شناسه خبر : 34700

ادارات پرمصرف برق تهران، هفته اول تیرماه معرفی خواهند شد

ادارات پرمصرف برق تهران، هفته اول تیرماه معرفی خواهند شد

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ گفت: همزمان با قطع برق ۳۰ مشترک پرمصرف اداری پایتخت، اسامی ادارات پرمصرف برق این شهر هم در هفته اول تیرماه اعلام خواهد شد.

به گزارش چابک آنلاین به نقل از خبرگزاری صداوسیما، کامبیز ناظریان مدیرعامل توزیع برق پایتخت با اشاره به این که افزایش دمای هوای پایتخت باعث افزایش  مصرف برق تهرانی‌ها است بار دیگر بر لزوم کاهش مصرف برق بخش اداری مطابق با مصوبه هیات دولت تاکید کرد و گفت: امروز چهارشنبه ۲۴ خرداد ماه نیز برق ۳۰ مشترک اداری دیگر که به دستورالعمل ابلاغی هیات وزیران بی اعتنا بوده اند توسط سامانه‌های کنترل از راه دور و نیرو‌های عملیاتی این شرکت قطع شد.

ناظریان ضمن قدردانی از مدیران دستگاه‌های اجرایی که اقدام به کاهش مصرف برق کرده اند، یادآور شد: در راستای تکلیف مراجع بالادست که بر عهده این شرکت گذاشته است، کوچک‌ترین اغماضی در برخورد قانونی با ادارات پرمصرف صورت نخواهد گرفت و در صورتی که اداراتی که مشمول قطع برق شده اند نسبت به ادامه این روند اصرار داشته و از کاهش مصرف برق خودداری کنند طی مراحل بعدی با سختگیری‌های بیشتری مواجه خواهند شد.

مدیرعامل توزیع برق پایتخت خاطرنشان کرد: طی هفته اول تیرماه، اسامی ادارات پرمصرف شهر تهران که به اخطار‌های داده شده بی توجه بوده اند جهت آگاهی عموم شهروندان، منتشر خواهد شد.

ارسال نظر