شناسه خبر : 32091

افتتاح ۱۰ هزار واحد مسکن مهر تا پایان سال

افتتاح ۱۰ هزار واحد مسکن مهر تا پایان سال

وزیر راه وشهرسازی گفت: ۱۰ هزار واحد دیگر تا پایان سال افتتاح و ۵ هزار واحد نیز در سایر شهرها تکمیل و به متقاضیان تحویل داده می شود.

به گزارش چابک آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، مهرداد بذرپاش  گفت: در روستاها و شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر جمعیت احداث مسکن با مسئولیت بنیاد مسکن انقلاب اسلامی است.

وزیر راه و شهرسازی افزود: بر اساس تفاهم با کمیته امداد امام (ه) و سازمان بهزیستی، مددجویان در اولویت دریافت مسکن قرار دارند.

بذرپاش با اشاره به فراهم شدن زمینه حضور صنعتی سازان در نهضت ملی مسکن، گفت: صنعتی سازان را برای ساخت و پیشبرد هر چه بهتر نهضت ملی مسکن دعوت می کنیم.

او افزود: وزارت راه و شهرسازی زمین مورد نیاز و همچنین بخشی از تسهیلات را در این طرح تامین می‌کند.

وزیر راه و شهرسازی اضافه‌کرد: فعالان صنعت ساخت و ساز می توانند با بهره مندی از این ظرفیت اقدام به ساخت مسکن کرده و پس از ساخت به اندازه مشارکتی که داشتند قدر السهم خود را بردارند.

بذرپاش گفت: بقیه خانه‌های ساخته شده را نیز به وزارت مسکن و شهرسازی داده‌ایم تا در حوزه نهضت ملی مسکن، تحویل متقاضیان دهیم.

وی با اشاره به تحویل مسکن مهر به متقاضیان با یادآوری اینکه ۱۰ هزار واحد از این خانه ها توسط رئیس جمهور به مالکان ارایه شد، گفت: ۱۰ هزار واحد دیگر تا پایان سال افتتاح می شود و ۵ هزار واحد نیز در سایر شهرها تکمیل و به متقاضیان تحویل داده می شود.

 

ارسال نظر

خدمات بیمه ای