شناسه خبر : 24417

اختصاصی چابک آنلاین؛

بیشترین رشد قیمت سهام بانکی به پارسیان رسید

بیشترین رشد قیمت سهام بانکی به پارسیان رسید

در آخرین روز کاری هفته معاملات بورس و فرابورس تهران، شاهد تغییرات اندک شاخص سهام بانک‌ها و موسسات اعتباری در بازار سرمایه بودیم.

چابک آنلاین، بهاره تاجر باشی، بیشترین افت قیمت سهام بانکی و موسسات اعتباری حاضر در بورس به نماد بانک صادرات ایران با کاهش ۱.۸۵ درصد اختصاص یافت و کمترین افت به نماد بانک کارآفرین با کاهش ۰.۰۳ درصد رسید.

بیشترین افت قیمت سهام بانکی و موسسات اعتباری حاضر در فرابورس به نماد بانک دی با کاهش ۴.۸۶ درصد اختصاص یافت و کمترین افت به نماد موسسه اعتباری ملل با کاهش ۰.۹۳ درصد رسید.

بیشترین رشد قیمت سهام بانکی و موسسات اعتباری حاضر در بورس به نماد بانک پارسیان با افزایش ۳‌.۵ درصد اختصاص یافت و کمترین رشد به نماد بانک خاورمیانه با افزایش ۰.۱۸ درصد رسید.

بیشترین رشد قیمت سهام بانکی و موسسات اعتباری حاضر در فرابورس به نماد بانک قرض الحسنه رسالت با افزایش ۲.۹۴ درصد اختصاص یافت و کمترین رشد به نماد بانک گردشگری با افزایش ۰.۳۵ درصد رسید.

در روز جاری از میان ۱۴ بانک و موسسه اعتباری فعال در بورس و فرابورس تهران،نماد ۹ بانک و موسسه اعتباری قرمز پوش و نماد ۵ بانک و موسسه اعتباری سبزپوش شد.

ارسال نظر

خدمات بیمه ای