شناسه خبر : 35958

نسبت کفایت سرمایه گردشگری به ۳.۲ درصد رسید

نسبت کفایت سرمایه گردشگری به 3.2 درصد رسید

مجمع عمومی عادی سالیانه و مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک گردشگری روز ۳۱ تیر ماه ۱۴۰۲ در سالن اجتماعات بانک گردشگری برگزار شد.

به گزارش چابک آنلاین به نقل از  روابط عمومی بانک گردشگری، در مجمع عمومی عادی سالانه این بانک که با حضور 80.10 درصد صاحبان سهام برگزار شد، ابتدا محمدرضا فهمی مدیرعامل بانک گردشگری گزارشی از عملکرد هیات مدیره در سال 1401 و همچنین برنامه‌های آینده ارائه کرد.

درجریان مجامع امروز، افزون بر تعیین تکلیف سود مطابق ضوابط و مقررات استاندارد، بهبود نرخ کفایت سرمایه بانک از  1.13_ درسال 1400 به 3.23 در پایان سال مالی منتهی به 29 اسفند 1401رسما از سوی هیات مدیره بانک گردشگری به سهامداران اعلام شد.

توسعه خدمات بانکداری نوین، بانکداری خرد و خدمات غیر حضوری از جمله اقدامات مهم بانک در سال گذشته بوده که در گزارش مدیرعامل خطاب به سهامداران قرائت شد.

سپس گزارش حسابرس مستقل و بازرس قانونی قرائت شد و صورت‌های مالی بانک گردشگری برای سال منتهی به 29 اسفند 1401 به تصویب اکثریت صاحبان سهام رسید.

همچنین در خصوص روزنامه‌های کثیرالانتشار رای گیری به عمل آمد و روزنامه های دنیای اقتصاد و اطلاعات برای درج آگهی های شرکت انتخاب شد.

پس از اتمام جلسه مذکور، جلسه مجمع عمومی عادی به طور فوق‌العاده برای انتخاب اعضای اصلی و علی البدل هیات مدیره بانک گردشگری با حضور 79.26 درصد سهامداران برگزار شد.

بر اساس این گزارش، همچنین مجمع عمومی فوق‌العاده بانک گردشگری نیز با حضور79.26 درصد صاحبان سهام برای اصلاح موارد بند 61 و 62 اساسنامه این بانک برگزار شد.

 این تغییرات بر اساس درخواست کتبی بانک مرکزی صورت گرفته  که پس از قرائت اصلاح شده بندهای یاد شده، تغییرات مذکور به تایید اکثریت حاضران در این مجمع رسید.

بر اساس این گزارش، علاوه بر سهامداران حاضر در جلسات مجمع عمومی عادی سالیانه، مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده و مجمع عمومی فوق العاده بانک گردشگری، شماری از سهامداران نیز به صورت برخط (آنلاین) شرکت داشتند.

در این مجمع براساس نتایج ارای ماخوذه محمدرضا فهمی، علیرضا حاج علی، حسین رحمتی، محسن خدابخش، محمد بیگدلی و رضا مجیدی به عنوان اعضا هیات مدیره این بانک انتخاب شدند.

 

ارسال نظر