شناسه خبر : 34707

منابع تامین کالابرگ الکترونیک اعلام شد

منابع تامین کالابرگ الکترونیک اعلام شد

بر اساس مصوبه دولت، منابع یارانه نقدی مشمول بند ی تبصره ۱۴ قانون بودجه از سازمان هدفمندی یارانه ها به حساب شرکت فارا از زیر مجموعه های وزارت رفاه واریز خواهد شد.

به گزارش چابک آنلاین به نقل از مهر، تصویبنامه مصوب جلسه مورخ ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ هیأت وزیران درخصوص «تکلیف سازمان هدفمندی یارانه‌ها نسبت به واریز مبالغ یارانه کمک معیشتی مشمولین طرح به حساب بانکی شرکت خدمات فناوری رفاه ایرانیان» طی نامه شماره ۴۲۳۰۳ در تاریخ ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ توسط معاون اول رئیس جمهور ابلاغ شد.

در این مصوبه آمده است:

هیئت وزیران در جلسه ۱۴۰۲/۳/۱۰ به پیشنهاد سازمان برنامه بودجه کشور وزارت امور اقتصادی و دارایی و وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی و به استناد اصل یکصد و سی و هشتم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و در اجرای بند (ی) تبصره (۱۴) ماده واحده قانون بودجه سال ۱۴۰۲ کل کشور تصویب کرد:

۱- سازمان برنامه و بودجه کشور (سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها) مکلف است مبالغ یارانه کمک معیشتی مشمولین طرح را در موعد مقرر حسب پیشرفت به حساب بانکی معرفی شده شرکت مجری طرح شرکت خدمات فناوری رفاه ایرانیان (فارا) وابسته به وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی واریز نماید.

۲- وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مکلف است فهرست مشمولین طرح را در موعد مقرر و به صورت مکتوب به سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها ارسال کند.

۳- وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی مکلف است ماهانه نتایج حاصل از هزینه کرد مبالغ یارانه کمک معیشتی طرح را که توسط سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها برای خرید مشمولین از طریق کالا برگ الکترونیک به حساب مذکور واریز گردیده به همراه اطلاعات هویتی مشمولین طرح و جزئیات واریز و خرید آنان را به صورت مکتوب به سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها ارسال نماید.

منابع تامین کالابرگ الکترونیک اعلام شد

 
 
ارسال نظر