شده شامل ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده و سایر هزینه‌ها به صورت علی الحساب می‌شود. سایر هزینه‌ها در کامیونت فورس کابین خوابدار جمعا به مبلغ ۶ میلیون و ۵۶۸ هزار و ۲۵۴ تومان و در کامیونت فورس کابین بدون خواب جما به مبلغ ۶ میلیون و ۵۲۲ هزار و ۶۹۴ تومان می‌باشد.

مابه التفاوت مبلغ پس ازن‌هایی شدن مبالغ مذکور در سال ۱۴۰۲ توسط مراجع ذیربط مشخص و اخذ خواهد شد.
کامیون کشنده فاو (FAW CA ۴۱۸۰)
عرضه کننده: سیبا موتور
تعداد: ۶۰ دستگاه
قیمت پایه: ۲ میلیارد و ۳۷۰ میلیون تومان
تاریخ عرضه: ۱۵ اسفند ۱۴۰۱
تاریخ تحویل: ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۲
پیش پرداخت: ۳۰ درصد

کامیون کشنده FAW CA ۴۱۸۰ تک محور بوده و مدل ۱۴۰۱ است. صدور سند و شماره گذاری خودرو فقط به اسم شخص خریدار خواهد بود و خریداران جهت تکمیل مراحل خرید، همزمان با تسویه اصل مبلغ معامله دربورس و در مدت زمان مقرر تعیین شده در اطلاعیه عرضه تکمیلی و حداکثر طی ۷ روز تقویمی با مراجعه به پورتال فروش شرکت به آدرس اینجا baman.iranecar.com نسبت به ایجاد و تکمیل پروفایل خود اقدام و نسبت به پرداخت هزینه‌های جانبی و انتخاب عاملیت مورد نظر خود جهت تحویل خودرو اقدام کنند.

هزینه‌های جانبی شامل ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده بر مبنای قیمت نهایی فروش و ۱۰ میلیون و ۲۸۵ هزار و ۶۰۱ تومان سایر هزینه‌ها به صورت علی الحساب است که مابه التفاوت مبلغ پس از نهایی شدن مبالغ مذکور در سال ۱۴۰۲ توسط مراجع ذیربط مشخص و اخذ خواهد شد.

کامیون کشنده امپاور (EM POWER)
عرضه کننده: بهمن دیزل
تعداد: ۱۳۰ دستگاه
قیمت پایه: ۳ میلیارد و ۱۳۰ میلیون تومان
تاریخ عرضه: ۱۵ اسفند ۱۴۰۱
تاریخ تحویل: ۳۱ خرداد ۱۴۰۲
پیش پرداخت: ۳۰ درصد

کامیون کشنده EM POWER مجهز به کولر درجا و کیت ADR جهت حمل کالای خطرناک نیز مدل ۱۴۰۲ است و صدور سند و شماره گذاری خودرو فقط به اسم شخص خریدار خواهد بود.

خریداران جهت تکمیل مراحل خرید، همزمان با تسویه اصل مبلغ معامله در بورس و در مدت زمان مقرر تعیین شده در اطلاعیه عرضه تکمیلی و حداکثر طی ۷ روز تقویمی با مراجعه به پورتال فروش شرکت به آدرس اینجا baman.iranecar.com نسبت به ایجاد و تکمیل پروفایل خود اقدام و نسبت به پرداخت هزینه‌های جانبی و انتخاب عاملیت مورد نظر خود اقدام کنند.

هزینه‌های جانبی شامل ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده بر مبنای قیمت نهایی فروش و سایر هزینه‌ها به صورت علی الحساب جمعا به مبلغ ۱۱ میلیون و ۲۳۰ هزار و ۶۰۱ تومان است که مابه التفاوت مبلغ پس از نهایی شدن مبالغ مذکور در سال ۱۴۰۲ توسط مراجع ذیربط مشخص و اخذ خواهد شد.

 
 
ارسال نظر

خدمات بیمه ای